PDA

Zobacz pełną wersję : DO GAZOWNI...i to szybko!



sys
28-04-2008, 10:25
Witam.

Jak wiecie lub też nie mamy od 24 lub 25.04.2008 podwyżkę ceny gazu o 14,4% (lub coś w ten deseń)... Spisałem licznik w czwartek(24.04.08) na wieczór i w piątek poszedłem do gazowni , ale jak to bywa w tego typu instytucjach w piątek ok 13.00 już nikogo kompetentnego nie zastałem ... Mamy dziś poniedziałek, o 9.00 stawilem się ze stanem licznika. Facet wystukał mi fakturę i tu, okazało się że system zaliczył mi już 20m3 po nowej cenie :evil:
...system zaliczył mi po 3 dniach ok. 13% stanu licznikowego po nowej cenie ( ze 131m3) mimo, że temp.jakie są każdy widzi...dlaczego? ...niestety gazownik mimo największych chęci nie mógł wystawić faktury z dniem 24 lub 25 kwietnia...TAKI SYSTEM :x

... niby nie dużo bo przepłaciłem ok 3zł ale co by się okazało jakby przyjechali ostatniego czerwca spisać licznik?... ciekawe ile metrów zapłaciłbym po wyższej cenie/

...dodam jeszcze,że sam regularnie co 2 miesiące biegam do gazowników ze stanem licznika bo raz dostałem rachunek za 5,5 miesiąca i niewiedziałem czy do Anglii nie będę musiał wyjechać by go zapłacić...teraz wiedząc o podwyżce nie czekałem do 20 maja... :roll:

...wnioski jednak nasuwają się same... jak najszybciej spisać i podać do gazowni ... aale i tak już parę zł "w plecy" :evil: