PDA

Zobacz pełną wersję : Evil - witam, i o porady pytam/czytam :)



Evil
02-05-2008, 21:16
Witam wszystkich, szukałem długo konkretnego forum, gdzie można znaleźć informacje o wykańczaniu wnętrz. Znalazłem Was, poczytałem, poczytałem spoooro poczytałem i jestem pełen podziwu. Tyle osób w jednym miejscu znający się na budowlance, wykończeniu itd. BRAWO.

Postanowiłem dołączyć. Dlaczego? ano ostatnio zmagam się z remontem swojego, wreszcie własnego mieszkania. Zamierzam się przeprowadzić z moją dziewczyną do mikkroskopijnego mieszkanka w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37m^2. Mało, mało, bardzo mało ale co poradzić. Zmagam się już teraz z tym etapem jak dla mnie "środkowym" czyli - po remoncie generalnym (wykonywany przez remontowców) - a przed zamieszkaniem. Czyli, gładzenie ścian, gruntowanie, malowanie itd... resztę w poszczególnych tematach znajdę i ewentualnie dopytam :)

Pozdrawiam, i witam jeszcze raz, mam nadzieje że zostanę miło przyjęty, i jako nowy nie będę miał wiele wpadek.

_______
Evil

Nefer
02-05-2008, 21:18
Cześć Evil :) Czytaj, czytaj. A 37 mkw na początek to wcale nieźle - miałam tyle samo, ale wynajęte na początku małżeńskiej drogi :):)

braza
02-05-2008, 21:49
Cześć Evile!! Ja mam tylko 10m2 więcej niż Ty, więc spoko!!!!
Powodzenia życzę :D

elutek
03-05-2008, 07:46
witaj, Evil :D
wspaniałych efektów remontowania życzę,
pochwalisz się po zakończeniu? :roll: :) :wink:

Evil
03-05-2008, 20:06
witam, witam.
Mówicie że 37m to nie mało... no chyba w momencie gdy ma się tam zmieścić kuchnia, łazienka i dwa pokoje :)
aktualnie remont trwa, po zakończeniu jak odnajdę odpowiedni temat/dział postaram się pochwalić, o ile będzie czym :)