PDA

Zobacz pełną wersję : fotel ogrodowy - Warszawa



zielony_listek
27-04-2008, 10:30
Moi drodzy, szukam specyficznego fotela ogrodowego, może ktos robił juz rozeznanie i mi poradzi.
Chodzi o cos takiego:

http://e-garden.com.pl/go/_info/?id=272&sess_id=07e6079593b3ed2e6897eaa6d2e70cd5d=272&sess_id=07e6079593b3ed2e6897eaa6d2e70cd5

Różnica jest taka, że ja potrzebuję, żeby oparcie i podnóżek miały niezależną regulację, czyli żeby mozna było ustawic oparcie prawie w pionie, a podnóżek podniesiony do poziomu.

W wiekszości foteli oparcie i podnóżek są pod spodem połączone sztywna rurka, tak że jak sie chce podnieść podnóżek, to opadaja plecy i odwrotnie.
W Obi maja tylko te połączone. W Praktikerze we wtorek ma byc dostawa i może będą te niezalezne (ale tez pewności nie mam). Wolałabym kupic w namacalnym sklepie, nie z internetu (zreszta na Allegro i w kilku e-sklepach znalazłam tylko te zespolone).
Znacie jakis sklep gdzie maja akie "niezależne" ?
No i najchętniej do 200 zł.

zielony_listek
30-04-2008, 08:26
ja potrzebuję, żeby oparcie i podnóżek miały niezależną regulację, czyli żeby mozna było ustawic oparcie prawie w pionie, a podnóżek podniesiony do poziomu.


Jakby kogoś interesowało, to w Praktikerze takie są, dłuższy podnóżek z dodatkową podpórką, z grubym, zdejmowanym "wymoszczeniem", 149 PLN.