PDA

Zobacz pełną wersję : OK koniec Pajacowania.



Peter1972
12-04-2008, 22:16
Bardzo Was przepraszam za umieszczenie w swoim podpisie adresu www. mojego forum. Nie miałem na celu sciągać użytkowników z tego wspaniałego forum na swoją namiastkę forum. Zdaje sobie sprawe iż na żadnym forum nie ma i chyba nie bedzie tylu wspaniałych uczestników i tyle ciekawych tematów co na tym. Posty wysyłane przezemnie nie były wymyślane (dachówka karpiówka, schody, naprawa daszków wykuszy itd) to zdażyło sie na prawde. Jeden z użytkowników miał racje abym lepiej skupił się na swoim forum: nasze-domy.com.pl i taki mam zamiar. Choć z cieżkim sercem ale postanowiłem już wiecej nie pisać postów na to forum. Jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Peter

jajmar
12-04-2008, 22:28
Choć z cieżkim sercem ale postanowiłem już wiecej nie pisać postów na to forum.

Chyba troche przesadzasz, pisz, jeden pośmieje inny wykorzysta pomysł. Co nie napiszesz zawsze jest ryzyko ze sie komuś nie spodoba.
Co do pomysłów które opisałeś chyba sam przyznasz ze były że tak powiem nietypowe. :)

jacekp71
13-04-2008, 00:18
Bardzo Was przepraszam za umieszczenie w swoim podpisie adresu www. mojego forum. Nie miałem na celu sciągać użytkowników z tego wspaniałego forum na swoją namiastkę forum. Zdaje sobie sprawe iż na żadnym forum nie ma i chyba nie bedzie tylu wspaniałych uczestników i tyle ciekawych tematów co na tym. Posty wysyłane przezemnie nie były wymyślane (dachówka karpiówka, schody, naprawa daszków wykuszy itd) to zdażyło sie na prawde. Jeden z użytkowników miał racje abym lepiej skupił się na swoim forum: nasze-domy.com.pl i taki mam zamiar. Choć z cieżkim sercem ale postanowiłem już wiecej nie pisać postów na to forum. Jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Peter

te, Peter ....
ty nie przepraszaj,
ty sie w lepetyne stuknij ....

duzy juz jestes, to wierze ze nie musze ci tlumaczyc dlaczego ....

Nefer
13-04-2008, 00:45
Oboshhhhhh ja znam skądyś ten modus operandi...

Krzysztofik
13-04-2008, 01:32
Pajac.

Peter1972
13-04-2008, 10:33
Pajac.
Bardzo "egzotyczne" masz nazwisko (Pajac):wink: A geneza jego powstania to od włoskiego Don Pajazzo, czy może z niemickiego von Pajaztz? Ale lepiej na forum używać nick-a...

Peter1972
13-04-2008, 10:37
Bardzo Was przepraszam za umieszczenie w swoim podpisie adresu www. mojego forum. Nie miałem na celu sciągać użytkowników z tego wspaniałego forum na swoją namiastkę forum. Zdaje sobie sprawe iż na żadnym forum nie ma i chyba nie bedzie tylu wspaniałych uczestników i tyle ciekawych tematów co na tym. Posty wysyłane przezemnie nie były wymyślane (dachówka karpiówka, schody, naprawa daszków wykuszy itd) to zdażyło sie na prawde. Jeden z użytkowników miał racje abym lepiej skupił się na swoim forum: nasze-domy.com.pl i taki mam zamiar. Choć z cieżkim sercem ale postanowiłem już wiecej nie pisać postów na to forum. Jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Peter

te, Peter ....
ty nie przepraszaj,
ty sie w lepetyne stuknij ....

duzy juz jestes, to wierze ze nie musze ci tlumaczyc dlaczego ....

Penie masz racje :cry: a Twój tekst o pieniadzach pod Twoim postem jest naprawde niezły, podoba mi się 8)

Peter1972
13-04-2008, 10:40
Oboshhhhhh ja znam skądyś ten modus operandi...

Bardzo dziekuje, ale raczej MODUS FURANDI :wink:

Krzysztofik
13-04-2008, 10:41
Pajac.
Bardzo "egzotyczne" masz nazwisko (Pajac):wink: A geneza jego powstania to od włoskiego Don Pajazzo, czy może z niemickiego von Pajaztz? Ale lepiej na forum używać nick-a...
Testowałem klawiature.
Czasami tak robie myśląc np. o sobie. :wink:

Barbossa
13-04-2008, 14:00
Jeden z użytkowników miał racje abym lepiej skupił się na swoim forum: nasze-domy.com.pl i taki mam zamiar. Choć z cieżkim sercem ale postanowiłem już wiecej nie pisać postów na to forum. Jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Peter
to nie ja, jakby co
może za dużo pierdół i niekoniecznie w doświadczeniach, ale mi to kalafirem...
nie wiem, nie wiem...
chyba się rozpłaczę
jak to było z tym czarnym smokiem ?

PeZet
14-04-2008, 00:21
Peter, problem z tem forum jest taki, że się nie da poprawić profilu. Źle się "zaprofilowałem" i tak już zostanie. :roll:

Bigbeat
14-04-2008, 00:40
Peter, problem z tem forum jest taki, że się nie da poprawić profilu. Źle się "zaprofilowałem" i tak już zostanie. :roll:
A u mnie działa :o

Peter1972
14-04-2008, 10:42
Peter, problem z tem forum jest taki, że się nie da poprawić profilu. Źle się "zaprofilowałem" i tak już zostanie. :roll:

Dzieki za info,ale napisałem wczesniej iż nie bedę "robił numerów" z linkowaniem do swojego forum. Jest mi miło iż tam zaglądasz i postaram się jak najszyciej naprawić usterke. Na tym forum (muratora) jest naprawde wielu prawdziwych fachowców i od nich się uczę. Mam nadzieje iż tę zdobytą wiedze wprowadzę kiedys u siebie.
Pozdrawiam

PeZet
14-04-2008, 17:40
No to nie wiem, bo np. tutaj, na forum, obrazka - avatarka wkleić też nie mam jak, ni nijak! Może komputer mi się usamodzielnił? :evil: