PDA

Zobacz pełną wersję : Przykre zapachy



jmag
07-05-2008, 08:54
Witam, Zwracam się z prośbą o rady, rozwiązania! Otóż kupiłem mieszkanie z fajnym, dużym tarasem znajdującym się na ostsnim piętrze(dachu bloku). Niestety z tarasu wychodżą kominy wentylacyjne, z których wydobywają się rówżne zapachy. Czy sa jakieś sposoby, środki,które mogłyby całkowicie lub w części zneutralizować takie zapachy? Coś co mógłbym na takim kominie zainstalować i dzieki temu zredukować te nieprzyjemne zapachy?

jmag
08-05-2008, 20:31
czy nikt nie ma doświadczeń w takich sytuacjach? A moze ktoś coś słyszał? :o

beton44
09-05-2008, 06:22
tak jest znamy...

wymordować mieszkańców bloku

tak by zostały puste mieszkania - to i nie będzie miał kto smrodzić...

dasio
29-07-2008, 14:22
może sprzedać mieszkanie zamiast mordować ludzi :D,a tak na poważnie to wydaję mi się , ze chyba nic nie da sie z tym zrobić

zbigmor
29-07-2008, 14:23
Witam, Zwracam się z prośbą o rady, rozwiązania! Otóż kupiłem mieszkanie z fajnym, dużym tarasem znajdującym się na ostsnim piętrze(dachu bloku). Niestety z tarasu wychodżą kominy wentylacyjne, z których wydobywają się rówżne zapachy. Czy sa jakieś sposoby, środki,które mogłyby całkowicie lub w części zneutralizować takie zapachy? Coś co mógłbym na takim kominie zainstalować i dzieki temu zredukować te nieprzyjemne zapachy?

Najprościej to wyciągnąć je do góry, ale pewnie formalności powalą na kolana i koszta reż pewnie nie małe.

Trociu
29-07-2008, 14:29
Zawsze można też zamurować te kominy.

misia1979
25-08-2008, 18:46
hmmm.trzeba sie chyba przyzwyczaić, też mieszkam na ostatnim piętrze ale nic u mnie nie czuć

nunczako
31-08-2008, 22:16
To zależy jaki to smrodek - zwykły, śmierdzący, ale wiadomo że taki dochodzi z tych kanałów, czy jakiś gryzący, jakby ktoś eksperymentował sobie albo palił dziwne rzeczy przy początku tej wentylacji - w tym drugim przypadku oczywiście trzeba im kazać zaprzestać używania takich świństw, w tym pierwszym chyba niewiele można zrobić. Nie ma z pewnością takich rozwiązań a'la drzewka zapachowe w samochodach albo pochlaniacze zapachów do lodówek.... :)