PDA

Zobacz pełną wersję : TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....



MURATOR-KA
14-09-2003, 23:59
ODWIEDZIŁAM TĄ STRONE Z MYŚLĄ IŻ OTRZYMAM FACHOWE TECHNICZNE PORADY NA NURTUJĄCE MNIE PROBLEMY W BUDOWNICTWIE. TYMCZASEM PO PONAD ROCZNYCH ZAPYTANIACH SPOTKAŁAM SIĘ JEDYNIE Z USZCZYPLIWOŚCIĄ I NIEDORZECZNYMI KOMENTARZAMI MĘŻCZYZN KTÓRZY ZAPEWNE W PRAKTYCE NIEODRÓŻNIAJĄ ... ALE NIE BĘDĘ NIE ODGRYZAĆ..TO NIE W MOIM STYLU. :roll:

15-09-2003, 07:46
Warto czasami najpierw popatrzeć na siebie... Jeśli nie docierają do Ciebie rady i uwagi ludzi z Forum, to masz rację - to nie miejsce dla Ciebie.

paj^
15-09-2003, 08:10
po prostu nie krzycz, zmien czcionke itp....

bajzi
15-09-2003, 08:14
może wpierw przeczytasz odpowiedź na swój post "pomocy!!! odpływ za wysoko". czy ten adres ci nie wystarczy? trochę samodzielności i samokrytyki.

skunks
15-09-2003, 08:22
ODWIEDZIŁAM TĄ STRONE Z MYŚLĄ IŻ OTRZYMAM FACHOWE TECHNICZNE PORADY NA NURTUJĄCE MNIE PROBLEMY W BUDOWNICTWIE. TYMCZASEM PO PONAD ROCZNYCH ZAPYTANIACH SPOTKAŁAM SIĘ JEDYNIE Z USZCZYPLIWOŚCIĄ I NIEDORZECZNYMI KOMENTARZAMI MĘŻCZYZN KTÓRZY ZAPEWNE W PRAKTYCE NIEODRÓŻNIAJĄ ... ALE NIE BĘDĘ NIE ODGRYZAĆ..TO NIE W MOIM STYLU. :roll:

chcesz porady porady ....? MURATOR - KO :)

- To ... przerzuc ten temat do psychologa dyżurnego ...

paj^ jak się wabi Twoj pies ? faaaaaaaajnyy !!!:):):wink:

http://foto.onet.pl/upload/2/11/_113480_n.jpg


pozdro

sku ...

dobrzykowice
15-09-2003, 09:39
Moja droga zamiast się burmuszyć i obrażać posłuchaj innych co mają do powiedzenia OK ?

- przede wszystkim musisz wiedzieć, że to forum nie jest miejscem w któym mają OBOWIĄZEK odpowiadać na pytania fachowcy bo takich tutaj nie ma. Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy zwykłymi ludźmi, którzy się budują lub maja taki zamiar. Tak więc możesz jedynie POPROSIĆ o pomoc w rozwiązaniu twojego problemu a nie tego żądać.
- wypadałoby zapoznać sie również z zasadami obowiązującymi na tym forum (na innych forach zresztą także), czyli nie smiecić i nie zakładać niepotrzebnych tematów, nie krzyczeć (caps lock off), przejrzeć wcześniejsze tematy w któych na 99% znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
- i na koniec jeżeli już chcesz uzyskać pomoc, to pisz na Boga konkretniej, nikt nie jest jasnowidzem i nie wie dokładnie co Ciebie boli, więcej konkretów.

koniec kazania....

agaton
15-09-2003, 09:54
Znalazłam tu odpowiedz na każdy nurtujący mnie problem.
Pozdrawiam.

tdxls
15-09-2003, 09:56
Szkoda gadać jeśli ktoś wciąż za przeproszeniem "drze japę" pisząc z wciśniętym caps lockiem, to nie się co dziwić, że spotyka się z uszczypliwością.
Jeśli pamiętasz jeszcze fizykę to prosta zasada akcji i reakcji.
Pozdrawiam
Leszek

pik33
15-09-2003, 11:04
Pani Muratorko,

na wszystkich forach dyskusyjnych na których bywałem, obowiązują dość podobne zasady:

1. Zarejestruj się. Osoby zarejestrowane są traktowane bardziej poważnie niż przelotni goście.

2. nie PISZ Z CAPS LOCKIEM WCIŚNIĘTYM tak jak tu. Przyjęło się w necie, że w ten sposób wyraża się KRZYK!!!. Poza tym tak napisany tekst jest wyjątkowo nieczytelny.

