PDA

Zobacz pełną wersję : Informacja dla miłośników naturyzmu



piotrulex
21-05-2008, 12:07
Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na imprezę naturystyczną, która odbędzie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 22:00 (po godzinach otwarcia). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par mieszanych oraz małżeństw.

Impreza potrwa 3 godziny (22:00-01:00). W programie przewidziane są zajęcia z AquaAerobicu dla dorosłych oraz AquaFun dla dzieci, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Cena promocyjna biletu wstępu to 45 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 27 maja br. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 65 zł. Dziecko do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) ma darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres: [email protected]. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 27 maja pod numerem telefonu: (42) 298 57 02.

Chcielibyśmy wrócić do tradycji, która niegdyś była obecna na "Starej Fali", gdzie regularnie odbywały się wybory Miss Natura, a naturyści byli jej stałymi gośćmi. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie "Noc Naturystów". Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Aquapark FALA Łódź
www.aquapark.lodz.pl

sSiwy12
21-05-2008, 12:26
Ale numer:
W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par mieszanych oraz małżeństw.
I to:

odbędzie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 22:00 .......Impreza potrwa 3 godziny (22:00-01:00). .....Dziecko do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) ma darmowy wstęp.

piotrulex
21-05-2008, 12:44
Ale numer:
W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par mieszanych oraz małżeństw.
I to:

odbędzie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 22:00 .......Impreza potrwa 3 godziny (22:00-01:00). .....Dziecko do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) ma darmowy wstęp.

slowo mieszanych to ja dodalem gdyz w pierwotnej wersji zapomniano tego sprecyzowac

moja 2-latka w yej chwili chodzi spac kolo 22 gdyz wczesniej ma za jasno wiec to mnie nie dziwi. traktuje to bardziej jako punk regulaminu cennika niz zasadnosc wczesnego chodzenia spac

Prosze to bardziej traktowac jako informacje a nie watek do dyskusji gdyz dyskutowac w tym temacie mozna wiele a nie po to wstawialem tego posta :D

bratki
21-05-2008, 12:45
Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres: [email protected]. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty.

to ja jeszcze dodam ofertę przed przed promocyjną i w mailu zwrotnym podam specjalny numer konta... :roll: :roll: :roll:

sSiwy12
21-05-2008, 12:59
A ja tam podyskutuję, zwłaszcza wobec stwierdzenia:
slowo mieszanych to ja dodalem gdyz w pierwotnej wersji zapomniano tego sprecyzowac

Toć to jawne uprzedzenie i dyskryminacja - i to głoszone publicznie :evil: Jeden taki, juz trafił na "ścianę wstydu" :lol:

piotrulex
21-05-2008, 14:24
A ja tam podyskutuję, zwłaszcza wobec stwierdzenia:
slowo mieszanych to ja dodalem gdyz w pierwotnej wersji zapomniano tego sprecyzowac

Toć to jawne uprzedzenie i dyskryminacja - i to głoszone publicznie :evil: Jeden taki, juz trafił na "ścianę wstydu" :lol:

wiec dyskutuj lecz sensownie prosze

to nie dyskryminacja tylko regulamin - oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze zartujesz i tylko chcesz pogadac :wink:

jak jade na camp fkk do cro to zdaje sobie z tego sprawe, ze na plazy i basenie bede musial byc bez gaci bo inaczej mnie wywala - taki regulamin

jak jade autobusem to nie moge palic papierochow bo dostane mandat - taki regulamin

jak ide do kina to musze siedziec i nie moge gadac glosno przez telefon czy rozmawiac ze znajomymi bo bede innym przeszkadzal - taki regulamin

Jak nie akcetuje to nie jade, nie wsiadam, nie ide

Kazdy moze czuc ze dyskryminowany

ten co chce ic na camp dla golasow lecz chodzic w majtasach, ten co lubi palic choc inni nie nawidza smrodu papierochow jak i ten co do kina chce isc poprzeszkadzac innym :D

