PDA

Zobacz pełną wersję : Zdrowy lub bogaty



wesolyromek
08-05-2008, 02:28
Jak tam wasze zdrowko serduszka wy moje??!! :lol: :lol: :lol: , mam nadzieje ze dobrze bo jesli nie to zacznijcie oszczedzac i to dosyc osrto.

Rząd: sprywatyzować szpitale i zablokować weto prezydenta.
"Dziennik": Rząd jeszcze nie uchwalił reformy służby zdrowia, a już ją chce zmieniać. Jak pisze gazeta zmiany mają być poważne. Docelowo umożliwią otworzą furtkę do prywatyzacji szpitali, a jednocześnie utrudnienie prezydentowi postawienie weta. Premier ma mieć plan, który umożliwi mu przeprowadzenie powyższych .

Ja rozumiem ze wiekszosc z was to Krezusi i macie to gleboko w tyle, ale moze paru z was tu zajrzy i odswiezy sobie pamiec.
Pa!!!

http://gregory33.bloog.pl/id,2849730,title,PRYWATYZACJA-SZPITALI-WG-SAWICKIEJ,index.html?ticaid=65d93

akacja
08-05-2008, 11:28
Dzisiaj umawiałam dziecko na wizytę u specjalisty w poradni przyszpitalnej. Pediatra powiedział : trzeba szybko, pani w rejestracji powiedziała : wrzesień :evil: Składki płacone na publiczną służbę zdrowia mogę sobie wsadzić w kieszeń :evil: , za kilka dni zapłacę za wizytę prywatnie :evil:

Czuję się, jakby ten szpital już był sprywatyzowany...

carringtontomas
08-05-2008, 11:37
Nie jestem Krezusem, ale już od 2 lat chodzimy z zoną do lekarzy prywatnie - nie ma sensu umawiac się w przychodni publicznej bo nie dość, że termin oczekiwani ana wizyte jest dośc długi, to później okazuje się, że zamiast specjalisty przyjmuje mnie jakiś lekarz zaraz po stażu i zamiast trafnej diagnozy bawi się w zgadywankę.

krysia2006
08-05-2008, 14:07
Kampania wyborcza to jedno, a powyborcza rzeczywistość to drugie – z tak rozbrajającą szczerością minister skarbu Aleksander Grad komentuje pomysły Platformy na prywatyzację szpitali. Partia Donalda Tuska przed wyborami zarzekała się, że do przekształceń własnościowych szpitali nie dojdzie - podaje radio RMF FM

Zapytany, dlaczego PO nie przyznawała się do swoich planów w kampanii wyborczej, Aleksander Grad powiedział, że kampania rządzi się różnymi prawami. Ale nie rządzi się prawami oszukiwania wyborców - zwrócił uwagę dziennikarz RMF
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9932784&ticaid=15d9f&_ticrsn=3

Ya
08-05-2008, 17:40
Ja też leczę się raczej prywatnie. To znaczy trudno powiedzieć, że się leczę bo bywam u konowała raz w roku. Dzieci leczę państwowo - jak chodzi o przeziębienie a prywatnie u specjalisty. Publiczna służba zdrowia ma takie terminy i takich konowałów, że lepiej nie ryzykować. Szkoda zdrowia.
Pozdrawiam
Ya
PS. Wiecie jakie są trzy białe śmierci w Polsce?
1. Cykier
2. Narkotyki
3. Lekarz pierwszego kontaktu. :D