PDA

Zobacz pełną wersję : Zakończyliśmy aukcję na rzecz Bogusi i jej dzielnej matki!!!



tomek1950
08-05-2008, 18:50
Co wystawię na aukcję dokładnie nie zdradzę, ale bedzie to rodzaj jednoosobowego pojazdu. Produkt jest fabrycznie nowy, ma 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. :lol:

jamles
09-05-2008, 10:41
a jak mogą pomóc nieobecni na zlocie :oops: :roll:

EDZIA
09-05-2008, 10:48
a jak mogą pomóc nieobecni na zlocie :oops: :roll:

Jamles potrzebna kwota jest dość spora i nie podejrzewam, że uda się zebrać całą na spotkaniu. Aukcja będzie na pewno kontynuowana na forum, żeby każdy chętny miał okazję pomóc.

Pozdrawiam

Edzia

Redakcja
09-05-2008, 10:58
Tak, aukcja będzie kontynuowana na forum. Już dziś prosimy o udział. Pozdrawiamy

andzik.78
09-05-2008, 15:46
Co wystawię na aukcję dokładnie nie zdradzę, ale bedzie to rodzaj jednoosobowego pojazdu. Produkt jest fabrycznie nowy, ma 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. :lol:
:D :D :D rower?? Już się zastanawiam jak do bagażnika zmieścić..

daggulka
09-05-2008, 16:05
może stacjonarny :roll: ...kurcze, zdałoby sie na takim zrzucić parę(naście :wink: ) kilo :roll:

tomek1950
09-05-2008, 21:29
Nie powiem przed licytacją, a może i w trakcie. Takie licytowanie "kota w worku" :D :D :D

jea
09-05-2008, 21:33
może stacjonarny :roll: ...kurcze, zdałoby sie na takim zrzucić parę(naście :wink: ) kilo :roll:

ja swojej mówie, jak tak nawija, że szczęście musi być ogromne 8) :wink:

daggulka
10-05-2008, 09:37
fajne 8) :D

ja znam takie:
"duża kobieta jest najlepsza, bo latem daje cień a zimą dobrze grzeje" :lol:

tomek1950
10-05-2008, 17:41
Trucizna jest najczęściej w... małym opakowaniu. :wink: :D

Żelka
10-05-2008, 19:03
Zabiore na spotkanie kartki ktore ostatnio zrobilam. Takie z wyszywanym wzorkiem - jest ich 20. I do tego pare malunkow.
Ciesze sie, ze tez bede mogla dac cos od siebie.

tomek1950
10-05-2008, 19:16
Zabiore na spotkanie kartki ktore ostatnio zrobilam. Takie z wyszywanym wzorkiem - jest ich 20. I do tego pare malunkow.
Ciesze sie, ze tez bede mogla dac cos od siebie.

Zeljko, jesteś... kochana. :oops: :)

Żelka
10-05-2008, 22:20
E tam, to od Was sie zarazilam! :P

tomek1950
10-05-2008, 22:43
Czy to złe zarazki? :D

Żelka
10-05-2008, 23:28
No przeciez, to jedyne sluszne zarazki :P :wink:

Z reszta wiem co to znaczy dzwigac dziecko, sama mam kregoslup 70-latka. A moj Stefek, choc niepelnosprawany, fala Bogu juz chodzi.
Wiec jesli uda nam sie wspolnie pomoc matce aby opieka nad chorym dzieckiem byla dla Niej choc troche lzejsza, to warto. A i dziweczynka na tym skorzysta, bo wygodniej, bespieczniej no i mame usmiechnieta bedzie czesciej widiwac.

Z reszta ja tylko dlug splacam wobec Redakcji i Was wszystkich forumowiczow Wielkiego serca! :wink: No i przekonana jestem, ze tym razem tez sie uda. Warto dla usmiechu kolejnego aniolka. :wink:

Nefer
10-05-2008, 23:46
Ja już myślę o fantach - musze sie porozglądać :)

Redakcja
12-05-2008, 13:37
W pierwszym wątku jest już więcej informacji o Bogusi i jej potrzebach. Zapraszamy - przyłącz się do naszej akcji :)

DPS
12-05-2008, 20:24
To ja przygotuję "Koszyk wiejski". :D
W koszyku znajdą się wiejskie przysmaki w słoiczkach, będzie ich parę.
Mam nadzieję, że ktoś się skusi i nie będzie się obawiał o swoje zdrowie. :lol:
Też się cieszę, że mogę trochę pomóc. 8) :D

tomek1950
14-05-2008, 15:10
To ja przygotuję "Koszyk wiejski". :D
W koszyku znajdą się wiejskie przysmaki w słoiczkach, będzie ich parę.
Mam nadzieję, że ktoś się skusi i nie będzie się obawiał o swoje zdrowie. :lol:
Też się cieszę, że mogę trochę pomóc. 8) :D

Znam smak tych Depesiowych smakołyków :roll: :D :D :D
Niebo w gebie jak się je, a wpomnienie... bezcenne.
Tylko nie wiem czy na spotkaniu można bedzie płacic kartą. :wink: :lol:

26-05-2008, 14:39
Moja córka zgodziła się oddac na aukcję namalowany przez siebie obraz. Mam tylko nadzieję , że go ktoś kupi. Mnie się podoba :roll:

tomek1950
26-05-2008, 15:13
To mamy jeszcze jedną fajną rzecz. Verunia, podziękuj córce.

Pozostałe przedmioty o których już wiem, że będą licytowane, wymieniłem w moim dzienniku "budowlanym"

Żelka
26-05-2008, 22:54
Tomku ja musze dodac, ze moje obrazki to nie moje, to znaczy to kopie. Odmalowalam z ksiazki albo z Netu.
To tak tylko aby bylo wiadomo, bo nie chce urazic prawdziwych malarzy (tak jak crocia Veruni, widzialam Jej piekne dziela) co to umia z natury malowac i w ogole..., no bo ja tylko nerwy uspokajalam, :oops: trudno to nazwac sztuka... :roll: Ale moze akurat ktos bedzie chcial miec cos co "Dobry duszek" w trudnych chwilach napackal pedzlem ... :roll:
Za to kartki wyszywane sa mojego pomyslu. :oops: :P A dodam i banknot stary juz z nieistniejacego panstwa.., co to kiedys dawno temu :wink: istnialo na mapie Europy... Calych 1000 dinarow. :lol:

26-05-2008, 23:15
, bo nie chce urazic prawdziwych malarzy (tak jak crocia Veruni, widzialam Jej piekne dziela) co to umia z natury malowac i w ogole..., no bo ja tylko nerwy uspokajalam, :oops: trudno to nazwac sztuka... :roll: Ale moze akurat ktos bedzie chcial miec cos co "Dobry duszek" w trudnych chwilach napackal pedzlem ... :roll:
Zeljka, nie przesadzaj :lol: :lol: :lol: bo jeszcze sobie ktoś pomysli że naprawdę dzieło sztuki wystawiam na aukcję :wink: Moja córka nie jest żadnym malarzem tylko nastoletnią pannicą której to sprawia frajdę

tomek1950
27-05-2008, 00:05
Tomku ja musze dodac, ze moje obrazki to nie moje, to znaczy to kopie. Odmalowalam z ksiazki albo z Netu.
To tak tylko aby bylo wiadomo, bo nie chce urazic prawdziwych malarzy (tak jak crocia Veruni, widzialam Jej piekne dziela) co to umia z natury malowac i w ogole..., no bo ja tylko nerwy uspokajalam, :oops: trudno to nazwac sztuka... :roll: Ale moze akurat ktos bedzie chcial miec cos co "Dobry duszek" w trudnych chwilach napackal pedzlem ... :roll:
Za to kartki wyszywane sa mojego pomyslu. :oops: :P A dodam i banknot stary juz z nieistniejacego panstwa.., co to kiedys dawno temu :wink: istnialo na mapie Europy... Calych 1000 dinarow. :lol:

Zeljko, dodaję banknot 1000 dinarów :o do listy darów na licytację. Jesteś wspaniała. To nic, że państwo nieistnieje. Jest nowe. Są nowe.

tola
27-05-2008, 13:43
Postanowiłam wyczarować coś własnoręcznie metodą decoupage.
Jeśli się uda, a będę się starać ze wszystkich sił, to przywiozę ze sobą na spotkanie.
Może komuś się spodoba :roll:
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :D

