PDA

Zobacz pełną wersję : Videostrada



sebanek
06-05-2008, 12:21
Zadzwoniła do mnie przedstawiciel z TP i chce mi wcisnąć videostradę. Czy kotoś to ma? jak to chodzi na prędkości 512 kb/s? Bo coś czuję, że to może być jakaś ściema - będa kasować abonament, a z tv nici :D

anpi
06-05-2008, 12:24
Zadzwoniła do mnie przedstawiciel z TP i chce mi wcisnąć videostradę. Czy kotoś to ma? jak to chodzi na prędkości 512 kb/s? Bo coś czuję, że to może być jakaś ściema - będa kasować abonament, a z tv nici :D

Wideostrada działa na drugim równoległym łączu, jeśli dobrze pamiętam to chyba 2 mbit. Tzn. masz 512 kbit do internetu i "drugie" pasmo zarezerwowane dla wideostrady, mimo że wszystko idzie jednym kablem.

Co do jakości - widziałem to na 32-calowym LCD w punkcie sprzedaży TP. Jakość obrazu jak dla mnie nienajlepsza - znacznie lepsza jest na platformach cyfrowych - n, polsat, cyfra+.

listek
06-05-2008, 19:59
Dodatkowo do Video dostajesz 4 Mbit. Co do jakości i oferty.
Oferta taka jak w Cyfrze +. Jakość dość dobra. Najlepiej sprawdzić to sobie u kogoś kto ma , albo w salonie.

Grzegorz Saczek
07-05-2008, 07:49
Mam od 5 miesięcy.
Jakość dobra. Przerw w odbiorze brak.

sebanek
07-05-2008, 18:51
Dzięki za odpowiedzi. Chyba w to wejdę. Tym bardziej, że i tak mam już neostradę i liveboxa, czyli wzrost abonamentu będzie kilkuzłotowy, a do tej pory korzystam tylko z tv naziemnej.

anpi
07-05-2008, 22:52
Dzięki za odpowiedzi. Chyba w to wejdę. Tym bardziej, że i tak mam już neostradę i liveboxa, czyli wzrost abonamentu będzie kilkuzłotowy, a do tej pory korzystam tylko z tv naziemnej.

Nie wszędzie gdzie działa neostrada będzie działać videostrada.

Grzegorz Saczek
08-05-2008, 06:28
To fakt. U mnie działa bez zarzutu ale znajomi którzy całkiem niedaleko mieszkają musieli zrezygnować bo działało na "skraju" akceptowalnej jakości.

kalia
01-06-2008, 10:45
Witam :D
Ja mam Videostradę a właściwie Multipakiet od roku i napewno z niej nie zrezygnuję , jakość jest super . Za wszystko tzn telefon stacjonarny (plan 60 min) internet, VOIP, i videostradę pakiet podstawowy . Razem płacę 115 - 110 zł zależy do miesiąca . A-ha zapomniałam o wypożyczalni filmów :lol:
Teraz zastanawiam się na pakietem "M" - dodatkowo 55 kanałów za 59,90 ha ha. Telewizor Panasonic LCD , No :wink: . Uważam , że warto bo jakość jest naprawdę bardzo dobra i bez żadnych anten na "kominie" hi hi