PDA

Zobacz pełną wersję : rejestr wyrobów budowlanych wycofanych/zakazanych OCEAN WAVE



emild
15-04-2008, 21:49
Właśnie szukając bardziej szczegółowych info o baterii umywalkowej, którą zakupiłem via allegro znalazłem...
Krajowy Wykaz Zakwestionowanych Wyrobów Budowlanych (http://www.gunb.gov.pl/kwzwb/index.php) umieszczony na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.
no a w nim mój model baterii, tylko, że z innej partii. :roll:
Po kliknięciu na dany towar pojawia się Częśc II Informacje Szczegółowe.
Odnośnie baterii to są też inni bardziej znani producenci...

ot takie info,czasem warto sprawdzić, czy to co się chce kupić, nie jest umieszczone na tej liście.....

Ps czy ktoś posiada baterie Ocean Wave? Producentem, jest TOYA S.A. (wrocław ) na...zlecenie Shanghai Flory Industries Co. Lld.cośtamcośtam :lol:
Zanim wystawię komentarz chcę sprawdzić, czy moja bateria posiada (zgodnie z opisem sprzedawcy allegro) perlator i nie mogę tego znaleźć.

emild
16-04-2008, 21:40
czy da sie organoleptycznie sprawdzić, czy bateria posiada perlator? Nawet na stronie producenta nie ma tego typu danych.
Nikt nie posiada takiej baterii?

Witos
16-04-2008, 22:05
Podłącz wodę i sprawdź.

el-ka
16-04-2008, 22:35
No jak tam się GROHE znalazło ... I to w sporej ilości. :o
To się nie przejmuj, choć Twoje ustrojstwo to jakiś chiński wynalazek.
Rękojmia obowiązuje, gdy coś bedzie nie tak.

emild
16-04-2008, 22:40
ot i podpowiedź.
Niby jak sprawdzic czy leci 'więcej' wody, przecież nie będę juz miał porównania...poza tym jak rozumiem to perlator daje tylko złudzenie, ze objętość wody jest wieksza z nim. Czy perlator to jest ta drobna siateczka na końcu wylewki? No taka siateczkę ma ta beteria...
pomijam juz kwestję, że chcę sprawdzić, czy opis sprzedawcy na aukcji był prawidłowy a baterię będe miał montowana za jakieś 2 tyg.

el-ka
16-04-2008, 22:45
Perlator to własnie ta siateczka, daje złudzenie większej ilości wody, bo ją napowietrza (a o to chodzi, by wodę oszczędzać), i też nie chlapie.

Barbossa
17-04-2008, 07:12
ot i podpowiedź.
Niby jak sprawdzic czy leci 'więcej' wody, przecież nie będę juz miał porównania...poza tym jak rozumiem to perlator daje tylko złudzenie, ze objętość wody jest wieksza z nim. Czy perlator to jest ta drobna siateczka na końcu wylewki? No taka siateczkę ma ta beteria...
pomijam juz kwestję, że chcę sprawdzić, czy opis sprzedawcy na aukcji był prawidłowy a baterię będe miał montowana za jakieś 2 tyg.
weź rzeczoznawcę, albo lepiej biegłego, pojedź do producenta, obejrzyj produkcję
albo po prostu wyp.. i kup porządną

długi
17-04-2008, 07:14
ot i podpowiedź.
Niby jak sprawdzic czy leci 'więcej' wody, przecież nie będę juz miał porównania...poza tym jak rozumiem to perlator daje tylko złudzenie, ze objętość wody jest wieksza z nim. Czy perlator to jest ta drobna siateczka na końcu wylewki? No taka siateczkę ma ta beteria...
pomijam juz kwestję, że chcę sprawdzić, czy opis sprzedawcy na aukcji był prawidłowy a baterię będe miał montowana za jakieś 2 tyg.
weź rzeczoznawcę, albo lepiej biegłego, pojedź do producenta, obejrzyj produkcję
albo po prostu wyp.. i kup porządnąArmaturę Kraków :D

emild
17-04-2008, 09:29
ot i podpowiedź.
Niby jak sprawdzic czy leci 'więcej' wody, przecież nie będę juz miał porównania...poza tym jak rozumiem to perlator daje tylko złudzenie, ze objętość wody jest wieksza z nim. Czy perlator to jest ta drobna siateczka na końcu wylewki? No taka siateczkę ma ta beteria...
pomijam juz kwestję, że chcę sprawdzić, czy opis sprzedawcy na aukcji był prawidłowy a baterię będe miał montowana za jakieś 2 tyg.
weź rzeczoznawcę, albo lepiej biegłego, pojedź do producenta, obejrzyj produkcję
albo po prostu wyp.. i kup porządną
sam lubię cięte riposty, to się odgryzac nie będę ;)
dzięki el-ka

Barbossa
17-04-2008, 09:31
sam lubię cięte riposty, to się odgryzac nie będę ;)
dzięki el-ka
dawaj, przy tej pogodzie trzeba się jakoś rozgrzać

długi
17-04-2008, 19:48
sam lubię cięte riposty, to się odgryzac nie będę ;)
dzięki el-ka
dawaj, przy tej pogodzie trzeba się jakoś rozgrzać
flaszeczka :wink: .....?????????

Witos
18-04-2008, 17:46
sam lubię cięte riposty, to się odgryzac nie będę ;)
dzięki el-ka
dawaj, przy tej pogodzie trzeba się jakoś rozgrzać
flaszeczka :wink: .....?????????

To ja po nią skocze :)