PDA

Zobacz pełną wersję : TANIE DOMY "ZA MIEDZĄ"



Peter1972
11-04-2008, 18:13
Słyszałem, że na terenie niemiec ( wschodnie landy) można w atrakcyjnej cenie kupić domy do remontu. Odległość do granicy to często tylko 13-20 km. A ceny podobno o 30-40% niże niż te jakie trzeba zapłacić za podobne domy na terenie RP.

mariobros35
04-05-2008, 13:24
Dokładnie ja też się noszę z zamiarem zakupu domu za naszą zachodnią miedzą :)

czmirek
04-05-2008, 14:38
tylko nie zapomnijcie dowiedziec sie ile bedzie za remont i jakie sa koszty zalatwienia dokumentacji technicznej niezbedne do remontu domku

mariobros35
05-05-2008, 09:10
tylko nie zapomnijcie dowiedziec sie ile bedzie za remont i jakie sa koszty zalatwienia dokumentacji technicznej niezbedne do remontu domkuCo do remontu to większość prac wykonam sam hydraulikę mapewno w całości wkońcu zajmuję sie tym na codzień natomiast muszę się liczyć z tym iż będę musiał zapłacić niemieckiemu elektrykowi z uprawniemiami aby podłączył szafkę elektryczną z bespiecznikami oraz niemieckiemu hydraulikowi z uprawnieniami za pieczątkę dotyczącą instalacji gazowej do kucheniki albo zainstaluję kuchenkę elektryczną 8) .a dokumentacja w moim przypadku już jest bo właściciel sprzedaje dom w trakcie remontu :lol:

ortolin
06-05-2008, 10:55
Ja mam :D Kupilem za grosze, w dobrym stanie. Jestem w stanie zalatwic domy w dobrym stanie sporo ponizej wartosci (np domek 100m na nieduzej dzialce od 25tys eur). Info na priv :)

ortolin
06-05-2008, 11:05
Aha, remonty sa drogie, papierologia kosztuje, wiec lepiej kupic od razu do zamieszkania.