PDA

Zobacz pełną wersję : Buduj z PSB



Irsu
02-05-2008, 10:58
Witam
prosze o opinie na ww temat,slyszalam o wielu zaletach budowania domu wlasnie z tym programem.Slyszalam ze inwestorzy wstepujacy do programu maja znizki cenowe na wszelkie materialy budowlane,nie martwia sie o dowoz - wszystko dowozi hurtownia gratis na miejsce budowy.Zamawia sie podobno przez telefon i najpozniej w ciagu 2 dni towar jest na budowie.Ponad to profesjonalna obsluga i doradztwo na kazdym etapie budowy.
Czy ktos buduje z PSB??
Prosze o informacje na ten temat.

I.W.
02-05-2008, 13:15
Większość to pobożne życzenia. Jestem zapisany do programu Buduj dom z PSB, mam kartę itp ale jak dla mnie niczym się to nie różni od normalnych zakupów. Rabaty W PSB negocjuję niezależnie od tego programu. Obsługa taka sama jak i innych klientów a doradztwo hm... wolę się radzić tutaj niż w hurtowni.

piotru7
02-05-2008, 13:50
Też byłem w tym programie i potwierdzam powyższee uwagi.
Nie ma większego zanczenia czy jesteś czy też nie jesteś w tym
programie bo i tak rabat trzeba negocjować indywidualnie za każdym
razem. Ale z drugiej strony to nic nie kosztuje, więc zapisać się można :)

Nefer
02-05-2008, 14:15
mnie skutecznie zniechęcili zmową cenową ...

majki
02-05-2008, 20:24
Obydwa składy PSB najbliższe mnie, są porachą :evil:
Cenowo-podejściowo do klienta - porachą :x
Omijam :lol:

pozdrawiam, majki

ila66
02-05-2008, 20:33
jako wykonawca nie polecam PSB .... i juz .... a ceny mnie nie interesują .... tylko jakosc materialow .... krotko mowiac ..... nie polecam

Irsu
02-05-2008, 21:18
Dzieki,tak wlasnie myslalam,pic na wode,wpisujcie jeszcze swoje uwagi,mam jeszcze troche czasu do wyboru hurtowni.Wiem ze zeby cos zlapac taniej trzeba sie nabiegac i to nie malo... :-?

Nefer
02-05-2008, 21:21
Dzieki,tak wlasnie myslalam,pic na wode,wpisujcie jeszcze swoje uwagi,mam jeszcze troche czasu do wyboru hurtowni.Wiem ze zeby cos zlapac taniej trzeba sie nabiegac i to nie malo... :-?

A może Twój wykonawca ma gdzieś rabaty ?

daggulka
02-05-2008, 21:47
kupuję u nich w zasadzie od początku budowy - ponieważ są niedaleko , już mnie znają - zamawiam często na telefon , biorę na w-z z rozliczeniem " za kilka dni/tygodni", mam darmowy transport (nawet 5 worków cementu przywiozą :wink: ) i mam u nich dobre rabaty niezależnie od tego nowego "programu" :lol:
ja jestem zadowolona :D

ale zdaję sobie s prawę, że wiele zależy od obsługi ... ważne, żeby obsługa była fachowa, rzeczowa, ugodowa...w moim PSB tak właśnie jest więc i nie narzekam :D

Tom.Pakość
05-05-2008, 00:05
PSB - jedna wielka lipa!!!! W każdej porządnej hurtowni przy kupnie materiału dostaniesz jakieś zniżki, bez względu na to czy jesteś w programie PSB czy też nie.

zioło
05-05-2008, 11:04
Deklarację podpisałem, ale większość materiałów i tak kupuje u konkurencji, bo mają taniej, zwłaszcza tzw. drobnicę. Poza tym na składzie na którym kupuje nie tylko jest taniej ale biorę towar na wz lub "zeszyt" dowożą na telefon, mają dobre ceny i nigdy nie miałem problemu z dostawą, a w PSB nie przywieźli ani jednego transportu, żeby nie było jakichś problemów; np. zapomniejli o jednej palecie dachówki, którą przywieźli z łaską po dwóch miesiącach, dostawy w inne dni niż umówione i o innych porach. Warto sprawdzać ceny jaka cena jest w PSB przy kupnie dużej ilości tego samego materiału np. pustaki, dachówka itp. Takie rzeczy wszystkie kupiłem w PSB bo było taniej.

I.W.
06-05-2008, 21:41
Opinie dlatego sa rózne że PSB to tak naprawdę sieć prywatnych niezależnych od siebie hurtowni których zapewne głównym celem było stworzenie grupy zakupowej i pewnie trochę reklamy jaka daje wspólny sieciowy szyld. Dlatego takie różnice między nimi.

adi_
06-05-2008, 21:49
kumpel poszedl do psb i zamowil dwa tiry betonu komurkowego
bylo to dos dawno wiec cena niska ,babka wyliczyla ze 10 000 do zaplaty ale musi sobie rozladowac sam bo mu przywioza prosto z fabryki .
czekal nie wiele dwa tygodnie , i jest telefon , jutro bedzie transport .
ugadani koledzy do rozladonku , podszlo jak po masle .
dwa tiry rozladowane wmiare szybko
teraz fakturka ,,,,,,, do zaplaty 8 000
tak 8 000 a nie jak wyliczyla 10000 a wiecie dlaczwego bo 2 000 to bieze psb za magazynowanie pozdrawiam

daggulka
07-05-2008, 07:40
ode mnie nic nie brali nigdy za magazynowanie ... ani od nikogo z kim rozmawiałam :roll:

Ramot
07-05-2008, 09:02
który skład w Warszawie bądź okolicach polecacie? Gdzie obsługa i wybór jest nalepszy?
Ciekawi mnie pomoc ich doradców - czy można na nich polegać, czy też są to raczej ludzie, którzy zrobią wszystko aby wcisnąć klientowi towar za który aktualnie mają największy bonus? Domyślam się też, że doradzają jedynie materiały producentów z nimi współpracujących?

Mags
07-05-2008, 09:15
kupuję u nich w zasadzie od początku budowy - ponieważ są niedaleko , już mnie znają - zamawiam często na telefon , biorę na w-z z rozliczeniem " za kilka dni/tygodni", mam darmowy transport (nawet 5 worków cementu przywiozą :wink: ) i mam u nich dobre rabaty niezależnie od tego nowego "programu" :lol:
ja jestem zadowolona :D

ale zdaję sobie s prawę, że wiele zależy od obsługi ... ważne, żeby obsługa była fachowa, rzeczowa, ugodowa...w moim PSB tak właśnie jest więc i nie narzekam :D

Podpisuję się. U nas jest identycznie

pierwek
07-05-2008, 10:47
tak 8 000 a nie jak wyliczyla 10000 a wiecie dlaczwego bo 2 000 to bieze psb za magazynowanie pozdrawiam

nie za magazynowanie tylko za przeładunek u nich na placu i dowóz na budowę - normalka nie ma się co żołądkować... chyba nie wierzycie w darmowy dowóz? On jest wliczony w cenę towaru...

natomiast Budoskład we Wrocławiu nie tylko pobiera opłatę za dowóz towaru na budowę ale jeszcze dodatkowo opłata jest za rozładunek HDSem - już im się w d..pie poprzewracało.

adi_
07-05-2008, 19:39
tylko ze towar od producenta nie dotarl do psb tylko bezposrednio na plac budowy do psb dotarla faktura pomniejszona o 2 000