3. Użyj wyszukiwarki lub przejrzyj dwie, trzy pierwsze strony forum i poszukaj tematu podobnego do tego, który chcesz rozpocząć. Jeśli jest, może znajdziesz tam odpowiedź.

4. Jeśli już zaczyna się nowy temat, powinien być on tak sformułowany, żeby od razu było wiadomo, o co chodzi. Na przykład: "Jak otynkować ścianę", zamiast "Ludzie, pomóżcie".

5. Lepiej napisać: "Uważam że rozwiązanie pana X jest błędne, bo...", niż "pan X jest głupi"

Gwarantuję że przestrzegając tych zasad, w większości przypadków otrzymasz jeśli nie odpowiedź, to przynajmniej przegląd poglądów na wybrany przez ciebie temat. Ja póki podejmę jakąś decyzję budowlaną, zawsze wrzucam tu pytanie - potem dopiero "biorę za łeb" kierownika budowy i innych "realowych" fachowców.

15-09-2003, 11:34
- przede wszystkim musisz wiedzieć, że to forum nie jest miejscem w któym mają OBOWIĄZEK odpowiadać na pytania fachowcy bo takich tutaj nie ma. Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy zwykłymi ludźmi, którzy się budują lub maja taki zamiar.


Dobrzykowice, myślę, że w tym jednym względzie się mylisz. Na forum jest wielu fachowców ale niestety nie przedstawiają się jako osoby z branży. Wystarczy wejść na forum "Lista Płac Wykonawców" aby przekonać się ile jest porad i uzasadnień dlaczego my szarzy inwestorzy powinniśmy płacić 3-4 razy więcej niż płacimy za usługi budowlane. Nie przedstawiam się bo już kilka razy zostałem zbesztany i wyśmiany przez fachowców. Przykre.

tdxls
15-09-2003, 12:28
Włos z głowy nikomu nie spadnie jak będzie zbesztany i wyśmiany przez fachowców, bo ci fachowcy nie zawsze mają rację. A samemu wygląda się o wiele miarodajniej.
Z drugiej strony nie oszukujmy się, to że się zalogujesz nie znaczy, że nie jesteś w dalszym ciągu anonimowy (może tylko w mniejszym stopniu).

Honorata
15-09-2003, 12:40
Myslę, że jezeli szukasz fachowych, technicznych, konkretnych i jednoznacznych odpowiedzi to nie w tym miejscu szukasz!
Sądze , ze forum ma w zalozeniu sluzyc wymianie mysli i doswiadczen osób budujacych, a więc głównie laików, a decyzja zawsze nalezy do ciebie! Nie oczekuj od osób ktore nie znaja szczegołów twojej inwestycji, ze wezmą na siebie ciężar decyzyjny!
Z moich obserwacji wątków na forum wynika, ze mozna tu znalezc sporo wartosciowych uwag, wskazówek, ale jest tez sporo chłamu i czysto teoretycznych rozwazan, które prowadza w slepe uliczki, poprostu trzeba to sobie przefiltrowac...
Ton twojej wypowiedzi i jej ekspresja sa niestety histeryczne i nie do przyjęcia, spotkałam się też w innych watkach ze zamiast walki na argumenty wyzywa sie ludzi od kretynow itd, albo "bywalcy forum" wpadaja w ton mentorski, jedynie słusznych racji itd, i te rzeczy, na czele z twoim postem, bardzo mi się nie podobają :evil:

Honorata
15-09-2003, 12:44
Słuchajcie, własnie taki pies jak na zdjęciu zginął mi w lesie w ostatni wtorek, wabi sie Tina, miejsce-las za Zgierzem, okolice letnisk:Rosanów, Ciosnów, Dzierżązna...
cały czas jej szukamy... :cry:

