PDA

Zobacz pełną wersję : No koniec świata chyba ;) Boney M. w Chotomowie!!!



Bigbeat
18-05-2008, 20:53
Luuuudzie, koniec świata blisko chyba, bo zagraniczne zespoły we wsiach na festynach grają.
Dzisiaj, z okazji święta OSP i dnia Chotomowa, na placu za kościołem występował Boney M. !!! Co prawda z oryginalnego składu została się jedna tylko babka, ale piosenki i brzmienie były takie, jak kiedyś.
Nigdy nie byłem niby ich specjalnym fanem, ale trzeba przyznać, że fajnie się to tańczy - no i pamiętam z jakim respektem kiedyś się traktowało ludzi, którzy widzieli tak sławne, zachodnie zespoły na żywo.
A tak poważniej: zastanawiam się, czy to Boney M. schodzi na psy, czy Chotomów taki bogaty - a może to normalne i już tak zawsze będzie? Może za rok zagrają Deep Purple na przykład?

andre59
19-05-2008, 09:53
Deep Purple nie przyjedzie, grają na żywo.

BoneyM za parę euro może wygibasy robić do muzyki z płyty albo laptopa,
to nie ten gatunek artystów jest.

Bigbeat
19-05-2008, 10:03
;)
Wiem, że Purple nie przyjadą. To miał być żart.
A co do Boney M - mieli tylko podkłady bez wokalu. Wokal był na żywo - co, nie powiem, zdziwiło mnie, bo mogli olać sprawę i puścić wszystko z gotowców.

nastka79
19-05-2008, 10:53
W wiosce jakiejś pod Toruniem już 2 razy byli (tam taka duża dyskoteka wiejska jest), więc to po prostu takie typy sprzedajne są, co to dla paru groszy i w Pcimiu Dolnym wystąpią. :wink:

DPS
19-05-2008, 11:04
W końcu z czegoś muszą żyć, ci posledniejsi artyści także.
Taka praca.
A ludziom z Pcimia to sie nie należy coś od życia? :roll:

Bigbeat
19-05-2008, 12:40
No to żeście mi wiadro wody na łeb wylali - bo ja myślałem, że to takie wyjątkowe zdarzenie...

andzik.78
19-05-2008, 17:04
W Ostrowie Wlkp Skorpionsi niedawno grali..

nastka79
20-05-2008, 06:38
W Ostrowie Wlkp Skorpionsi niedawno grali..
:P Widzę, że robi się ciekawiej

Bigbeat
20-05-2008, 09:35
A więc czekam u siebie na wsi na Purpli albo Depeche Mode ;)

nastka79
20-05-2008, 09:43
Na DM to i ja bym chętnie poczekała 8)

Tedii
18-06-2008, 00:17
Mało co , a Deep Purple zagrali by na imprezie organizowanej przez mojego kolegę.
Skończyło się na London Beat.Śpiewali na żywca a muzyka z pół playbacku.
Też było fajnie.
A w zeszłym roku czadu dali Gipsy Kings.Pełny odlot.

Evil
18-06-2008, 07:36
Luuuudzie, koniec świata blisko chyba, bo zagraniczne zespoły we wsiach na festynach grają.
Dzisiaj, z okazji święta OSP i dnia Chotomowa, na placu za kościołem występował Boney M. !!! Co prawda z oryginalnego składu została się jedna tylko babka, ale piosenki i brzmienie były takie, jak kiedyś.
Nigdy nie byłem niby ich specjalnym fanem, ale trzeba przyznać, że fajnie się to tańczy - no i pamiętam z jakim respektem kiedyś się traktowało ludzi, którzy widzieli tak sławne, zachodnie zespoły na żywo.
A tak poważniej: zastanawiam się, czy to Boney M. schodzi na psy, czy Chotomów taki bogaty - a może to normalne i już tak zawsze będzie? Może za rok zagrają Deep Purple na przykład?

15 czerwca "grali" w Rudzie Śląskiej ;) także jakieś "TOURNE" mają po Polsce :D

pjr
25-06-2008, 22:10
W mojej wsi w Mysłakowicach pod Jelenią Górą też na festynie śpiewali. Poprzedzał występ pokaz modnych kreacji z lnu (mamy taką fabrykę lnu "Orzeł" Mysłakowice). A najciekawsze, że na tym festynie był tylko jeden kranik z piwem. I ludzie się dobrze bawili. To dopiero świadczy o bliskości końca świata.

Bigbeat
25-06-2008, 22:37
To dopiero świadczy o bliskości końca świata.
Dzizus, to może całego kredytu nie będę musiał spłacać :D

kenedy
24-08-2008, 08:48
W Ostrowie Wlkp Skorpionsi niedawno grali..

a w Chorzowie Metallica... :D