PDA

Zobacz pełną wersję : Panel elektroniczny w kabinie....



malgorzata_s
16-04-2008, 22:54
Witam,kupilam pieeekna kabine prysznicowa i chyba jest zle podlaczona elektryka czyli panel sterowania i swiatla.Nie mam glownego swiatla a kabel wychodzi na korytarz( :o )nie wiem w sumie po co...jak wydaje mi sie ze powinien byc gdzies pdpiety...panel szaleje !!raz dziala raz ani ruszy!!jaki fchowiez musi na to rzucic okiem?Bo moi panowie zlote raczki,zrobili troche zamieszania chyba...pozdrawiam

Grzegorz Saczek
17-04-2008, 05:32
no ale piszesz to w celu.
- podzielenia się przeżyciem
- uzyskania rady
- poinformowania jak źle podłączyć aby działało jak u Ciebie
- innym

malgorzata_s
17-04-2008, 09:12
hmmm pisze w celu
- podzielenia sie przezyciem
-uzyskania porady
Komu zlecic podlaczenie tej kabiny??Elektryk?nie mam bladego pojecia kto takimi sprawami sie zajmuje.pan ktory robil podlacza wanny,wc,umywalki powiedzial,ze tego sie nie chwyta bo na elektryce sie nie zna,podlaczyli budowlancy jak umieli i panel wariuje!to tyle
dziekuje tak czy siak :D

Grzegorz Saczek
18-04-2008, 05:20
Skłaniałbym się ku elektrykowi. Napisz dokładniej co to za panel sterujący. Producent, model.

retrofood
18-04-2008, 14:31
Komu zlecic podlaczenie tej kabiny??Elektryk?nie mam bladego pojecia kto takimi sprawami sie zajmuje.pan ktory robil podlacza wanny,wc,umywalki powiedzial,ze tego sie nie chwyta bo na elektryce sie nie zna,podlaczyli budowlancy jak umieli i panel wariuje!to tyle
dziekuje tak czy siak :D

trza było jeszcze im dać zęby wyleczyć :D

malgorzata_s
19-04-2008, 00:59
zalezy czyje zeby,ja mam zdrowe....musze spisac dane tej kabiny to podam tutaj,akurat nie ma mnie w domu a nie znam na pamiec.Dziekuje i chyba faktycznie poszukam elektryka..co ma mnie potem prad dopasc w kabinie!!

malgorzata_s
20-04-2008, 21:24
typ kabiny King Sun KS-ZQ-029 tyle wiem
dziekuje

retrofood
21-04-2008, 00:35
do kabiny powinna byc załączona dokumentacja podłączenia zasilania. Trzeba wezwać elektryka, dać mu dokumentację, niech to podłączy, wykona pomiary i zostawi podpisane i opieczętowane oświadczenie, że podłączenie wykonano zgodnie z normami i sztuką techniczną. Inaczej możesz stracić zycie i to nie jest żart. I nie dawać do zabawy tynkarzom, czy glazurnikom, tylko uprawnionemu elektrykowi!!!!

malgorzata_s
21-04-2008, 22:12
tak tez zrobie!w sklepie ktorym sprzedaja takie kabiny na pewno maja fachowca od ich montazu!!to jednak woda i prad!!dziekuje