Sonja
15-09-2003, 12:45
no i ja się czegoś nauczyłam, nie wiedziałam, że caps lock-iem się krzyczy :-? :o

ale już wiem :D

paj^
15-09-2003, 15:04
moja sunia wabi sie Kora,
nikomu nie ukradlem Honorato :o pies jest z nami od poltora roku, kupilem ja za pol litra miodowki, ktora wypil przed poludniem moj tesc
w Nowy Rok, nie miala nawet budy, byla w ciazy, miala wszystkie choroby swiata, codziennie do weterynarza przez 4 tygodnie, itp.... codziennie mialem swieczki w oczach jak na nia chora patrzylem ...........
a teraz to jest szczesliwy piesek, tak mi sie wydaje :) , ze nie wspomne o wlascicielach :P

Honorata
15-09-2003, 15:29
paj nie mowie ze ukradles mi psa na Boga :-? (???), tylko ze moja wyglada prawie tak samo!
i tez byla znaleziona rok temu na wielkanoc chuda jak szczur, przy stacji benzynowej po ciazy -z cycuchami do ziemi,
tym bardziej jest nam przykro ze teraz zgineła i rozpaczliwie jej szukamy...

dobrzykowice
15-09-2003, 16:25
Dobrzykowice, myślę, że w tym jednym względzie się mylisz. Na forum jest wielu fachowców ale niestety nie przedstawiają się jako osoby z branży. Wystarczy wejść na forum "Lista Płac Wykonawców" aby przekonać się ile jest porad i uzasadnień dlaczego my szarzy inwestorzy powinniśmy płacić 3-4 razy więcej niż płacimy za usługi budowlane. Nie przedstawiam się bo już kilka razy zostałem zbesztany i wyśmiany przez fachowców. Przykre.

Masz rację, też o tym pomyslałem ale post już poszedł w eter :)
Jedno jest pewne , forum słuzy do wymiany informacji i zdań pomiędzy ludźmi mającymi podobne zainteresowania i problemy, inaczej mówiąc jest to swego rodzaju kółko wzajemnej pomocy. To że wypowiadają sie tutaj osoby z branzy to jest juz inna sprawa. Pytanie czy to dobrze czy źle - to juz temat na inny wątek :D
Co do Twojej anonimowości to nie rozumiem czemu sie ukrywasz, jeżeli tylko masz rację którą mozesz podeprzeć jakimiś argumentami to nie szczyp sie tylko wal miedzy oczy. Nie pozwalaj się z byle powodu besztać

skunks
15-09-2003, 19:43
Myslę, że jezeli szukasz fachowych, technicznych, konkretnych i jednoznacznych odpowiedzi to nie w tym miejscu szukasz!
Ton twojej wypowiedzi i jej ekspresja sa niestety histeryczne i nie do przyjęcia, spotkałam się też w innych watkach ze zamiast walki na argumenty wyzywa sie ludzi od kretynow itd, albo "bywalcy forum" wpadaja w ton mentorski, jedynie słusznych racji itd, i te rzeczy, na czele z twoim postem, bardzo mi się nie podobają :evil:

Honorata
pompki do wody sa w sklepie - trzeba tylko dołożyć pare złotych i przerobić srednice z wodnych na grubsze kanalizacyjne ... ale wymaganie aby podpowiedziec jak zrobić aby kupić pompke wodną i założyć jako kanalizacyjną i n i c nie dołożyć ....
(bo pytanie zmierza do tego .... )
należy do abstrakcji ...
chyba, że zamierza się wrzucać obierki ... i chodzi o
m i e l e n i e .. ., wtedy trzeba kupić śrutownik ....:):):)




paj^[/b]]moja sunia wabi sie Kora,
kupilem ja za pol litra miodowki, ktora wypil przed poludniem moj tesc
.....byla w ciazy, miala wszystkie choroby swiata, codziennie do weterynarza przez 4 tygodnie, itp.... codziennie mialem swieczki w oczach jak na nia chora patrzylem ...........
a teraz to jest szczesliwy piesek, tak mi sie wydaje :) , ze nie wspomne o wlascicielach :P


paj^ serdeczne pozdrówka :) - dla Ciebie i Kory

czuje co przeszedłeś .... - mój miał nosowke ...a te świeczki w oczach ... zdaje sie ... mielismy obaj ,

masz moją dozgonną sympatie

pozdro

sku ...

