PDA

Zobacz pełną wersję : Kominki skandynawskie



alladyn71
19-05-2008, 10:35
Witam

Przegladajac forum nigdzie nie natknelam sie na opinie na temat kominkow skandynawskich, ktorymi jestem bardzo zainteresowana.

Czy ma ktos moze zamontowany jeden z nich?
http://www.kominkiskandynawskie.pl/?podkat=6

Sprzedawane sa jako komplety i to w dosc atrakcyjnych cenach.
Mozecie powiedziec mi cos o ich wadach i zaletach?
Chcialabym zamontowac go na 1-szym pietrze, tyle ze nie wiem czy nie sa za ciezkie...

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi...i zdjecia jezeli macie :P

escape
20-05-2008, 21:59
Są to kominki tylko na licencji norweskiej..a produkowane w polsce w miejscowości Trzcianka....wyglądają nawet ładnie,ale powiem tak w naszej okolicy niesprzedaliśmy ani sztuki,jesli chodzi o wkłąd to o wiele lepiej wypada Dovre,mimo ze tez niedokonca norweski....

alladyn71
21-07-2008, 13:32
odswiezam :)

wciaz zainteresowana opiniami.....czy ktos jest moze posiadaczem?

A moze jakies konkretne slowa jezeli odradzacie? Sa zle wykonane...nie praktyczne?

grave
30-08-2008, 19:10
Są to kominki tylko na licencji norweskiej..a produkowane w polsce w miejscowości Trzcianka....wyglądają nawet ładnie,ale powiem tak w naszej okolicy niesprzedaliśmy ani sztuki,jesli chodzi o wkłąd to o wiele lepiej wypada Dovre,mimo ze tez niedokonca norweski....

co znaczy, że DOVRE nie do końca norweski??? :o

escape
30-08-2008, 19:32
co znaczy, że DOVRE nie do końca norweski??? :o[/quote]

Znaczy ze od jakiegos czasu są skłądane w Polsce 8) i czy napewno z norweskiego żeliwa...kto to może wiedzieć.... :wink:

jaszczurka
31-08-2008, 22:38
ja tam nie wiem czy norweski czy polski, ale ja taki mam:) tzn Dovre :lol:
jak dla mnie- sprawuje sie super, jestem bardzo zadowolona :lol: :lol:

alladyn71
01-09-2008, 10:21
A co sadzicie o tych kapletach sprzedawanych wraz z obudowa oddajaca cieplo?
:D
Nie wiem jak to jest do konca, ale czytalam, ze obudowac (do samodzielnego monazu) zrobiona jest z materialu ktory oddaje cala swoja powierzchnia cieplo niczym piec kaflowy..

prawda to czy bajer...i jak taka obudowa sie sprawuje (jezeli ktos ma w domu :roll: )

Marcin1978
01-09-2008, 10:33
http://forum.muratordom.pl/kominek-z-masa-kumulacyjna-praktyczne-doswiadczenia,t128251.htm?highlight=dgp