PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY - DACH I OKNA!!!



17-09-2003, 15:20
WITAM,
BARDZO PROSZĘ O POMOC W NASTĘPUJĄCYCH SPRAWACH:

1) DOSTAŁEM OFERTĘ FIRMY KOMPLETNEGO DACHU (BLACHODACHÓWKA VENUS, ORYNNOWANIE, WYŁAZ DACHOWY FOLIA I WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ŁĄCZNIKI, GWOŹDZIKI ITP - BEZ ROBOCIZNY) ZA 16.500 PLN...???

2) SZUKAM DOBRYCH OKIEN PCV...!

BARDZO WAS PROSZĘ POWIEDZCIE CZY ZA TEN DACH TO DUŻO (I ILE EWENTUALNIE POWINIENEM SIĘ SPODZIEWAĆ ZA ROBOCIZNĘ???) I DORADŹCIE COŚ O TYCH OKNACH.

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!
WK

kasiek
17-09-2003, 15:26
Co do dachu to nie wiem, a okna to temat rzeka. Warto przejrzeć istniejące wątki, pojawiają się nazwy firm godnych polecenia. Ważne jest też to, czy w Twoim rejonie dana firma działa.
O dachach i cenach też pewnie było... Czasami takie informacje można wyczytać w dziennikach budowy.

Pearl
17-09-2003, 15:46
zależy czy ten Twój dach to 50, 100, 200, czy więcej m2, poza tym jeśli jest skomplikowany wyjdzie Ci o niebo więcej blachodachówki (jesli dekarze "pójdą na łatwiznę" - u nas im się nie udało :D ).

Pozdrawiam

Pearl

PS: kupować wszystko w jednym miejscu jest super pod warunkiem, że ma się to przysłowiowe minimum wiedzy np.: "dachowej". Jeśli się nie ma, to prawie na pewno Cię "załatwią" :cry: .

17-09-2003, 15:57
MÓJ DACH MA DOKŁADNIE 249M2 - MA KILKA ŁAMAŃCÓW NA SOBIE (JEST TO PROJEKT LIPIŃSCY LMB17 - JEŚLI KOMUŚ COŚ TO MÓWI)

Bartt
17-09-2003, 19:44
cena wydaje się zupełnie przystępna