15-09-2003, 20:01
skunks,a dlaczego twój pies miał nosówke?Nie dbasz o pieska,trzeba było zaszczepić przeciwko nosówce.Jak się trzyma zwierzę to powinno się dbać o jego zdrowie.

mieczotronix
15-09-2003, 20:08
skunks,a dlaczego twój pies miał nosówke?Nie dbasz o pieska,trzeba było zaszczepić przeciwko nosówce.Jak się trzyma zwierzę to powinno się dbać o jego zdrowie.

jakby nie dbał, to by go łopatą "bez łeb" walnął, a nie leczył

hau hau hau! wrrr!

Szadam
15-09-2003, 20:32
Forum muratora jest wg. mnie największym osiągnięciem tego wydawnictwa w ostatnich latach. Budowa czy remont domu to dla każdego z nas potężny wysiłek finansowy, organizacyjny, często fizyczny no i co tu dużo gadć rodzinny. Każdy z ww elementów wymaga troski i pewnej staranności z naszj strony. Łatwo coś spieprzyć. To forum umozliwia ludziom o pewnym poziomi kinersztuby wyłuszczenie pomysłu na rozwiązanie jakiegoś problemu, a jak nie to skieryuje go w poszukiwaniu profesjonalistów. Tak się składa, że większość z nas bez problemu penetruje strony producentów w poszukiwaniu wiedzy. Ale natykamy się na slogany reklamowe typu weź packę ale firmy X potrzyj na ścianie posmarowanej preparatem firmy X i pedzlem firmy X pomaluj X ......
Czy to jest wiedza profesjonalna?
Uwaga będę krzyczał :D
TO FORUM MI SIĘ PODOBA I JUŻ!!! :wink:

mieczotronix
15-09-2003, 20:41
szadam, zgadzam się z Tobą
ponadto
to forum od paru miesięcy wydaje mi się znacznie ciekawsze, bardziej informacyjne no i szypsze niż murator,

ale pssst!

nie mówmy o tym za głośno, bo się murator pokapuje!

Szadam
15-09-2003, 20:49
I jest uczciwsze, bo nawet jeżeli kogoś wprowadzę w błąd to bezinteresownie. Inni to wyłapią.
Są miejsca w Necie w których też są fora budowlane. Nuda Panowie. Nuda i dłużyzny

tomek1950
15-09-2003, 20:53
A dlaczego jest ciekawsze? Bo uczestniczą w nim ciekawi, sympatyczni ludzie :lol:

mieczotronix
15-09-2003, 20:59
i przede wszystkim żywi
po lekturze forum, czytanie muratora sprawia wrażenie czytania tablicy pamiątkowej odlanej z mosiądzu

tomek1950
15-09-2003, 21:00
:lol: :lol: :lol:

mieczotronix
15-09-2003, 21:02
muratorze, nie obrażaj się - nadal cię kupuję - bo lubię oglądać obrazki

ale do mojego niecierpliwego charakteru bardziej pasuje to forum z krótkimi, niemal komiksowymi wypowiedziami
Po prostu jestem za stary i nie mam już cierpliwości czytać tych wszystkich stron. Tu jest krótko węzłowato i do rzeczy.

Najfajniejszy dla mnie byłby murator z samymi obrazkami z podpisami pod nimi, bo tu na forum mi obrazków brakuje.

ps. nie chodzi mi o rozkładówkę

Kasiorek
15-09-2003, 21:04
Coś w tym jest ,parę razy odwiedziłam forum MuratorDom.Nudy tam straszne i bardzo mało forumowiczów.A tu zaglądam z przyjemnością choć domu nie buduję :wink:

paj^
15-09-2003, 22:18
paj nie mowie ze ukradles mi psa na Boga :-? (???), tylko ze moja wyglada prawie tak samo!
i tez byla znaleziona rok temu na wielkanoc chuda jak szczur, przy stacji benzynowej po ciazy -z cycuchami do ziemi,
tym bardziej jest nam przykro ze teraz zgineła i rozpaczliwie jej szukamy...


