PDA

Zobacz pełną wersję : Politechnika Warszawska- I N Ż Y N I E R I A L Ą D O W A !



MURATOR-KA
14-09-2003, 20:53
Witam serdecznie:):):):):):)- absolwent lub student wydziału Inżynierii Lądowej....??????????? .....pytam nie z ciekawości a raczej z braku pewnych wiadomości ....

tdxls
15-09-2003, 10:01
W zasadzie to przeczytaj jeszcze raz swój post i powiedz co autor miał na myśli.
Nie wiem czy ty jesteś absolwentem inżynierii lądowej czy takich szukasz no i po co. Aby im powiedzieć cześć czy, aby wymienić się doswiadczeniem. Jeśli chcesz pogadać na tematy towarzyskie to nie tutaj-zajrzyj do kawiarenki-jeśli na tematy budowlane, to powiedz co ci leży na wątrobie.
Pozdrawiam

W-waBiker
15-09-2003, 10:15
Ty chyba sama nie wiesz czego chcesz, a przypadkiem trafiłaś na forum muratora, w którym rozmawiają ludzie budujący DOMY! i wymieniają się swoimi problemami, wnioskami i doświadczeniami...a Tobie raczej potrzeba forum towarzyskiego albo może matrymonialnego :lol: , może takie też znajdziesz jak dobrze poszukasz...a i proponował bym Ci tak nie wrzeszczeć to może....kto wie.....może nawet forum matrymonialne nie będzie Ci potrzebne :lol: :lol: :lol:

MURATOR-KA
15-09-2003, 12:24
...ZASZŁO MAŁE NIEPOROZUMIENIE.... JESTEM OD 5 LAT MĘŻATKĄ I MAM Y CZTEROLETNIE DZIECKO. A PYTAM O INŻYNIERIE LĄDOWĄ PW- BO OD PAŹDZIERNIKA WZNAWIAM STUDIA TYLE ŻE TYM RAZEM NA ZAOCZNYCH Z RACJI NATŁOKU OBOWIĄZKÓW ŻYCIA CODZIENNEGO.... DLATEGO PRZEPRASZAM JEŚLI ŹLE LUB MAŁO PRZEJRZYŚCIE SIĘ OKREŚLIŁAM NA WSTĘPIE

Honorata
15-09-2003, 12:48
ale co z tego wynika? cieszymy sie z udanego zycia osobistego i sukcesów w nauce, ale nadal nie rozumiem czego szukasz poprzez ten post w tym miejscu????

rml2
15-09-2003, 19:49
Ona chyba nie wie dokąd trafiła- kilka jej postów to jakieś idiotyzmy. Pozdrawiam normalnych.

mieczotronix
15-09-2003, 20:10
moja mama jest po inżynierii lądowej na PW, mogę ją zapytać...
Aleotsochodzi?

ketiso
15-09-2003, 20:38
Wątek wygląda na zwykłe chwalenie się swoim wykształceniem.Tak sądzę.

Czy mi się wydaje czy na Politechnice Gdańskiej odbyła się "siekierezada"
HEJ!

mieczotronix
15-09-2003, 20:46
ja się chwalę wykształceniem mojej mamy

Pijak
16-09-2003, 20:11
nie wiem czy to cos wniesie do dyskusji ale ja skonczylem Politechnike Wroclawska na szczescie nie wydzial inzynierii ladowej

HenoK
22-09-2003, 05:24
Wątek wygląda na zwykłe chwalenie się swoim wykształceniem.Tak sądzę.
Czy mi się wydaje czy na Politechnice Gdańskiej odbyła się "siekierezada"
HEJ!
Z tym chwaleniem się masz pełną rację. Gorzej jak ktoś nie ma się czym pochwalić :( .
Jeżeli, jedynym kryterium oceny uczelni są tego typu sensacje to proszę bardzo - poczytaj sobie (http://www.edu.net.pl/wydarzenia/wydarzenia/2002/06/020621.html) - może Ci ulży.

krzyss
23-09-2003, 23:31
A już się martwiłem, ze to ja zadaję pytania w sposób najbardziej zagmatwany....

krzyss
23-09-2003, 23:35
Proponuję wrzucić powyższy wątek (szczególnie pierwszy post) (bardzo serdeczne i przyjacielskie pozdrowienia dla autor-ki :lol: ) (murator-ka) do :lol: "konkursu tekstów-debeściaków". I od razu przyznać nagrodę :lol: