PDA

Zobacz pełną wersję : wkład kominkowy ZUZIA16kW EKO



GAG7
05-05-2008, 11:49
Witam szanownych forumowiczów. Tak jak większość z Nas tutaj mam dylemat w wyborze odpowiedniego wkłądu kominkowego. Wkład o którym piszę w tytule ZuziaEko16kW z www.kratki.pl jest interesujący dla mnie ze względu na cenę i w miarę ładny design. Ale przeglądając to, i inne forum, nie doszukałem się zbyt wielu informcji od użytkowniuków wogóle wkładów pochodzących ze Wsoli. Nie wiem czy są tak mało popularne czy poprostu wadliwe i niechętnie kupowane. Kominek chcę wykorzystać do ogrzewania z DGP z turbiną na powierzchni około 120 m2 (dom parterowy). Wiele się natomiast pisze o wkładach Tarnawy lub -vy, Dovre, Jotul ... Powiem szczerze iż mam juz mętlik w głowie i nie wiem co wybrać. Wszystkie te marki róznią się od siebie i wyglądemi zdecydowanie ceną. Proszę o radę czy warto dopłacić kolejne 2000 PLN do wkładu Zuziaeko 16kW i kupić tarnawe, jotula czy jeszcze jakiś inny do zastosowania tak jak wcześniej pisałem?! Prosze rówież o opinie uzytkowników wkładu ZuziaEko lub Zuzia lub innych wkładów z Wsoli (www.kratki.pl)

piotrulex
05-05-2008, 12:12
nie pomoge ale dodam ze firmy kratki kupowalem juz pewne elementy i jestem zadowolony

anpi
05-05-2008, 13:21
Mam Zuzię 19 kW z PW, palę od 2 sezonów i jestem zadowolony. Kominek ogrzewa mi cały dom i CWU.