PDA

Zobacz pełną wersję : Stobrawa.pl - Drzwi wejściowe-pośrednik



mawerick
09-05-2008, 12:19
Wszystkich zainteresowanych uświadamiam, że firma nie jest producentem drzwi, lecz pośrednikiem. Biorą drzwi z firmy http://www.art-tom.pl/ dokładają klamkę nadają ładną nazwę i już jest gotowy produkt w cenie od 700zł w górę droższy.

nikita1
09-05-2008, 15:10
Proszę o wskazanie na której stronie www jest podane że ta firma JEST producentem drzwi, bo ja takiej nie znalazłem. Tym bardziej że w googlach po wpisaniu stobrawa wyraźnie jest napisane "producent schodów", "dystrybutor drzwi". Chyba, że czegoś nie doczytałem.

mawerick
16-05-2008, 12:04
Chodzi o cenę za produkt. Zazwyczaj budując dom nie chodzi o przepłacanie za drzwi i nabijanie kieszeni pośrednikowi za dodanie "złotej klamki".
Jako że firma Stobrawa zmienia nazwę drzwi, nie można znaleźć po ich nazwie najtańszej oferty. Rozumiem że każdy chce zarobić ale taka przebitka to przegięcie.

Naciągnięty, zresztą pewnie nie ja jeden.

patrykos2005
17-07-2008, 23:59
Ale oni mają tylko 11 modeli ? A Stobrawa ok. 50 (tele znalazłem, może jest ich więcej..)
Pozdrawiam

tacim
21-06-2009, 20:05
No właśnie mni einteresują królewskie a w artdom czy jak oni tam nie ma ich. A kto ma drzwi stobrawa jakie są gitesik???

tamtu
23-06-2009, 07:33
Nie za bardzo rozumiem twoje rozgoryczenie. To jest normalany business - czyli pośrednictwo.
Ja takie sytuacje mam na każdym kroku przy budowie domu i na nikogo się nie obrażam. Jak chcesz taniej - musisz poszukać.

Swego czasu (nie wiem czy jest tak nadal) część okien Urzędowskiego była produkowana w zupełnie innym zakładzie. Potem była przyklejana naklejka i sprzedawane były jako Urzędowski. Spełniały wymagania i to się liczyło.

Tamtu

finlandia
01-07-2009, 11:36
Swego czasu (nie wiem czy jest tak nadal) część okien Urzędowskiego była produkowana w zupełnie innym zakładzie. Potem była przyklejana naklejka i sprzedawane były jako Urzędowski. Spełniały wymagania i to się liczyło.

Tamtu
Tamtu? A kto Ci takich głupot naopowiadał? Znam tą firmę od podszewki i nie mogę tego potwierdzić.

A swoją drogą..Stobrawa?Nadal nic ciekawego w tych drzwiach nie widzę...
a tu jeszcze taki "myk" - no proszę. Grunt to wykreować swoją pozycję.

NY11
10-03-2010, 09:59
Nie wiem jaka jest przebitka cenowa i kto ile zarabia, ale dzwoniłem do arttomu i podali mi tę samą ceną co w stobrawa.pl, a niektóre modele były nawet droższe.
Pytanie jak pośrednik/dystrybutor może mieć taniej? Otóż składają u nich zamówienia hurtem i to jest chyba odpowiedź.

fighter1983
10-03-2010, 10:08
to jest handel... nikt nie prowadzi firmy spolecznie tylko po to by zarabiac, sposoby sa na to rozne. Nie wiem czym sie irytujesz, po prostu nie kupuj tam i tyle jak Ci nie odpowiada.
Nie takie rzeczy w handlu sie dzieja, a marże po 800% i wiecej to też nic dziwnego i to w każdej branży nie tylko budowlance.
I jeszcze jedno: to bardzo nieladnie zagladac komus do kieszeni :) Tobie nikt nie zaglada, a jak tak Cie to boli: otworz firme, zatrudnij ludzi i zarabiaj po 600 zl na sztuce w gore - bedziesz konkurencyjny

OOOO i jeszcze nie zauwazylem ze kotleta znowu ktos odgrzal

wojtas122
10-03-2010, 10:40
Nie wiem jaka jest przebitka cenowa i kto ile zarabia, ale dzwoniłem do arttomu i podali mi tę samą ceną co w stobrawa.pl, a niektóre modele były nawet droższe.
Pytanie jak pośrednik/dystrybutor może mieć taniej? Otóż składają u nich zamówienia hurtem i to jest chyba odpowiedź.
bardzo proste: podpisuje się z firmą x umowe na pośrednictwo od ceny katalogowej pośrednik ma 10-30% a nawet więcej % i tyle (wszystko zależy na jakim progu sprzedaży dany pośrednik jest). I nawet jak dzwonisz do firmy produkującej to oni zazwyczaj dają cene wiekszą a tylko po to abyś poszedł do pośrednika, bo pośrednik kupi np 100 par drzwi a Ty tylko 1

lucek23456
06-06-2011, 18:26
Zamówiłam drzwi w firmie GALERIADOM.PL. Sklep internetowy, ale adres podany wiec coz moze byc. Okazało sie, że mozę. Ddrzwi zamówione ( i zapłacone)na poczatku lutego moze gdzis sa, ale nie w moim domu. Okazało sie, że pod podanym adresem nikt o takiej firmie nie słyszał. Poszukałam właściciela i jest nim właściciel firmy STOBRAWA.PL , A POD ADRESM TEJ FIRMY MIEŚCI SIE Galeriadom.pl. Mi właściciel wciąż opowiada te same bajki co innym nabitym w butelkę klientom ( tu potega interentu:znaleźliśmy sie), ktorzy na drzwi i nie tylko zaplacone w tej firmie czekaja dłużej ode mnie. Ja Złozyłam zawiadomienie do prokuratury : fałszywy adres, lipne numery telefonów, zakupy w jednej firmie, rachunek bankowy do wplaty pozostałej czesci kwoty nalezy juz do innej... a drzwi jak nie bylo. tak nie ma. JESLI MACIE PARE TYSIECY ZŁ. DO WYRZUCENIA, TO POLECAM ZAKUPY W TYCH SKLEPACH. fORSE WPLACICIE, TOWARU NIE ZOBACZYCIE !!! SUPER BIZNES... DLA WŁASCICIELA

zbylox
24-06-2011, 23:49
zamówiłem i zapłaciłem za drzwi w październiku 2010 i dotychczas owych drzwi nie otrzymałem, dodzwonić też jest ciężko do firmy stobrawa , zwodzą i oszukują, przestrzegam wszystkich .