PDA

Zobacz pełną wersję : Wąska działka



adinek
03-05-2008, 22:34
Witam, czy można orientacyjnie powiedzieć o ile tansza bedzie wąska działka budowlana o szerokosci 14m o powierzchni 10ar od innych przy średniej cenie 10 tys. zł. za ar w tej okolicy?

ania klepka
03-05-2008, 22:49
Witam,
a co wybudujesz na tej działce, 14 metrów minus 3 po każdej stronie tj. 8 metrów szerokość bądź długość domku, porażka

Nefer
03-05-2008, 22:52
Czyli trzeba znaleźć amatora ( zawsze można coś tam zrobić - np. strzelnicę :))
I dopiero zobaczysz ile jest w stanie zapłacić :) Negocjacje :)

.Aguśka.
09-05-2008, 09:34
Witam. Jesteśmy na etapie umowy przedwstępnej z właścicelem długiej a waskiej działki.
Mam pytanie do znawców.
Działka ma na poczatku około 12 matrów potem rozszerza sie do około 21 matrów i na końcu ma 6 metrów. Długa jest w przybliżenieu na jakieś 160 -180m. Przy poczatku działki przebiega polna droga która ktoś przez lata zdążył tak wyjeździć ze ją nieźle widać. Jakiś skrót czy cho... wie co. Czy jest sens wogóle inwesteowć w coś takiego. Czy postawimy na tym magazyny i biuro a na górze mieszkanie?
Na ta chwile dzialka jest nie uzbrojona ale transformator jest przy działace a wodociagi napewno są za droga asfaltową.
Co do tej droga (tj polnej) to zajrzalam do ksiag wieczystych i słowa nie ma o slużebności czy czym innym wogóle slowa nie ma ze tam ma byc droga.
Ale na planie miasta jest pokazana linia przerywaną.
I tez jestem w kropce co z tym zrobić?

ania klepka
09-05-2008, 10:41
do Agusi,
lepiej rozejrzyj się za inną działką

.Aguśka.
09-05-2008, 11:23
do Agusi,
lepiej rozejrzyj się za inną działką

tyle ze cena za metr przemawia bardzo... na a chwile nie kupie 800 metrów taka cane ja ta calość. A gdzieś te magazyny musze umieścić.
Zastanawima sie tylko co z ta drogą... bo to mnie najbardzej nutruje.

Pozdrawiam Aguśka.

Trociu
09-05-2008, 11:33
Witam,
a co wybudujesz na tej działce, 14 metrów minus 3 po każdej stronie tj. 8 metrów szerokość bądź długość domku, porażka
Wybudować można wszystko co się zmieści. Pierwszy lepszy projekt pasujący na działkę o szerokości 14m:
http://www.archigraph.pl/projekt/alseno.html

Kasia_de
04-09-2008, 18:17
moja działka ma 13,5 m, też słyszałam że to tylko kręgielnię czy tramwaj można postawić ;-) a dom stoi i ma 155m2 powierzchni :-)

Claudii
13-11-2008, 19:42
e tam , jak dobrze poszukasz na necie to znajdziesz taki projekt , może bliźniak ? albo projekt indywidualny.Nie wolno sie zniechęcać ,zawsze jest wyjscie .Dla jednych taka działka to masakra a dla innych to okazja wiec uważam ,że cel jest do osiągnięcia

lis81
15-11-2008, 10:02
My mamy działke 16 metrów i na niej na wiosnę zaczynamy stawiać dom na wzór apisa (troszkę zwężony i z jedną ślepą ścianą):
http://projekty.budujemydom.pl/projekty.php?id=3226