PDA

Zobacz pełną wersję : targi targi Targbud 19-20.04 katowice czy warto?



hba
16-04-2008, 21:20
witam,
mam pytanie: czy warto jechac na te targi?
czy sa to duze targi? duzo wystawcow?
czy sa to bardziej targi budowlane czy wyposazenia wnetrz?
zastanawiam sie czy warto jechac 150 km....na te targi wlasnie...
pozdr i z gory dzieki za odp
hba

retrofood
16-04-2008, 21:30
a byłeś kiedyś na targach? Ja sadzę, że warto. Tam są nowe technologie, ciekawe rozwiązania... można się zorientować jak to robią inni..
jak masz namiary, to zadzwoń i zapytaj ilu jest wystawców. nawet jak do 50-ciu to warto.
Teraz nie jeżdżę, bom stary i leniwy, ale kiedyś byłem co roku na wszystkich w okolicy, Budmy poznańskiej nie wyłączając.

el-ka
16-04-2008, 22:05
150 km to przesada. szkoda czasu i pieniędzy na benzynę.
Przywieziesz tonę ulotek,tak naprawdę znajdziesz to wszystko w pobliskich firmach, przeczytasz w gazetach budowlanych.
Ale ciekawe na pewno, szczególnie dla publiczności to jest, tylko jednak po pierwszym zauroczeniu się z tego na ogół nie korzysta.
Znam dobrze targi od "zaplecza" - tak naprawdę, to towarzystwo wzajemnej adoracji, drobni klienci to tylko pretekst...

retrofood
16-04-2008, 22:15
Znam dobrze targi od "zaplecza" - tak naprawdę, to towarzystwo wzajemnej adoracji, drobni klienci to tylko pretekst...

ja też znam od zaplecza, chociaż nie budowlane. drobni klienci faktycznie się nie liczą, ale jak chcą to mogą na własne oczy zobaczyć to, czego w gazetach nie zobaczą i wiedzieć czego domagać się w hurtowniach. Ja na targach zdobywałem dużo wiedzy tylko oglądając.

efilo
18-04-2008, 10:10
ja też znam od zaplecza

i akurat w firmie w której pracowałam klient indywidualny był najważniejszy bo ona produkowała pod indywidulane zamówienia właśnie

większość zleceń było z kontaktów nawiązanych podczas targów