PDA

Zobacz pełną wersję : Czym kleic folie kubelkowa???



scaut.00
28-04-2008, 20:54
Witam,
Na lawie fundamentowej mam sciane z bloczkow bet. gr 25cm (lawa ma ok 60cm szer). Na bloczki poszedl dysperbit, na to styropian 10-ka, na styropian polozylem folie kubelkowa. Poniewaz wys folii uniemozliwiala wywiniecie jej po pionowej sciance lawy fundamentowej (tak, by woda splywala po pionowej sciance lawy), foliakubelkowa zostala zagieta tylko 5 cm i polozona na poziomej sciance lawy. Zeby woda nie podchodzila mi pod folie 9po poziomej sciance lawy), "zaklajstrowalem" to IZOLBETEM-K, a tam gdzie zbraklo - dysperbitem (polaczenie krawedzi folii z lawa). Zrobione to bylo 4 dni temu - dosyc grubo. Jak sie dzis okazalo - obdwa srodki kiepsko te szczeline zaizolowaly i sa dziury.... - nie polaczenie nie jest szczelne.

Poradzcie mi co zrobic - jak i CZYM SKUTECZNIE uszczelnic polaczenie folii i lawy - co by mi woda splywajaca po folii nie cofnela sie i nieweszla pod folie.

temat dosyc pilny..

wolo63
28-04-2008, 21:13
Podstawowy błąd wszystkich inwestorów na początku budowy starają się być bardzo dokładni. Ja robiłem dokładnie tak samo.Zamiast uganiać się za sposobem sklejenia ułożyłbym odwodnienie niżej poziomu ławy .Sposób wykonania znajdziesz oczywiście na forum . :wink:

scaut.00
29-04-2008, 07:06
Odwodnienie odpada.
Co zrobic z folia??