PDA

Zobacz pełną wersję : okna firmy Stolar



rafan
14-09-2003, 15:17
Czy ktoś miał do czynienia z firmą STOLAR?
Znajomy mi ją polecał ale nie umiem zweryfikować ich jakości.
Poszukuję okien przeciwwłamaniowych (szyby P4 + odpowiednie okucia).

Gość/pchełek - macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

rafan

14-09-2003, 16:56
Czy ktoś miał do czynienia z firmą STOLAR?
Znajomy mi ją polecał ale nie umiem zweryfikować ich jakości.
Poszukuję okien przeciwwłamaniowych (szyby P4 + odpowiednie okucia).

Gość/pchełek - macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

rafan
:D Od 8 lat posiadam te okna,sa super,servis tez sprawdzony EVA

pchelek
15-09-2003, 08:08
Jest to porządna firma i okna też.
Wydaje mie się, że wystarczy szyba P2 [usta to z producentem] i antywłamaniowe okucia - co najmniej 5 "grzybków" na skrzydło. Złodzieje raczej wyłamują ramy i nie tłuką szyb [brzęczą przy tłuczeniu].[/list]

pawel_l
15-09-2003, 08:31
Jeśli chodzi o Stolar z okolic Wrocławia (Żórawina) to jest OK, - z wyjątkiem ceny. Ja wybrałem chyba nie gorsze a tańsze - Stolbud Włoszczowa (dla pchelka- jednak meranti). I tak jak pisze pchelek - z szybami P2 i okuciami bezpiecznymi (6 grzybków). Różnica w cenie do P4 i okuć EF1 (WK1) dosyć duża - ok. 15- 20%.

TomaszS
15-09-2003, 11:38
posiadam takowe, od czerwca. Jakość bardzo dobra (co za tym idzie i cena)
P4 i okucia dają później duże zniżki (upusty zaczynają się od właśnie szyb P4).
Tyle że obsługa w Warszawie do dupy.
ogólnie godne polecenia.
Pozdrawiam
Tomek

pawel_l
15-09-2003, 11:47
posiadam takowe, od czerwca. Jakość bardzo dobra (co za tym idzie i cena)
P4 i okucia dają później duże zniżki (upusty zaczynają się od właśnie szyb P4).
Tyle że obsługa w Warszawie do dupy.
ogólnie godne polecenia.
Pozdrawiam
Tomek
W Warcie opust za P4 to 5%. Dużo bardziej opłaca się zainwstować w drzwi z atestem - daja 25%

mariof
25-03-2004, 20:52
zamówiłem STOLARA w kolorze K08 w salonie jakość super zobaczymy co przywiozą.... :)

ryniu
26-03-2004, 08:20
A ja wrzucę kamyczek do tego ogródka. Oglądałem okna w salonie Stolaru we Wrocku i wcale mnie żadna jakość nie powaliła, wręcz przeciwnie - wykończenie, szczególnie listew przyszybowych było niestaranne. Ceny, rzeczywiście - górna półka.
Duża zaleta to brak okien typowych, pani mi powiedziała, że za każdym razem robią okna "pod wymiar".

mariof
26-03-2004, 18:23
ano tak to bywa, np. wszyscy zachwycaja sie adpolem a ja bylem w salonie i to co widzialem to koszmar....

Asia
28-03-2004, 21:23
Ryniu,
Szukając okien zaczęłam od Stolara we Wrocławiu, potem "przerobiłam" chyba ze trzydzieści innych firm, a na końcu i tak kupiliśmy w Stolarze. Oglądając okna w salonie miałam podobne uczucia jak Ty, ale pani zapewniła nas, że te właściwe okna robione w Żórawinie są dużo lepiej wykonane - i wyobraź sobie, że miała rację. Po prostu te na wystawce były już dość wiekowe, nasze są super!
Pozdrowienia.Asia.

ryniu
29-03-2004, 07:15
Ryniu,
Szukając okien zaczęłam od Stolara we Wrocławiu, potem "przerobiłam" chyba ze trzydzieści innych firm, a na końcu i tak kupiliśmy w Stolarze. Oglądając okna w salonie miałam podobne uczucia jak Ty, ale pani zapewniła nas, że te właściwe okna robione w Żórawinie są dużo lepiej wykonane - i wyobraź sobie, że miała rację. Po prostu te na wystawce były już dość wiekowe, nasze są super!
Pozdrowienia.Asia.
To jeśli tak jest, że okna które się dostaje są lepsze od tych na wystawce to marketing w tej firmie jest porażką. Powinno byc raczej odwrotnie - te na wystawce ładniejsze niż te, które się kupi. :D Mnie aż głupio było zapytac tą panią w salonie czy wszystkie okna tak wyglądają, skreśliłem "Stolar" ze swojej listy. I podobnie rzecz się miała w przypadku również mocno zachwalanego na tym forum "Pinusa", drzwi wejściowe do siedziby tej firmy (jak rozumiem własnej produkcji), jak się im przyglądnąć z bliska wyglądają bardzo nieefektownie. Ale może oba te przypadki to po prostu wynik typowego dla naszych polskich sklepów i "salonów" braku tzw. "sznytu". Sprzedawcy nie rozumieją, że każdy szczegół ekspozycji jest ważny i klient zwraca na to uwagę podejmując decyzję o zakupie.

mariof
26-08-2005, 13:44
stolar stolar a teraz problem z rekalmacja, niebawem opisze w osobnym watku cala historyjke z firma STOLAR Żórawina/k Wrocławia

mariof
08-09-2005, 14:14
zajrzyj tu:
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=54520&highlight=stolar