Honoratko, z ta kradzieza, mialo to zabrzmiec wesolo, ale mi nie wyszlo...

mam nadzieje, znajdziesz swojego pieska...

troche oberwalo sie murator-ce od nas ..... , ale jak sobie przypominam moje poczatki to tez nie bylem lepszy :)

Honorata
16-09-2003, 11:45
Skunks,
i o to mielenie obierków własnie mi chodziło!
A więc śrutownik! :lol:

kodi_gdynia
16-09-2003, 11:56
A mi się marzy wydanie muratora, gdzie były by wszystkie nasze domki i nasze buźki. Taka Księga Domów Forumowiczów. Pozdrawiam

mieczotronix
16-09-2003, 12:21
... taaak!!! ... i to do wycinania!

tdxls
16-09-2003, 12:24
A mi się marzy wydanie muratora, gdzie były by wszystkie nasze domki i nasze buźki. Taka Księga Domów Forumowiczów. Pozdrawiam
Kodi to jest myśl.
Tylko patrząc od strony marketingowej; kto to kupi oprócz tych którzy tam będą? Raczej nie wierzę w zbyt wielkie wzięcie takie numeru - ryzykowny ineteres dla Muratora.

kodi_gdynia
16-09-2003, 12:28
mieczotronix , tdxls - założyłem wątek w minikonkursach muratora.

Rozumiem, że marketingowo to słabo wygląda, ale nie musi to byc od razu wydanie muratora. Może byc dodatek na kilku stronach. Wydawnictwo nie zbiednieje a wyjdzie cała prawda kto i za ile buduje. I skończy się temat mieszkań za 300tys. jak masz dom za 150 czy 200. To jest ten marketing.

Jestem otwarty na krytykę. czekam na pomysły.

odsyłam do
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=15416

Wowka
16-09-2003, 12:30
Niemniej takie "coś" mogło by być drukowane w kolejnych numerach Muratora i "narastająco" dodawane do zbioru zamieszczonego w internecie. Czyli coś takiego jak "Galeria domów forumowiczów" ale ujęta w pewne ramy organizacyjno-informacyjne

kodi_gdynia
16-09-2003, 12:33
zamieszczajcie propozycje w wątku podanym w linku.
Wowka - mimo wszystko jest to do przemyślenia. Już czas pokazać światu - że dom jest tańszy niż mieszkanie. To jakaś paranoja - czy tylko w Polsce?

Pozdrawiam
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=15416

Honorata
16-09-2003, 12:37
jestem za kodi i uważam, że to chwyci i to wcale nie w wąskim gronie, zadaniem Muratora jest przybliżac ideę budowania własnego domu, a my-czyli ludzie z krwi i kości i nasze domy pokażemy, że to naprawde się dzieje :lol:
i nie będa to domy modelowe, a ceny z sekocenbudu, tylko real live.
Bedzie to równiez wielki sukces Muratora, że "trafił między strzechy"

Anika
16-09-2003, 13:01
Wracając do Mrator-ki, jestem na Forum nowa, od kilku dni dopiero rozglądam się i próbuje odnaleźć. Nie powiem, sympatycznie mi się tu wydaje, ciepełko i serdeczności, sama mam kilka pytań, ale na razie staram się odnaleźć odpowiedzi w tematach już biegających po Forum (trochę to jest trudne, nie ukrywam). Zasad uczę się, przeglądając posty. Owszem, jest oficjalny regulamin, ale przecież (jak każda grupa) na pewno macie swoje zasady i pewne kryteria, którymi się kierujecie. Może jednak warto spróbować opublikować taki niezbędnik, pt. "Co każdy nowy forumowiczek wiedzieć powinien, aby...", aby właśnie nie dochodziło do takich sytuacji jak pełne goryczy wołanie Murator-ki. A Murator-ka pewno myślała, że jest to po prostu oryginalny sposób zwrócenia na siebie uwagi w gąszczu tysięcy trzystu pytań...

