PDA

Zobacz pełną wersję : Już są nowe cenniki wełny mineralnej !!!!!!!!



YEYO
11-09-2003, 13:00
Jeszcze nie ochłonąłem po podwyżce cen styropianu, a już dzisiaj w hurtowni się dowiedziałem że producenci wełny też podnoszą ceny. Czy oni wszyscy poszaleli :evil: . Jak po nowym roku doładuja jeszcze VAT 22% to przyjdzie zwariować. A podobno konkurencja na rynku to dla klienta lepiej, ale chyba z powodu że bedzie miał lżejszy portfel. Jak myslicie czy w zimie jest szansa aby ceny spadły? Czy może wszyscy zaczną podnosić aby w nowy rok zarobić jeszcze więcej?

Jasiu
11-09-2003, 13:06
IMHO teraz jest szczyt sezonu ocieplania - wszyscy śpieszą sie przed zimą. Ale za 1-2 m-ce będzie zastój i ceny polecą na pysk.

KrzysiekS
11-09-2003, 13:07
To taki chwyt, aby zlapac klienta i wiecej zarobic, targuj sie jakby nigdy nic i nie daj sie zrobic w konia. Mnie tez tak straszono, ze jest juz podwyzka, albo po podwyzcze, a ja kupowalem za cene nizszą, niż wielu mialo przed podwyzką.

radex
11-09-2003, 15:53
Niestety to prawda - zarówno Isover, jak i Rockwool podnieśli ceny od 8 września br. Ceny producentów wełny są stałe przez rok, ale można targować się o większe rabaty, jak jest zastój na rynku. Ja zamówiłem wełnę jeszcze po starych cenach + rabat 35% na Rockwoola :P Na Isovera jest mniejszy.

Za to ze styropianem dałem ciała, jestem 1.000 zł w plecy :cry:

KrzysiekS
12-09-2003, 08:29
Ja sa Isovera Polterm Max 10cm miesiąc temu zapłaciłem loco Wrocław 8,40zł/m2, czy teraz on wiec podrozał?

Slawek :)
12-09-2003, 08:39
Uff...,
dobrze że kupiłem całą potrzebną wełnę jeszcze w czerwcu. Do tej pory jej nie ukradli, to może jeszcze te 6 tygodni przetrzyma 8)

am00
14-09-2003, 02:41
Wydaje mi się, że producenci konsumują zapowiadaną podwyżkę VATu i ceny już dużo więcej nie wzrosną.