PDA

Zobacz pełną wersję : Regamet - opienie o jakości blachodachówki



suchyw
16-05-2008, 19:33
Witam,
szukam opini o jakości balchodachówki Olimpia produkowanej przez firmę Regamet - regamet.com.pl.
Mam od nich wycene i jest całkiem atrakcyjna, ale nie wiem jak z jakością materiału. Dają mi 5 lat gwarancji na połysk i 10 lat na mat.

Proszę o jakiekolwiek bliższe info. Nic w googlach nie znalazłem a sprawa bardzo pilna.

suchyw
17-05-2008, 09:11
I co nikt nie zna tego producenta?

suchyw
19-05-2008, 06:37
Ktoś na pewno musiał mieć doczynienia z tą firmą. Mają 49 filii na terenie całego kraju? Nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii. Pomocy !

tomlolo
19-05-2008, 06:55
Przeczytaj dokładnie warunki gwarancji (włącznie z odnośnikami pisanymi maczkiem) i porównaj z innymi producentami. 10 lat gwarancji ale na co ? może na perforację czyli wtedy kiedy już rdza wyjdzie na wierzch i to na powierzchni większej niż 10%. A że wypłowieje albo powłoka będzie się łuszczyć to nie ważne, bo gwarancja tego nie obejmuje. Nie twierdze że tak jest w Regamecie bo nie znam warunków na jakich gwarancje udzielają, ale przestrzegam żeby dokładnie to sprawdzić.
Ja dołożyłem i wybrałem RUUKKI.

suchyw
19-05-2008, 11:10
Ok. Gwarancje przeczytam. A co sądzisz o samym materiale i jakości powłok.

tomlolo
19-05-2008, 14:04
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia. Regamet pewnie jest tylko tłocznią profilu, dowiedz się z jakich hut pochodzi materiał i ile on jest warty.

suchyw
20-05-2008, 15:08
Wiem, że stal jest z huty Thyssen Krupp Steel (Niemcy).

pablon16
27-05-2008, 13:37
Witam
Według mojej wiedzy Regamet test dużym producentem blachodachówki na podkarpaciu. Działają raczej w regionie południowym i wschodnim kraju ( http://www.regamet.com.pl/filie.html ). W ofercie mają blachodachówkę z różnych hut w tym także z huty ThysenKrupp, co uważam za bardzo wysokiej jakości materiał na na pokrycia dachowe. Po analizie ofert od różnych producentów na podkarpaciu oraz zebraniu opinii od dekarzy również wybrałem blachodachówkę Olimpię z firmy Regamet. Pozdrawiam.

romanpl
08-08-2008, 13:33
I jakie wrażenia po roku użytkowania tej blachy?
Też stoję przed wyborem blachy trapezowej i sprzedawca bierze stal z Thyssen Krupp

nadroj
09-10-2009, 19:08
Witam wszystkich, w sprawie firmy Regamet mogę się wypowiedzieć poniewarz sam kupiłem u nich dach( blacha trapezowa T-18 ceglasty mat). Oczywiście jak każdy przed zakupem bądz co bądz dosyć kosztownym długi czas sprawdzałem oferty, odwiedziłem ok 13 sklepów z blachami. Wybór padł na Regamet ponieważ i tu pewnie się zdziwicie ich oferta była prawie najdroższa, pomyślicie że zwariowałem ale nie.
Z ofert zebranych zrobiłem selekcje, kilka odpadło z powodu złego kontaktu ze sprzedawcami( i tu szok, w dwóch sklepach zostałem potraktowany jak wróg, poprostu jakbym beszczelnie prosił o informacjie i ośmielił się przeszkodzić w odpoczynku sprzedawcy). Ale o tym wole nie wspominać. Więc dlaczego Regamet, po 1 kilku znajomych i sąsiadów kupiło u nich dachy i polecali, po 2 pierwszy kontakt poprostu super, miło rzetelnie i kompetentnie. A teraz do sedna, Regamet przedstawił dosyć drogą ofertę wiadomo chciałem ją odrzucić lecz w rozmowie z dekażem dowiedziałem sie kilku rzeczy na temat firmy XX którą chcialem wybrać(mowa o brakujących rzeczach jakie się zdarzały w opini mojego majstra ktory mial styczność z tą firmą). Poprosiłem o jego opinie, pokazałem oferty i co się okazuje Regamet jako jedyna firma przygotowała mi całościową ofertę, dostałem rozpiske z ilościami arkuszy, podane ilości blachy płaskiej, wkrętów sikikonów i masy innych rzeczy, sam na to nie zwróciłem uwagi ale kosztorysy pozostałych firm wyglądały mniej wiecej tak Blacha trapezowa 250m2 - cena, wkręty - cena. Tylko regamet podal ilości i cene poszczególnych rzeczy. Przejechałem się jeszcze raz po sklepach zapytałem o ceny jednostkowe towarów, były takie same z małymi różnicami jak w Regamecie czyli te firmy policzyły wszystkiego mniej żeby tylko złapać klienta na cene. Kupiłem dach w regamecie, niczego nie brakło a kilka rzeczy które zostały odwiozłem i dostałem pieniadze od reki, moim zdaniem Regamet to uczciwa i bardzo solidna firma i gorąco wszystkim polecam.

