PDA

Zobacz pełną wersję : Univac czy Vacu Maid, co wybrac???



paj^
17-09-2003, 06:06
stalo sie, musze w tym tygodniu wybrac jednostke centralnego odkurzacza, wlasciwie to mam do wyboru Univaca Compact 1300W (bez cyklonu) z podcisnieniem 32 kPa, lub Vacu Maida S1500 cykloniczna, ale z 23 kPa, moze ktos uzytkuje i pomoze w wyborze?
ceny obu jednostek sa podobne ...

paj^
19-09-2003, 06:44
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC, TAK... NA WAS MOZNA LICZYC .........FORUM WZAJEMNEJ ODORACJI ...........:)))

a tak powaznie to wybralem vacu maida, przedstawiciel ma firme po drugiej stronie ulicy i padlo na niego, blizej, za tydzien bede mogl podzielic sie wrazeniami:)

Bartt
19-09-2003, 08:58
Skoro już kupiłeś to po herbacie. Jedyna rada, to zwróć uwagę na ceny osprzętu, poziom głośności, tłumik i pojemność zbiornika.

Jeśli ktoś już używa niech się dopisze :)

araman
19-09-2003, 09:53
Ja sobie kupie tą z cyklonem

gaga2
19-09-2003, 10:05
A hałas (poziom głośności) odkurzacza ma tylko znaczenie dla pomieszczenia, w którym odkurzacz się znajduje (plus dla sąsiadów za płotem) czy hałas produkowany przez odkurzacz jest też odczuwalny gdzie indziej? My chcemy dać odkurzacz do garażu i powstał spór - czy nadal mamy szukać odkurzacza z cichą pracą - skoro i tak samo urządzenie będzie poza domem. I czy warto wtedy kupowac jakieś tłumiki?
Pozdrawiam,
gaga2
PS. Rozważałam zakup Disana-a podobno cicho pracują, ale teraz mąż namawia mnie na Borysowskiego..

araman
19-09-2003, 11:02
W nowym muratorze jest o centralnych odkurzaczach i jest przegląd kilku jednostek centralnych.

jprzedworski
19-09-2003, 11:19
Właśnie, jakoś nikt się nie chwalił, że ma Borysowskiego. Rózne firmy się tu przewijają, a Borysowski nie. Czy coś z nim nie tak??