PDA

Zobacz pełną wersję : Przeciekający wykusz i balkon!!



Wito2008
03-05-2008, 09:40
jedno i drugie u mnnie przecieka , co robić?
Kazać skuć wierzchnią warstwę i zrobić od nowa czy położenie kafli i dalsza obróbka coś pomoże?

beton44
03-05-2008, 11:04
pomoże

zrobienie daszku

/takiego normalnego/ :-?

Kris2222
03-05-2008, 11:36
dlatego nie mam takiego ustrojstwa,

po pierwszych latach użytkowania , zwłaszcza zimą uznasz to za największy niewypał w swoim domu

kosmo77
03-05-2008, 13:43
dlatego nie mam takiego ustrojstwa,

po pierwszych latach użytkowania , zwłaszcza zimą uznasz to za największy niewypał w swoim domu


- Jestem głodny i zmarznięty, pomóżcie
- A ja najedzony i siedzę przed kominkiem. Głód i zimno to największy niewypał w Twoim życiu.

Kris2222
03-05-2008, 15:29
kosmo chyba ci szajba odbiła :lol:

o co ci chodzi?

wyraziłem swoje zdanie na ten temat, jeśli tobie sie nie podoba to zachowaj to dla siebie
ty zapewne masz taki niewypał w swoim domu ,a raczej namiastce domu i nie potrafisz przyznać że to jedno z gorszych rozwiązań w budownictwie.
To takie upiększanie brzydkiego projektu , skoro już wszystko do bani to przynajmniej zrobimy wykusz ,będzie tak zajefajnie,sąsiadom szczena opadnie . co nie kosmos??????????????????????

zapomniałem dodać że tam sie ma świecić światło całą noc , by wyrazić właśnie ta cześć domu

pozdrawiam cię kosmosik

Wito2008
03-05-2008, 15:35
dziwne te wasze rady, nie pytam o daszki ani o domek bez wykusza czy balkonu. Pytam co zrobić jeśli mam jedno i drugie i przecieka. na świecie są miliony nieprzeciekających wykuszy i balkonów więc można to zrobić , na dachach robi się baseny i jakoś nie przecieka więc nie piszcie tu bzdur tylko udzielcie fachowej porady , SKUĆ czy zabezpieczyć obecny stan płynnym szkłem i na to kafle?

Kris2222
03-05-2008, 18:55
najlepiej skuć i zrobić o początku tylko wszystko 100 razy dokładniej i lepszymi materiałami

kosmo77
03-05-2008, 20:04
kosmo chyba ci szajba odbiła :lol:

o co ci chodzi?

wyraziłem swoje zdanie na ten temat, jeśli tobie sie nie podoba to zachowaj to dla siebie
ty zapewne masz taki niewypał w swoim domu ,a raczej namiastce domu i nie potrafisz przyznać że to jedno z gorszych rozwiązań w budownictwie.
To takie upiększanie brzydkiego projektu , skoro już wszystko do bani to przynajmniej zrobimy wykusz ,będzie tak zajefajnie,sąsiadom szczena opadnie . co nie kosmos??????????????????????

zapomniałem dodać że tam sie ma świecić światło całą noc , by wyrazić właśnie ta cześć domu

pozdrawiam cię kosmosik

Jak nie wiesz o co mi chodzi, to dlaczego się tak pieklisz? Na wszelki wypadek, bo nie wiesz czy Cię obrażam czy nie?

Aluland
03-05-2008, 20:05
jedno i drugie u mnnie przecieka , co robić?
Kazać skuć wierzchnią warstwę i zrobić od nowa czy położenie kafli i dalsza obróbka coś pomoże?
moze z innej beczki; znasz dokładnie miejsce przecieku?
Bardzo mozliwe jest to do uratowania mniejszym nakładem sił, ale porozmawiajmy.

Wito2008
03-05-2008, 20:12
nad wykuszem przedostaje sie gdześ woda i mam zaciek na suficie prawie centralnie

balkon nad wejściem głównym , dwoje drzwi na balkon w środku ścianka z dziurawki i tynk gipsowy podciąga wilgoć z obu stron

w obu przypadkach na płytach balkonowych położono folię, styropian i na to wylewka , nie wiem czy dawali jaieś inne hydroizolacje

Aluland
03-05-2008, 20:17
nad wykuszem przedostaje sie gdześ woda i mam zaciek na suficie prawie centralnie

balkon nad wejściem głównym , dwoje drzwi na balkon w środku ścianka z dziurawki i tynk gipsowy podciąga wilgoć z obu stron

w obu przypadkach na płytach balkonowych położono folię, styropian i na to wylewka , nie wiem czy dawali jaieś inne hydroizolacje
sadzisz ze hasło balkon przeciąga woda po płycie?
a wykusz? piszesz nad nim,a co jest nad nim? trudno mieć wiedzę z tego opisu.

Wito2008
03-05-2008, 20:26
nad wykuszem jest balkon http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6480e29a1f3d53fa.html

M@riusz_Radom
03-05-2008, 20:36
Obawiałem się podobnych przebojów u siebie, dlatego nad wykuszem robię daszek ..

Aluland
03-05-2008, 20:46
Złym prorokiem nie chce być ale ....,czas to ratowac.
płytki na balkonie dochodzą do stolarki czy pod stolarkę?

Wito2008
03-05-2008, 20:50
płytek jeszcze nie ma, stąd moje pytanie czy coś robić już teraz czy położenie płytek z dobrą izolacja pomoże

Aluland
03-05-2008, 20:51
Obawiałem się podobnych przebojów u siebie, dlatego nad wykuszem robię daszek ..
daszek daszkiem, ale przeciekac nie powinien

Aluland
03-05-2008, 20:53
płytek jeszcze nie ma, stąd moje pytanie czy coś robić już teraz czy położenie płytek z dobrą izolacja pomoże
ufff zmienia postać rzeczy samej :D , jutro wracam tym czasem poczytaj np o foli butylowej i o ogrodach zimowych.
:D

Aluland
03-05-2008, 20:57
płytek jeszcze nie ma, stąd moje pytanie czy coś robić już teraz czy położenie płytek z dobrą izolacja pomoże
o jakiej izolacji myslisz? jak chcesz wykonczyć styk płytek a stolarka okienna? jak masz wykonczone od srodka okna balkonowe?

Wito2008
03-05-2008, 21:03
płytek jeszcze nie ma, stąd moje pytanie czy coś robić już teraz czy położenie płytek z dobrą izolacja pomoże
o jakiej izolacji myslisz? jak chcesz wykonczyć styk płytek a stolarka okienna? jak masz wykonczone od srodka okna balkonowe?

myślałem żeby zalać wszystko folią w płynie a na to kafle, od środka na razie wylewka dochodzaca do dolnej części ościerznicy

Aluland
03-05-2008, 21:12
jest widac slady mokre pod oscieznicą czy tylko na sciance działowej?