PDA

Zobacz pełną wersję : zraszacz do trawnika



matio
22-04-2008, 12:44
interesuje mnie zraszacz wahadłowy do trawnika- jaki polecacie, mam do podlewania około 1200m2 potrzebny jest wydajny i trwały, taki który wytrzyma więciej niż 1/2 sezonu i nie za 300zł. Wahadłowy - bo jest cichy i pole podlewania jest w prostokacie , zaś mloteczkowe - stukają - dosyc głośno i podlewają okregi - jaki polecacie jakie się sprawdziały>???

egry
22-04-2008, 20:30
O ile wiem to pole nawadniania zależy od rodzaju dyszy. Prostokątne pole - to dysze paskowe. Pozostałe dysze nawadniają koło lub jego wycinek.
Polecam ciekawą stronę:
www.garden.bialystok.pl/
a na niej materiał Podstawowe zasady projektowania i montażu instalacji nawadniających.

Mariuszż
25-04-2008, 11:45
interesuje mnie zraszacz wahadłowy do trawnika- jaki polecacie, mam do podlewania około 1200m2 potrzebny jest wydajny i trwały, taki który wytrzyma więciej niż 1/2 sezonu i nie za 300zł. Wahadłowy - bo jest cichy i pole podlewania jest w prostokacie , zaś mloteczkowe - stukają - dosyc głośno i podlewają okregi - jaki polecacie jakie się sprawdziały>???

Witam, polecam produkty Gardeny modele bodajże Aquazone, sa trwałe i bezawaryjne, cena też do zaakceptowania jak za tej klasy sprzęt. Największy to chyba model 350 i jest to powierzchnia jaką on podlewa. Mój ma 5 lat a sąsiada 12 więc są długoiwieczne.
Pozdrawiam

joszaann
23-11-2017, 09:33
Aż tak dobrze nie znam się na zraszaczach, ale w swoim ogrodzie posiadam rotacyjny i sprawdza się on znakomicie. Tak naprawdę nie mam zbyt wielu roślin, ale trawnik jest dość spory, a wygląda naprawdę dobrze nawet, gdy są duże upały. Możesz zajrzeć na http://budmech-nawadnianie.pl/produkty/zraszacze-ogrodowe/ ja mam właśnie jeden z ich produktów. W sumie to ceny są przystępne, a przede wszystkim używam ich od roku i nic złego się nie dzieje, więc jestem zadowolony.