PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wewnętrzne doordesign



nitubaga
07-05-2008, 16:03
Czy może ktoś korzystał z usług firmy DoorDesign?

Znalazłam ich ofertę w warszawskim M1 i wynika z niej, że drzwi z barwionej sosny z ościeżnicą, zawiasami, listwą maskującą, szybą, pomiarem, montażem + 7 %VAT-em to 1600 - 1800 zł w zależności od wybranego modelu...


Co Wy na to?

czy ktoś zna tę firmę?

waysel
12-08-2008, 17:43
Witam! Skorzystałem z usług tej firmy już prawie 2 lata temu. Grupa montażowa była szybka i sprawna. Drzwi są drewniane i bardzo eleganckie. Widziałem podobne drzwi u znajomych wykonane z materiałów drewnopodobnych. Teraz żałują, że nie zdecydowali się na takie jak ja.

hybris
13-08-2008, 11:23
fiu, fiu, obawiam się, że każdy, kto nie wybrał oferty tej firmy stracił cś w życiu. ale przecież życie jest od tego by coś tracić, bo tylko strata nadaje sen zyskowi i czyni go tak atrakcyjnym.

fajoski ten marketing ;)

nitubaga
14-08-2008, 07:52
hm........ może ktoś jeszcze coś wie o tych drzwiach? i o solidności firmy? Waysel, bez urazy, lecz zanim zainwestuję sporą kasę wolałabym mieć więcej opiniii - ale bardzo dziękuję za Twoją... :lol:

hybris
14-08-2008, 07:59
jeżeli to mają być drzwi wejściowe, to warto byłoby zadbać o to, by były solidne, bezpieczne i trwałe - poszukaj w necie, pewnie znajdziesz dużo firm, które produkują takie drzwi. pamiętam w 2006 r., na targach konserwatorskich w LLipsku była taka firemka z Sopotu "Exklusive doors" - robili drzwi wejściowe na zamówienie, cena była tez przystępna w porównaniu z innymi wystawcami. spróbuj, może okaze się, że indywidualna realizacja nie będzie droższa od produktu z marketu lub sieci. chyba, że szukasz tylko doraźnego rozwiązania.

nitubaga
14-08-2008, 08:12
witam....

chodzi mi o drzwi wewnętrzne....do pokoi... :lol: te drzwi w M1 robią naprawdę dobre wrażenie, ale wystawa to jedno....a życie to zazwyczaj co innego :wink: stąd pytania... :lol:

ale tę firmę co podałeś - sprawdzę...moze tez mają wewnętrzne...

hybris
14-08-2008, 12:55
chcesz mieć naprawdę unikalne drzwi wewnętrzne, których będzie ci każdy zazdrościł? kup surowe drzwi sosnowe w castoramie i skontaktuj się z niszowymi artystami-plastykami. zrobią tobie taki odjazd na tych drzwiach, że fiu, fiu. kiedyś widziałem taki myk u znajomego w Padwie, kupił w markecie tandetne drzwi sosnowe, a goście mu zrobili z nich majstersztyk. problemem jednak nie jest znalezienie drzwi, ale artystów-plastyków, którzy potrafią więcej niż malować jelonki na rykowiskach. bo wówczas takie drzwi, to obciach

waysel
17-08-2008, 19:09
Nitubaga, dobrze to ująłeś, że pierwsze wrażenie jest zawsze najlepsze!

Nefer
17-08-2008, 19:13
Nitubaga, dobrze to ująłeś, że pierwsze wrażenie jest zawsze najlepsze!
Oj, nie zawsze ...

nitubaga
17-08-2008, 19:31
cześć Nefercia....


oj pewnie, że nie zawsze....i właśnie o to chodzi....te drzwi fajnie wyglądają...ale nic nie wiem np o ekipie...która wcale nie jest bez znaczenia...o terminowości w dostawie....co również potrafi zatruć żywot, gdy jej nie ma...o potencjalnych reklamacjach i sposobie ich obsługi...co często jest pietą Achillesa wielu firm....i takie tam rzeczy... :roll: