PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wejsciowe firmy Euronord



lukasz123
03-06-2008, 10:51
Witam , czy ktoś posiada takie drzwi ?
drzwi są z włókna szklanego, proszę użytkowników o opinie , dziękuje

rafałek
04-06-2008, 08:42
Mam takie drzwi, ale metalowe z ociepleniem. Są to dodatkowe drzwi z zewnątrz do garażu. Ogólnie do niczego innego sie nie nadają. Regulacja praktycznie zerowa a po tym jak lekko sie obwiesiły trzeba lekko siłowo otwierać i zamykać... No ale jak juz napisałem to drzwi metalowe i do tego z 2005 roku. Ale niesmak do firmy pozostał.

kristal2
05-07-2009, 15:19
Witam , czy ktoś posiada takie drzwi ?
drzwi są z włókna szklanego, proszę użytkowników o opinie , dziękuje

podbijam wątek
może od tamtego czasu się coś zmieniło. Też przymierzamy się do zakupu takich właśnie drzwi i doświadczenia od innych użytkowników byłyby mile widziane

anulkawj
14-06-2010, 09:57
Ja także szukam opinii o Euronord i drzwiach z włókna. Niestety znalazłam wiele negatywnych opinii.... Proszę o Wasze.

IVO333
14-06-2010, 12:10
Ja także szukam opinii o Euronord i drzwiach z włókna. Niestety znalazłam wiele negatywnych opinii.... Proszę o Wasze.

Nie całkiem na temat bo nie Euronord, ale co tam..... Swego czasu zamontowaliśmy trochę drzwi z włókna od 2 różnych dostawców, technologia ta sama, jeden z nich kupił ją od drugiego. Z pierwowzorem problemów nie było większych, kopia w wykonaniu drugiej firmy tragedia. Generalnie źle się kończy dla nich silne nasłonecznienie. Drzwi stalowe też się oczywiście odkształcają ale to odkształcenie się zmniejsza przy spadku temperatury, te z włókna odkształcają się mniej ale jakby bardziej trwale. Dodatkowo powłoka zewnętrzna potrafi nieźle puchnąć i się odkształcać w jakieś bąble i to już jest trwałe i nieusuwalne.
Takie moje doświadczenia, może ktoś inny ma lepsze.

P.S. Piękny avatar.....

Pozdrawiam

anulkawj
14-06-2010, 20:53
Dzieki za informacje i komplement :) My myslelismy o drzwiach z włókna, bo mamay zamiar kupić psinę... moze nie jedną. Drewniane drzwi szybko sa pieknie "poryte" przez pazury, więc ktos podpowiedział nam o tych z włókna. Problem jednak jest taki - ja znalazłam 2 producentów - Euronord i Polskone - do Euro nie mozna sie dodzwonić, nie odpowiadaja na maile (????), natomiast te w Polskone mniej mi sie podobają. Zostaniemy bez drzwi :)

IVO333
14-06-2010, 22:12
Dzieki za informacje i komplement :) My myslelismy o drzwiach z włókna, bo mamay zamiar kupić psinę... moze nie jedną. Drewniane drzwi szybko sa pieknie "poryte" przez pazury, więc ktos podpowiedział nam o tych z włókna. Problem jednak jest taki - ja znalazłam 2 producentów - Euronord i Polskone - do Euro nie mozna sie dodzwonić, nie odpowiadaja na maile (????), natomiast te w Polskone mniej mi sie podobają. Zostaniemy bez drzwi :)

Po co do Euronord, znajdź firmę (google bo zakładka dystrybucja na stronie Euronord śmieszna jest troszkę) sprzedającą i montującą ich drzwi i do niej pukaj. Przy psinie możesz też rozważyć jakieś panelówki (np.Gerda) jeśli psina zajeździ panel to go możesz wymienić.

Pozdrawiam

anulkawj
16-06-2010, 11:22
Dzięki, ale psine wymienić czy panel? :) Ja wiem, że są dystrybutorzy Euronordu- tylko myślałam, że jak cos sie rozpadnie to lepiej z samym Euronordem walczyć. A jak tu walczyc jak oni mają klientów w du... Sprawdze te panelówki. Pozdrawiam

anulkawj
17-06-2010, 21:37
Dziś sie dowiedziałąm, że niektórzy dystrybutorzy przestają zamawiać drzwi w Euronordzie. Podobno firma sie nie może wyrobić, nie odbiera tel itp. Chodzą słuchy :), że odchodzi się od drzwi z włókna szklanego...

Wojtek R
07-07-2010, 08:55
napiszę , że bardzo jestem zdziwiony waszymi negatywnymi opiniami , euronord-y w kolorze złoty dąb z naświetlem (prestige) uzywałem w poprzednim domu przez 5 lat nic się nie działo w przeciwieństwie do wszelakich super hiper z drewna , które się na 100% się wypatrzą i trzeba będzie je konserwować , podkreślam , że przez 5 lat z drzwiami nic się nie wydarzyło , po moim zakupie 3 znajomych nabyło takie same drzwi i od 2 i 3 lat tak samo dobrze im się sprawują , do kolejnego domu kupiłem dokładnie te same drzwi .... a na wątek trafiłem przypadkiem szukając czy ktoś te drzwi odświeżał .... wczoraj kończyła ekipa od elewacji i jakiś matoł myjąc ślady po taśmie potraktował to nie wiadomo czym i przeszlifował gąbką do mycia garów :(

zoltan40
25-04-2011, 12:10
Witam, ja posiadałem drzwi zewnetrzne Euronord,nie byłem z nich zadowolony, poniewarz odkształcały sie i robiły się w nich takie wklęśniecia . Zglosiłem reklamacje do sklepu, i za miesiac przyjechal przedstawiciel producenta na reklamacje i jej nie uznal, poniewarz stwierdził że to dziecko , ktore mialo wtedy 6 lat domykało drzwi łokciem lub kolanem i z tego porobiły sie te wklęsnięcia w drzwiach.Do firmy do gdańska nie mozna sie dodzwonic , w sklepie mi powiedziano ze firma józ nie istnieje.Chciałem sie dowiedzieć czy jest jeszcze jakis inny producent drzwi Euronord, oprucz Gdańska? Ja zamontowałem sobie inne drzwi. Podczas demontarzu drzwi Euronord musieli mi zniszczyc oscierznice żeby ja wyciagnac i narobić jak naj mniej zniszczen elewacji. Szukam firmy która produkuje drzwi Euronord, poniewarz potrzebuje kupic sama oscierznice do tych drzwi, bo chciałem sobie je zalorzyc do piwnicy, bo nigdzie indziej sie nie nadaja.Pozdrawiam i prosze o odpis.