PDA

Zobacz pełną wersję : Wanna- koło czy ravak a może inna?



aśkaszymon2003
19-05-2008, 13:36
Witam.
Stoję przed wyborem wanny i "reszty" do łazienki. Wiem, bo juz o tym czytałam, że wybiorę prostokątną, bo mniejsze zużycie wody, akrylową, bo jest "cieplesza", bez hydromasażu, wolę dokupić sobie oddzielnie "bąbelki" ale jaką? I mam pytanie co do wannien z oparciami-tymi dodatkowymi poduszkami pod głowę-czy to mozna zdejmować i myć oddzielnie-jak utrzymać takie coś w czystości? Proszę podajcie swoje typy, z których jesteście zadowoleni.

Trociu
19-05-2008, 13:46
Cześć
Widzę, że masz podobne preferencje jak ja. Zwykła duża wanna - najlepiej dwuosobowa. Na razie mam podobne do Ciebie pytania. Więc może ktoś nam coś podpowie.

alladyn71
19-05-2008, 15:38
Akrylowa cieplejsza?
Mam teraz w mieszkaniu akrylowa wanne i strasznie szybko woda sie wyziebia.
W domu chcialabym z tego powodu zainstalowac, stara dobra stalowa..taka jak mama miala...w niej woda byla goraca baaaardzo dlugo....
...czy ja sie mysle :o
Moze jeszcze zalezy od rodzaju akrylu?
Powiedzcie cos, bo akryl znacznie takszy...a ja lubie dlugo polezec...dopuki woda goraca :P

markoto
19-05-2008, 16:00
W sklepie odradzali nam kolo tzn konkretnie clarisse , to sa wanny chyba robione przez koralle a teraz firmowane jako kolo, ponoc sa bardzo cienkie i sie uginaja polecano nam ravak i pool-spa. Nie wiem ile w tym prawdy :)

tomek i ania
20-05-2008, 08:16
Witam, my z żoną zdecydowaliśmy się na Aquaform Linea, widzielismy u znajomych i dla nas jest ok, prosta i elegancka, odpływ na środku pozwala na kapiel w dwie osoby, no i cena nas satysfakcjonuje, link do strony producenta http://www.aquaform.eu//products,view,158.html

Trociu
20-05-2008, 11:42
Witam, my z żoną zdecydowaliśmy się na Aquaform Linea, widzielismy u znajomych i dla nas jest ok, prosta i elegancka, odpływ na środku pozwala na kapiel w dwie osoby, no i cena nas satysfakcjonuje, link do strony producenta http://www.aquaform.eu//products,view,158.html
Hej
Jaki konkretnie macie model 160, 170 czy 180. I czy ta szerokość 80 wystarczy na spokojną kąpiel 2 osób. My właśnie szukamy czegoś prostego dla 2 osób.

krysia2006
20-05-2008, 11:42
mamy love story RAVAK akryl

jestesmy bardzo zadowoleni, pamiętam mój pierwszy raz, po latach użytkowania stalowych, to był wręcz okrzyk szoku że jest taka ciepła, a potem zdziwienie że tak długo trzyma ciepło..., nigdy więcej zimnej stali...

co do eksploatacji, to wanna jest bardzo mocno eksploatowana przez 4 naszych małych dzieci, codziennie, wliczając w to masę zabaw z zabawkami, zjeżdzalnei samochodzikami i itd, plus dorośli, no i nie ma sladów użytkowania, ale długo pytaliśmy i wybór padł na RAVAK..

wada ale akurat tej wanny to troszke trzeba wlac tej wody, ale kiedy dzieci pierwszy raz wskakiwały do niej, miały okrzyk BASSSEEEENNN w domu, więc to był świetny zakup, a kąpiele z mężem to doskonały czasoumilacz :wink: :wink: :wink:

Polecam zwłaszcza tym, którzy chcą w wannie spędzac chwile we dwoje i przeżywac to bez ciasnoty...:), pod tym względem lepszej wanny nie ma

http://www.ravak.cz/cz/lovestory-fotogalerie?tisk=window&galleryid=lovestory_foto&tisk=window&photo=4.jpg#lovestory_foto

tomlolo
20-05-2008, 11:50
A ja dołożę jeszcze firmę Riho. Można u nich znaleźć fajną wannę prostokątną dla dwojga :lol:

tomek i ania
20-05-2008, 12:28
Witam, my z żoną zdecydowaliśmy się na Aquaform Linea, widzielismy u znajomych i dla nas jest ok, prosta i elegancka, odpływ na środku pozwala na kapiel w dwie osoby, no i cena nas satysfakcjonuje, link do strony producenta http://www.aquaform.eu//products,view,158.html
Hej
Jaki konkretnie macie model 160, 170 czy 180. I czy ta szerokość 80 wystarczy na spokojną kąpiel 2 osób. My właśnie szukamy czegoś prostego dla 2 osób.

Wzieliśmy 180, jeszcze stoi w salonie i czeka na montaż, myslę że 80 cm spokojnie wystarczy, przynajmniej dla nas :wink: , poza tym nie mamy miejsca na szerszą :cry: , brałem pod uwagę też Riho Lusso ale ona ma oparcie płaskie.

gzajac
20-05-2008, 14:38
Wybraliśmy RAVAK Evolution. Prostokątna, wielka i w normalnej cenie. Nie moge sie doczekac az bedzie zainstalowana :D

Pozdrawiam,
Grzesiek

chopinetka
22-05-2008, 17:21
Witam

U nas też będzie Ravak model Rosa. We wtorek mają nam przywieźć :D

pozdrawiam