PS. Czy aby nie popełniłam faux pas pisząc, zdawałoby się, już nie na temat? :oops:

16-09-2003, 13:13
Nie,Aniko,nie popełniłaś faux pas.:D
Mi też zrobiło się żal MURATOR-KI,bo nie sądzę,żeby miała złe zamiary.
Każdy kiedyś zaczyna.

Co do zasad,to chyba można stwierdzić,że poza tymi ogólnymi nie ma.
Najlepiej rozpocząć drążenie tematu od przeszukania archiwum.Szukać na różne sposoby.Ja wrzucam dane słowo w różnych przypadkach.Szukam wg firmy.Różnie.Jak to na forum.;)

Co do sposobu ujęcia forumowiczów,to zdradzę Ci jeden.Najlepszy,jest na "blondynkę"-bidulę,która nie odróżnia młotka od łopaty.Tylko nie zdradź mnie! :D

A tak na poważnie to muszę Ci pogratulować.Trafiłaś w cudowne miejsce pełne życzliwości,magicznej więzi,kreatywności.I możliwości poznania REALNYCH PRZYJACIÓŁ.
Czego życzę Ci serdecznie.

opal

tomek1950
16-09-2003, 13:42
Opal, a czemu takie ciepłe zdania anonimowo :)

jprzedworski
16-09-2003, 14:10
Ale się tu przyjemnie zrobiło! Same uprzejmości! :lol:
Oczywiście, że tu są sami uprzejmi ludzie, a że czasem poskaczą sobie do oczu... BTW, czy ktoś wie, co robi Sergey - ten to potrafił ożywić dyskusje - zwłaszcza o Ytongu. Może jednak zaczął budować.
A co do zasad na forum (nie tylko tym), są one proste i takie same jak w życiu. Im ktoś jest uprzejmiejszy i "cichszy", tym na większą życzliwość może liczyć. Przecież gdy idziemy do najlepszych nawet przyjaciół, robimy grzeczne "puk puk", a nie krzyczymy już z podwórka: "Cześć stare konie, co tam u was słychać". No chyba że napadli nas po drodze miejscowi menele i wołamy o pomoc.
Czasem staram się pomagać na forum komputerowym i tam jest w obiegu taki oto samouczek dla zadających pytania:
http://rtfm.bsdzine.org/

Pozdrawiam

Anika
16-09-2003, 14:34
No cóż, miałam rację. Cieplutko i serdecznie. A przecież bardzo trudno jest znaleźć się w grupie tak zwartej i zgranej jak Wasza. Oczywiście, że życiowe zasady dobrego zachowania obowiązują na każdej płaszczyźnie życia, ale sa one ogólne, a często diabeł tkwi w szczegółach. Dzięki, Opal, za radę - jestem blondynką (wprawdzie teraz już sztuczną, ale jednak) i masz rację to działa!!! :P
Z wyszukiwarki korzystam coraz sprawniej (różne gwiazdki, końcówków jak mrówków), ale jeszcze i tak zdarza mi się trafiać na ten właściwy opis okrężną drogą :wink:
Dzięki, jprzedworski, za adres. Cukiereczek!
A poza tym, co Wam, a może już nam zależy, może przejrzymy pytania Murator-ki i poodpowiadamy na temat, bez odsyłania do archiwum?
Pozdr, A.

