PDA

Zobacz pełną wersję : projekt SARA pracownia ARCHIPELAG



Rena
26-03-2002, 08:38
Rozpoczynam budowę domu SARA z pracowni ARCHIPELAG z WROCŁAWIA. Dobrych ludzi,którzy budowali ten dom proszę o rady i opinie. Dziękuję.

Rena
23-07-2003, 16:23
Moja SARA jest już w trakcie. Stoją ściany i układamy strop Teriva.
Na dzień dzisiejszy mam juz w planach pewne zmiany.
Potrzebuję opinii osób, które budują lub zrealizowały już ten projekt.
Myślałam o powiekszeniu wiatrołapu, o częściowym zadaszeniu tarasu / dzieki temu miałabym balkoniki na poddaszu/.
Czekam na Wasze rady.

Rena
22-06-2005, 08:51
Mój dom już stoi, ale jeszcze nie wykańczamy wnętrz. Nadal szukam osób które budują ten dom, szukam porad i zdjęć wnętrz aby można było na czymś opierać swoje własne pomysły.

Rena
01-01-2006, 19:12
A ja nadal szukam budujących SARĘ. Potrzebuję podpowiedzi.

Monialher
21-01-2006, 16:51
Czy ktoś budował dom Sara z Archipelagu, czekam na fotki i kontakt :D

radomik
21-01-2006, 21:30
To jest "Galeria zdjęć domów Forumowiczów ", tu się wkleja fotki a nie pyta o nie.
pozdr.

Monialher
25-01-2006, 18:51
Czekamy na jakiekolwiek opinie dot. tego projektu lub budowy takiego domu. :roll:

rispetto
14-04-2006, 08:51
Witaj Rena
Chętnie odpowiem na Twoje pytania :D Mieszkamy w naszje Sarze już półtora roku 8)

tomek18c
12-12-2007, 17:22
Chętnie zobaczę inne realizację mojego domku. Swój projekt trochę zmieniłem i teraz jest bardziej funkcjonalny.

tomek18c
30-12-2007, 11:44
Witaj Rena
Chętnie odpowiem na Twoje pytania :D Mieszkamy w naszje Sarze już półtora roku 8)

Witam,
Ja także wybudowałem dom wg. projektu "Sara" i jestem bardzo ciekawy twojej realizacji tego projektu. U siebie zmieniłam dardzo dużo rzeczy:
zadaszyłem taras, nie robiłem drugiego pokoju na dole lecz jeden duży salon, pozmieniałem usytuowanie praktycznie wszystkich ścian działowych na górze i na dole. Dom stał sie bardziej funkcjonalny (takie przynajmniej jest moje zdanie.) Chętnie wymienię się doświadczeniem i prześlę kilka fotek.

tomek18c
30-12-2007, 11:54
A ja nadal szukam budujących SARĘ. Potrzebuję podpowiedzi.

Witam,
Ja także wybudowałem dom wg. projektu "Sara" i jestem bardzo ciekawy twojej realizacji tego projektu. U siebie zmieniłam dardzo dużo rzeczy:
zadaszyłem taras, nie robiłem drugiego pokoju na dole lecz jeden duży salon, pozmieniałem usytuowanie praktycznie wszystkich ścian działowych na górze i na dole. Dom stał sie bardziej funkcjonalny (takie przynajmniej jest moje zdanie.) Chętnie wymienię się doświadczeniem i prześlę kilka fotek.

tomek18c
30-12-2007, 11:54
A ja nadal szukam budujących SARĘ. Potrzebuję podpowiedzi.

Witam,
Ja także wybudowałem dom wg. projektu "Sara" i jestem bardzo ciekawy twojej realizacji tego projektu. U siebie zmieniłam dardzo dużo rzeczy:
zadaszyłem taras, nie robiłem drugiego pokoju na dole lecz jeden duży salon, pozmieniałem usytuowanie praktycznie wszystkich ścian działowych na górze i na dole. Dom stał sie bardziej funkcjonalny (takie przynajmniej jest moje zdanie.) Chętnie wymienię się doświadczeniem i prześlę kilka fotek.