PDA

Zobacz pełną wersję : Strop Teriva Dębowiec k. Skoczowa



R.A.F.
28-04-2008, 18:44
Witam, czy ktoś z Was zamawiał strop Teriva z Dębowca koło Skoczowa?http://www.stropy-teriva.bielsko.pl/lokalizacja.html
Będę wdzięczny za opinie na temat jakości i ceny. Pozdrawiam

agraf
29-04-2008, 19:07
Witaj!

Ja kupowałem w tej firmie terive w ubiegłym roku.Belki zrobią właściwie na wymiar jaki potrzebujesz.Gary mam żużlobetonowe, ale widziałem, że mają już w ofercie z keramzytu. Wysłałem do nich rzut stropu i otrzymałem wycenę z ilościa belek i pustaków oraz oczywiście ceną. Transport w okolice Wadowic był w cenie. Szef widać,że ma dużą wiedzę na temat tego rodzaju stropów, bardzo chętnie wszystko wyjaśni i doradzi. Uważam, że jakość towaru jak i obsługa klienta na wysokim poziomie.Wszystko załatwiałem telefonicznie, mailem i tradycyjną pocztą.
Jak interesują Cię ceny belek i pustaków to dopiero mogę podać jak odkopię te dane-może jutro,pojutrze.Jeśli masz jakieś pytania to śmiało :D
Pozdrawiam

PeZet
29-04-2008, 19:41
Kierownik Budowy polecił mi, bym na keramzytowe pustaki się nie szarpał, nie ma po co. Zatem kupiłem żużlobetonowe i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o producenta terivy - zdaje się, że wszystko jedno, byle producent dał certyfikat, atest, czy jak zwał dokument zgodności produktu z normą.

R.A.F.
30-04-2008, 12:20
Jak interesują Cię ceny belek i pustaków to dopiero mogę podać jak odkopię te dane-może jutro,pojutrze.Jeśli masz jakieś pytania to śmiało :D
Pozdrawiam

Bardzo dziekuję za odzew, jeśli możesz podać ceny to chętnie przeanalizowałbym sobie. Kiedy kupowaliscie?

R.A.F.
30-04-2008, 12:22
Od zeszłego roku to raczej się ceny zmieniły

agraf
03-05-2008, 07:57
Ceny pewnie się zmieniły ale podobno stal jest tańsza niż była w tamtym roku, więc być może mile się zaskoczysz i belki będą tańsze :D
Strop zamawialiśmy chyba w okolicach kwietnia 2007 r.

A teraz obiecane ceny(netto):
Teriva I
dł.330 m 14zł/mb
dł.360 m 14zł/mb
dł.480 m 17zł/mb
dł.510 m 17zł/mb
dł.600 m 19zł/mb

pustak żużlobetonowy 3 zł za sztukę

Do tego oczywiście atest.

pozdr