16-09-2003, 14:35
tomek,
nie anonimowo
tylko niezalogowanie
:D

a jakoś tak...


pzdr
opal

Sergio
16-09-2003, 15:01
Zgadzam się z Muratorką ! Pełno tu złośliwców i wszystkowiedzących (oczywiście po lekturze muratora). Najłatwiej osiągnąć pomoc na forum dupowłazom i wazeliniarzom. A jak się do nich nie należy (jak Ty i ja) to już brać forumowiczów Cię i Mnię zaszczuje. Poza tym kupa tu gadulstwa nie na temat (tak jak w Twoim poscie ludzie pitolą cos o jakis psach i nosówkach).
Owszem, jest też kilka osób życzliwych z bogatym doświadczeniem budowlanym i ich opinie warto czytać. Reszta to barachło (coś, gdzieś zasłyszane, przekręcone i zakrecone jak słoik.
Pozdrawiam Muratorko.
P.S. Zaraz się na mnie rzucą ze swoimi błyskotliwymi i pseudozabawnymi komentarzami ... :-)
Sergio

Honorata
16-09-2003, 15:12
Pozdrawiam Zaszczutego Sergio,
My name is
Barachło

PS. Polecam lekturę innych wątków i postów Muratorki, są zajebiście na temat
(to jest własnie błyskotliwy i pseudozabawny komentarz jakiego oczekiwałeś)

Sorry, ale na taki tekst jak twój poprostu szkoda nafty.
Nie podoba się towarzystwo na forum to ...droga wolna.
A juz sądziłam, że ten wątek idzie w jakimś bardziej konstruktywnym kierunku -propozycja kodiego, jestem całym sercem za :lol:

dobrzykowice
16-09-2003, 15:18
Zgadzam się z Muratorką ! Pełno tu złośliwców i wszystkowiedzących (oczywiście po lekturze muratora). itd.

jesteś żałosny... i to by było tyle na ten temat ...

jprzedworski
16-09-2003, 15:21
Sergio,
Takie jest życie, tacy są ludzie i takie są psy. Jeśli myślisz, że nagle wszystko stanie się proste, oczywiste i prawdziwe, to chyba musisz przenieść się nie tylko do innego forum ale i do innego życia. :wink:
:wink: :wink:
"Nikt nie jest doskonały" - Pół żartem, pół serio.

dobrzykowice
16-09-2003, 16:52
no i temat umarł, a tak się fajnie zapowiadało :D

jprzedworski
16-09-2003, 18:20
Może nie umarł. Po prostu ci, którzy w pracy mają dostęp do internetu i zamiast pracować, wypisują różne dyrdymały :wink: , poszli do domu.

tomek1950
16-09-2003, 18:29
Sergio, a może stworzysz własne forum, na które będziesz dopuszczał tylko tych któryz będą Ci odpowiadali poziomem wypowiedzi i znajomością zagadnień? Nikt tu nikogo nie zmusza do bywania na tym forum. A mieszkanie czy dom, to nie tylko fundamenty ściany i dach. To także jego mieszkańcy ze wszystkimi problemami i radościami. To psy, koty, dzieci, teściowie i starzejący się rodzice. To wszystko sprawia, że dom jest domem. I każdy dom jest inny. Tak jak inny jest każdy z nas.
Czy tego nie rozumiesz?
Pomyśl o tym.
Pozdrawiam

Luśka
23-09-2003, 22:23
Sergio, trafiłeś mnie w "miękkie". Miałam kiedyś psa, który zachorował na nosówkę. Z Twojej wypowiedzi widać, że wrażliwością Bozia Cię nie obdarzyła, niestety. Jeśli nie znasz uczucia żalu i bezradności i nie miałeś przepłakanych w poduszkę nocy, to postaraj się chociaż uszanować uczucia innych.

krzyss
24-09-2003, 01:13
Każde urządzenie ma taki guziczek, czasem czerwony, aby łatwiej w niego trafić. Nie odpowiada to co się dzieje, to go naciskam i

Sergio
22-10-2003, 14:22
Sergio, trafiłeś mnie w "miękkie". Miałam kiedyś psa, który zachorował na nosówkę. Z Twojej wypowiedzi widać, że wrażliwością Bozia Cię nie obdarzyła, niestety. Jeśli nie znasz uczucia żalu i bezradności i nie miałeś przepłakanych w poduszkę nocy, to postaraj się chociaż uszanować uczucia innych.

Przepraszam
Sergio

tomek1950
22-10-2003, 14:30
["]
Przepraszam
Sergio
Miłe