PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za wykop 1,5m g??boki - oczko wodne!!!



Pearl
11-09-2003, 16:21
Mam człowieka, który zgodził się zrobić mi wykop 1,5m głęboki (jeszcze nie znam dokł. wymiarów oczka, ale powiedzmy, że będzie tego około 60m3 ziemi) za 15zł za m3. W cenie jest zdjęcie czarnej ziemi na osobną kupę, i rozwiezienie "żółtej" reszty (około 30m od oczka mam rów do zasypania). Gość musi dojechać do mnie 10km i nie liczy sobie za dojazd. Pomóżcie!!! Będzie (lub nie) kopał już w sobotę. Zgodzić się czy szukać dalej?

Pozdrawiam

Pearl

Wowka
12-09-2003, 08:23
Zastanów się nad spychoładowarką. ok-30-50 zł z godzinę pracy . Przypuszczam, że wyniesie cię ta sama impreza jakieś 200 - 300 zł. Maszyna także można "posegregować" humus i glinę. Od razu ją rozwiezie. Pozostanie tylko Tobie wyrównać brzegi oczka i oczywiście uporządkować teren po koparce. Jeśli teren mas juz uporządkowany i nie chcesz wpusczać cięzkiego sprzętu to rzeczywiście tylko kopanie ręczne.

Pearl
12-09-2003, 08:45
Jestem w lekkim szoku. Przed chwilą umówiłem się wstępnie z facetem który wykopie mi staw za 6zł za m3 :D :D :D ! Za niewiele więcej rozwiezie ziemię tam gdzie chcę w promieniu 50m. Przypomniałem sobie o wodociągu, który lada dzień "zapuka" do naszej bramy. Niskia cena jest chyba efektem stawek "państwowych", ale nie wnikam. Co mnie to...
Jeśli wszystko pójdzie dobrze za tydzień będę miał problem z głowy :D !

Pozdrawiam

Pearl