Amazon
04-02-2011, 16:30
Witam wszystkich na forum
Jak wszyscy tutaj szukałem kiedyś odpowiedzi na moje dreczące pytania ,tu nie znalazłem ,ale znalazłem je w Regamecie .
Szukałem dachu - trafiłem na oddział w Krakowie. Miła Pani udzieliła mi informacji ,zrobiła kosztorys - poleciła dekarza.Ale jako facet jestem niedowiarkiem- cóż baba się zna na dachach ( pomyślałem niech szmatki i szminki sprzedaje ,a nie mi rad udzielać jaki mam dach położyć - okazało się że się bardzo pomyliłem i z góry ją za to przepraszam)- zadzwoniłem do dekarza -umówiłem się , pokazałem czego chce ,jak chce .Potwierdził kompetencje miłej Pani ,a ze firma już działa długo na rynku w Kraku zacząłem wierzyć w nich. I okazało sie że naprawde mój dom i dach powierzyłem w rece fachowców.Obsługa profesjonalna - aż do bólu ,wszystkie informacje tak jak nalezy ,dekarz rzetelny .
Komplet dokumentów z gwarancją , blacha z porządnej firmy , na głowe mi się nie leje mam spokuj .
Jesli chcecie dach porzadny i chcecie mieć spokuj na lata wybierzcie ofertę tej firmy . A jeśli traficie na Pania Małgosię to ją pozdrówcie i bądzcie pewni ze powierzyliście swoje pieniądze i swój spokuj w dobre ręce.

cooler
21-10-2011, 20:03
Sam zastanawiam się nad tą blachą więc trafiłem do tego wątku a tu wpisy tak rażąco bijące marketingiem pracowników Regametu że aż się poczułem jak idiota. Ludzie jak nie macie pojęcia jak to się robi to nie zabierajcie się za taki PR. To jest żenujące! Te trzy wpisy użytkowników z jednym postem na koncie: pablon16, nadroj i Amazon to dobre na Ceneo a nie forum. Porażka.

hp.user
26-04-2017, 19:42
.Potwierdził kompetencje miłej Pani ,a ze firma już działa długo na rynku w Kraku zacząłem wierzyć w nich. I okazało sie że naprawde mój dom i dach powierzyłem w rece fachowców.Obsługa profesjonalna - aż do bólu ,wszystkie informacje tak jak nalezy ,dekarz rzetelny .
Komplet dokumentów z gwarancją , blacha z porządnej firmy , na głowe mi się nie leje mam spokuj .
Jesli chcecie dach porzadny i chcecie mieć spokuj na lata wybierzcie ofertę tej firmy . A jeśli traficie na Pania Małgosię to ją pozdrówcie i bądzcie pewni ze powierzyliście swoje pieniądze i swój spokuj w dobre ręce.[/QUOTE]
Bardzo dobrze napisane.
Ten forumowicz "zaczął wierzyć w nich" a wiara jest tam,gdzie nie ma wiedzy. Ja również natknąłem się na panią Małgosię i skorzystałem z usług poleconej profesjonalnej firmy. Pomijając cieknące kominy (to jest słaby punkt wielu dekarzy) blacha zaczęła nierównomiernie płowieć od strony nasłonecznionej.Po kilku latach kiedy wyraźnie było już widać nierównomierną zebrę firma stwierdziła,że gwarancja jak też rękojmia uległy przedawnieniu.
Proponuję więc poszukać blachodachówki w którą nie trzeba będzie wierzyć a swoich pieniędzy i spokoju nie powierzać w "dobre ręce" tylko oprzeć się na własnej wnikliwości a także zwrócić uwagę na komplet dokumentów włącznie z kartą gwarancyjną dokładnie przeczytaną/ (Mnie tej karty nie wydano)