PDA

Zobacz pełną wersję : Czym poszpachlować ławkę ogrodową ??



yacol
01-05-2008, 17:56
Mam ja sobie na ogrodzie ławkę i stół ale one są z przeciętych na pół belek i porozłaziły się a na środku zrobiły się takie wielkie szpary. Czym to wypełnić ? Kawałek próbowałem w zeszłym roku jakąś szpachlówką akrylową ale sie kruszy więc tym nie. Macie jakieś pomysły ? Gdzieś czytałem że jakas zywica, ale jaką ? Taką samochodową co to są w zestawach razem z matą z włókna szklanego ? A moze szpachlówką samochodową ? Z góry dziękuję za pomoc

gosciu01
06-05-2008, 21:56
Mam ja sobie na ogrodzie ławkę i stół ale one są z przeciętych na pół belek i porozłaziły się a na środku zrobiły się takie wielkie szpary. Czym to wypełnić ? Kawałek próbowałem w zeszłym roku jakąś szpachlówką akrylową ale sie kruszy więc tym nie. Macie jakieś pomysły ? Gdzieś czytałem że jakas zywica, ale jaką ? Taką samochodową co to są w zestawach razem z matą z włókna szklanego ? A moze szpachlówką samochodową ? Z góry dziękuję za pomoc

Nie wiem jakie masz te szpary,
U mnie też w ogrodzie mam stół i ławy z bardzo grubych beli przeciętych wzdłóż na pół. Bale sezonowałem, ale i tak porobiły się szpary, takie na 1-4 mm. Pomalowałem je bejcą 2x, następnie rzadką lakierobejcą.
Szpary wypełniłem w zeszłym roku brązowym silikonem i jeszcze raz pomalowałem lakierobejcą.
Teraz są bez zarzutu :D
Może za 2 lata odswieżę kolor :P