PDA

Zobacz pełną wersję : projekt przyłącza wody



sylwia1891
26-05-2008, 15:52
szukam projektanta, który wykonałby przyłącze wody- Pułtusk, w rozsądnej cenie

sylwia1891
26-05-2008, 15:52
jeśli ktoś dysponuje numerem telefonu do takiego projektanta to poproszę :D

adi_
26-05-2008, 17:27
mozna jasniej bo ja na swoim projekcie mam dwie linie na jednej jest napisane woda a na drogiej kanalizacja a jak pytalem hydraulika to powiedzial ze woda z kanalizacja nie moga isc blizej siebie w jednym dole niz 0.5m i to trzeba zglosic gminie jak sie wykona to oni naniosa na mapki
ale projekt ?

sylwia1891
26-05-2008, 19:00
my juz budujemy i dziś poszłam do wodociągów spytac co mam zrobic, żeby została podłączona nam woda do domu, więc musiałam złożyc wniosek o warunki, potem z tymi warunkami i mapką do celów projektowych mam udac sie do projektanta który zaprojektuje nam przyłącze wody podobno taki projekt kosztuje ok 500 zł jeśli już będzie ten projekt to dopiero wtedy można wziąc kogoś z wodociągów lub innego wykonawcę który ma uprawnienia i podciągnąc wodę do budynku

adi_
26-05-2008, 19:38
ooooooooo to musze sie dokladnie dowiedziec
bo byc moze i w mojej gminie cos takiego musze miec no ale nie wiem w sumie wode na dzialce juz mam tylko dociagnac ja do budynkumusze bo teraz znajduje sie w zogu dzialki
moze to dlatego u mie nie wymaga sie projektu lub mi nikt nie powiedzial ale dzieki jutro kaze to sprawdzic pozdrawiam

sylwia1891
29-05-2008, 05:57
my już daliśmy projekt do realizacji taka przyjemność jedyne 600 zł :x ale cóż płacz i płać człowieku, jeszcze dowiedziałam się od pana, który będzie nam to robił, że na tym nie koniec po projekcie trzeba jechać do zarządu dróg, żeby pozwolili podłączyć się do wodociągu oczywiście też się za to płaci, a żeby tego było mało to podobno co roku trzeba im jeszcze płacić "haracz" za to że się jest podłączonym, szok.

adi_
29-05-2008, 21:04
do drogowcow to tylko o zgode na przerycie sie i tu jest ytanie czy przez asfalt czy przez droge grontowa
bo jak masz piach to wal smialo dolek i juz ja tam nigdzie nie zglaszam kanaliza idzie na drodze dosc blisko mojej dzialki zastawie autkiem moim zeby nikt nie wpadl i szybko zakopie umnie sasiedzi tez tak zrobili pozdrawiam

sylwia1891
30-05-2008, 05:25
tak tylko słyszałam, że można słono zapłacić jak ma się "serdecznych " sąsiadów, ja wolę nie ryzykować u nas tylko chodnik będą musieli rozebrać bo woda idzie po naszej stronie działki

adi_
30-05-2008, 19:50
ale sie ciesze ze wode mam juz w swojej dzialce a tylko do domu musze ja doprowadzic a co do kanalizacji to droga gminna boczna dochodzaca do 6domkow i 2 blokow nie ma problemu z kawalkiem zeby przekopac
wspolczuje ci ale idz do tych drogowcow i sie dowiedz bo przeciez jak do odsniezania to 1.5m tegoz hodnika jest twoje pozdrawiam

madjawor
02-06-2008, 07:07
Witam
Ja zapłaciłem za projekt budowlany przyłącza wody 400zł, do tego jeszcze uzgodnienie w starostwie - 200zł i dodatkowo uzgodnienie w jakimś wydziale melioracji pewnie jakieś 100zł.
Za podłączenie do wodociągu w gminie muszę zapłaciić równowartość 30q żyta (cena wg GUS).
Czy ktoś może napisać ile kosztuje sama realizacjia czyli położenie rury i podłączenie na długości 250m?
Warunki przyłączenia mam ale nie wiem ile mnie będzie kosztowało samo położenie rury.
Pozdrawiam

adi_
02-06-2008, 19:34
7 zeta za metr weza to juz 1750zl
plus koparka po 100 za godzinke 250m to troszke po kopie szykuj jakies 6tysiakow
mam nadzieje ze sie myle

ewabart
03-06-2008, 09:34
Witam
Ja zapłaciłem za projekt budowlany przyłącza wody 400zł, do tego jeszcze uzgodnienie w starostwie - 200zł i dodatkowo uzgodnienie w jakimś wydziale melioracji pewnie jakieś 100zł.
Za podłączenie do wodociągu w gminie muszę zapłaciić równowartość 30q żyta (cena wg GUS).
Czy ktoś może napisać ile kosztuje sama realizacjia czyli położenie rury i podłączenie na długości 250m?
Warunki przyłączenia mam ale nie wiem ile mnie będzie kosztowało samo położenie rury.
Pozdrawiam

Cześć
zadzwoń do gminy i dowiedz się kogo polecają, mi tak polecili w gminie Baranów, niedaleko Ciebie i facet chce ok. 2.000 zł ale ja mam 18 mb. Przy takiej długości czyli 250 m to będzie dość drogie, taniej Ci wyjdzie studnia.
Pozdrawiam,
Ewa