PDA

Zobacz pełną wersję : TWM Wnętrza Babice Nowe - TOTALNA PORAŻKA!!!!!!!



farka
18-05-2008, 19:40
Przestrzegam wszystkich przed firmą twm wnętrza z Babic Nowych, ul. Warszawskiej 278. Zajmują się układaniem parkietów, montażem schodów, drzwi, etc.
Wyjątkowo niesolidni i niesłowni. Stosują zasadę "zlap klienta, a później olej klienta";(((((

emi0
18-05-2008, 20:04
coś się ostatnio popsuli, potwierdzam i również przestrzegam. Słyszałam sporo i to negatywnych opinii. Ale skoro klienta się nie szanuje, to trudno.....

Nefer
18-05-2008, 20:23
Wrzućcie na czarną liste w mazowieckim pleeeeease :)

farka
20-05-2008, 20:21
wszystko wskazuje na to, że spotkamy się jednak w sądzie....

emi0
27-05-2008, 19:51
znajomy miał u nich zamówić schody ale po kontakcie z przedstawicielem p. Barbarą Binaszewską ", czy jakoś tak .....przedstawiała się wyjątkowo niewyraźnie .....odpuścił sprawę" i z tego co wiem, to sporo potencjalnych klientów też rezygnuje... co jest? naciągacze czy problemy..... ja stanowczo odradzam!!

Papa
30-05-2008, 10:53
Również przestrzegam wszystkich przed firmą TWM wnętrza, podpisałam z nimi umowę na wykonanie schodów, a schodów oczywiście nie zobaczyłam… i mam utopione 2 tys. zł (zaliczka).
Na szczęście mam dowód wpłaty, przez nich potwierdzony, także spotkamy się w sądzie.
Przed zwarciem umowy Pani Renata i Pani Basia wydzwaniały kilka razy dziennie namawiając na zamówienie u nich schodów, natomiast już po podpisaniu umowy sytuacja się zmieniła. Mam wrażenie, że tych schodów wcale nie mieli zamiaru wykonać. Z większymi krętaczami się jeszcze nie spotkałam, a pobudowaliśmy z mężem dom więc mieliśmy do czynienia z wieloma ekipami i firmami.

emi0
02-06-2008, 21:45
p.Barbara Frej bije na głowę wszystkich wykonawców z "czarnej listy"..... TOTALNY brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta, niesłowność i nieprecyzyjność oraz zwykła pazerność na pieniądze, cóż za to wszystko trzeba będzie zapłacić i to sporo, wszystkie koszty i poniesione nakłady;((((( :( :(

farka
03-06-2008, 19:32
można by napisać:
"chcesz mieć zdrowia mniej,
wejdź w układ z p. Renatą Frej!!!!!!!"
niestety ta kobieta wkrótce już (z tego co mówi się) bedzie miała na "karku" wiele do wyjaśnienia w Urzędzie Skarbowym;((((

farka
10-06-2008, 05:21
czy ktoś miał tę wątpliwą przyjemność trafić na tę firmę :evil: :evil: :evil: :evil: ?????

Papa
16-06-2008, 09:53
Czy ktoś może złożył już pozew do sądu przeciwko Pani Frej ? Szukam osób, które w najbliższym czasie będą składały pozwy przeciwko tej Pani.
Myślę, że byłoby dobrze złożyć pozwy do tego samego sądu, wtedy będzie łatwiej podważyć wiarygodność Pani Frej oraz udowodnić, że te jej działania są na większą skalę.
Ja w umowie mam wpisany sąd rejonowy w Warszawie (bez wskazania który) - więc w obrębie W-y mogę się dostosować. Można też zrobić to w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie właściwym ze względu na siedzibę firmy.
Pozdrawiam…

MOLINEZJA
07-07-2008, 20:37
miałam kontaktyz róznymi podmiotami, raz było lepiej, raz gorzej, ale po tym co usłyszałam i dowiedziałam się od ludzi, którzy mieli "doczynienia" z firmą p. Frej aż mi uszy opadły. Pofatygowałam się do kilku inwestorów, na hasło "twm schody" zapalały się czerwone lampki!!!!! ZERO poszanowania klienta i totalny brak profesjonalizmu, znalazłam nawet na allegro opinie negatywne na temat tej firmy. Całe szczęście że nie podpisałam umowy. Podobno po podpisaniu umowy już nie odbierają telefonu a poczta jest przepełniona, więc jakikolwiek kontakt jest niemożliwy:(((( Rynek powinien wyeliminować dyletantów, najzdrowsza jest KONKURENCJA i ona zrobi porządek!!!! :cry: :cry: :cry:

MarHal
15-09-2008, 13:11
Czy ktoś może złożył już pozew do sądu przeciwko Pani Frej ? Szukam osób, które w najbliższym czasie będą składały pozwy przeciwko tej Pani.
Myślę, że byłoby dobrze złożyć pozwy do tego samego sądu, wtedy będzie łatwiej podważyć wiarygodność Pani Frej oraz udowodnić, że te jej działania są na większą skalę.
Ja w umowie mam wpisany sąd rejonowy w Warszawie (bez wskazania który) - więc w obrębie W-y mogę się dostosować. Można też zrobić to w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie właściwym ze względu na siedzibę firmy.
Pozdrawiam…

Mam zamiar zlozyc taki wniosek, narżneli mnie na kilkanascie tysiecy , nie odpowiadali na żadne wezwania bo sie zwineli z Babic i szukaj wiatru z polu.
Prosze o kontakt na mój email
[email protected]

pozdrawiam
Marek Haliniak

farka
28-09-2008, 18:49
przecież ostrtrzegaliśmy........ więc jeśli się czyta i nie wyciąga wniosków.........
prawdopodobnie rżną kolejnych naiwnych, pod nową nazwą.....
może jednak nazwisko tej kobiety i jej męża będzie wystarczającym straszakiem!!!!!!

emi0
04-10-2008, 19:35
faktycznie zniknęli......