Moim celem natomiast bylo poinformowanie zainteresowanych. Moze nie uwierzysz, moze sie myle, moze nie mam racji lecz wsrod Twoich znajomych tez sa naturysci tylko ze Ty o tym nie wiesz - sam sie zdziwilem :wink:

mamy powiedzmy 30 lat. jak to zwykle z wakacji mamy sporo zdjec. na jednym z nich zona byla schowana za skala na plazy, nie nylo widac ze nie jest kompletnie ubrana lecz bystry obserwator zauwazyc mogl jej stro lezacy z boku zdjecia na kamieniu. Znajomi ktorych znamy od wielu, wielu lat ogladajac te zdjecia zrobili wielkie oczy i przyznali sie ze sa naturystami od zawsze ale jakos tak wstydzili sie o tym glosno mowic

ja nie widze w tym nic zlego, ze opalam sie nago w miejscach nieformalnie lecz oficjalnie do tego przeznaczonych gdyz nie lubie byc opalonym na braz z tylkiem bialym jak ceramika z cersanitu, ze po basenie nie wstydze sie konkretnie umyc pod prysznicem a nie tylko splukac, ze cenie sobie zdrowa sucha saune siedzac w niej tak jak sie powinno bez gaci na reczniku :D

papa

sSiwy12
21-05-2008, 14:35
Ale ja zupełnie o czym innym 8)
Napiszę inaczej: takie sformułowanie to homofobizm :oops:

piotrulex
21-05-2008, 14:45
Ale ja zupełnie oczym innym 8)
Napiszę inaczej: takie sformułowanie to homofobizm :oops:

tu nie chodzi o obawy tylko bardziej o dobre samopoczucie gosci

czesto podruzuje, bywam w roznych hotelach, tanszych i drozszych

czaso jest jakies spa, sauny itd

najczesniej w saunach siedza jednak mezczyzni i znikoma ilosc koniet ktore beda w towarzystwie przewazajacej liczby obcych mezczyzn maja prawo czuc sie niekomfortowo pod wplywem ich bladzacego wzroku

moja zona wstydliwa nie jest lecz czuje podobnie i lubi raczej rowny podzial kobiet i mezczyzn

inne zony czuja podobnie, organizatorzy pewnie tez, uczestnicy sie z tym zgadzaja wiec generalnie problemu nie ma :D

tu nie chodzi o preferencje seksualne tylko o w miare rowny podzial

samotnych mezczyzn a pewnie i kobiet maja nie wpuszcza wiec mozna przyjsc zarowno z chlopakiem, narzeczonym, bratem, kolega, ojcem czy nieznajomym z autobusu a czy on jest gejem, ksiedzem czy kierowca formuly 1 to nikogo pewnie interesowac nie bedzie :D

jak przyjdzie para gejow i para lesbijek a podziela sie i wejda jako 2 osobne pary + beda zachowywac sie tak jak wszyscy inni czyli bez zachowac o podtekscie seksualnym to tez nikomu przeszkadzac nie bedzie :wink:

Teraz jasno sie wyrazilem :wink:

sSiwy12
21-05-2008, 15:08
To jest homofobizm:
jak przyjdzie para gejow i para lesbijek a podziela sie i wejda jako 2 osobne pary
:o :lol: :lol: :lol:

piotrulex
21-05-2008, 21:40
To jest homofobizm:
jak przyjdzie para gejow i para lesbijek a podziela sie i wejda jako 2 osobne pary
:o :lol: :lol: :lol:

hmmmmmm

nie znasz idei naturyzmu

nie rozumiesz problemow

nie bedziesz na tej impezie

tak naprawde wcale Cie to nie interesuje

jakchcesz to dyskutuj lecz nie ze mna :D

papa mistrzu

piotrulex
26-05-2008, 07:24
art. w regionalnym dodatku do wyborczej:

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5240649.html