Żelka
27-05-2008, 15:57
, bo nie chce urazic prawdziwych malarzy (tak jak crocia Veruni, widzialam Jej piekne dziela) co to umia z natury malowac i w ogole..., no bo ja tylko nerwy uspokajalam, :oops: trudno to nazwac sztuka... :roll: Ale moze akurat ktos bedzie chcial miec cos co "Dobry duszek" w trudnych chwilach napackal pedzlem ... :roll:
Zeljka, nie przesadzaj :lol: :lol: :lol: bo jeszcze sobie ktoś pomysli że naprawdę dzieło sztuki wystawiam na aukcję :wink: Moja córka nie jest żadnym malarzem tylko nastoletnią pannicą której to sprawia frajdę
Dobra, dobra, ja swoje i tak znam... :wink:
Co innego odmalowac juz namalowany wazon a co innego namalowac wazon stojacy na stole. :wink:
Kopia to kopia, a oryginał to oryginał. :P :wink:

magi
27-05-2008, 16:15
jesssssu a ja taka d.upa wołowa :-? ani gotować ani nic ręcznie zrobić :oops:

jamles
27-05-2008, 16:27
jesssssu a ja taka d.upa wołowa :-? ani gotować ani nic ręcznie zrobić :oops:
to będziesz kupować 8) , tylko nie pisz, że nie potrafisz :lol: :wink:

magi
27-05-2008, 16:32
jesssssu a ja taka d.upa wołowa :-? ani gotować ani nic ręcznie zrobić :oops:
to będziesz kupować 8) , tylko nie pisz, że nie potrafisz :lol: :wink:
łażę za Tobą 8) :wink:
ooo w wydawaniu pieniędzy to ja jezdem miszczyni :D
no i najlepiej nie swoich :-? :lol: :wink:

tola
27-05-2008, 16:35
ooo w wydawaniu pieniędzy to ja jezdem miszczyni :D
no i najlepiej nie swoich :-? :lol: :wink:

weź Jamlesowe do wydania, bo durno to będzie jak ze swoim rękodziełem przyjdzie mi do domu wrócić :roll: :wink:

magi
27-05-2008, 20:35
ooo w wydawaniu pieniędzy to ja jezdem miszczyni :D
no i najlepiej nie swoich :-? :lol: :wink:

weź Jamlesowe do wydania, bo durno to będzie jak ze swoim rękodziełem przyjdzie mi do domu wrócić :roll: :wink:
Jamles cicho siedzi :lol: :wink:
napewno do domu ze swoim rękodziełem nie wrócisz :D
no chyba, że nie będziesz się mogła z nim rozstać i sama kupisz :roll: :wink:

tola
27-05-2008, 22:47
napewno do domu ze swoim rękodziełem nie wrócisz :D
no chyba, że nie będziesz się mogła z nim rozstać i sama kupisz :roll: :wink:

no wiesz, mnie na takie arcydzieło nie stać :lol: 8) :wink:

daggulka
30-05-2008, 08:13
Ja mam jeszcze jedną propozycję.
Proszę redakcję o "wygospodarowanie" jakiejś "urny" na pieniążki- to dla tych forumowiczów , którzy nie chcą brać udziału w licytacjach (albo im sie nie poszczęściło i nie wygrali :lol: ) a chcą wspomóc Bogusię i jej mamę.

andzik.78
30-05-2008, 08:19
Ja mam jeszcze jedną propozycję.
Proszę redakcję o "wygospodarowanie" jakiejś "urny" na pieniążki- to dla tych forumowiczów , którzy nie chcą brać udziału w licytacjach (albo im sie nie poszczęściło i nie wygrali :lol: ) a chcą wspomóc Bogusię i jej mamę.
Dobry pomysł.

tomek1950
30-05-2008, 16:18
Ja mam jeszcze jedną propozycję.
Proszę redakcję o "wygospodarowanie" jakiejś "urny" na pieniążki- to dla tych forumowiczów , którzy nie chcą brać udziału w licytacjach (albo im sie nie poszczęściło i nie wygrali :lol: ) a chcą wspomóc Bogusię i jej mamę.
Dobry pomysł.

Albo jakąś dużą tacę. :wink: :D :oops:

daggulka
30-05-2008, 21:18
urna zdecydowanie lepiej mi się kojarzy niż taca :wink: :lol:

dominikams
31-05-2008, 11:49
Kurcze, dopiero teraz przeczytałam o tej aukcji i fantach.

I tak myśle co ja bym tu mogła... jedyne co mi przychodzi do głowy to sadzonki winorośli, które wyprodukowałam tej wiosny (trochę mam więej niż potrzebuję, bo robiam dla paru osób, więc zaraz coś wybiorę).

Same porzadne odmiany, nie jakieś zza płotu od pani Stasi :wink:

Myślę że bedzie to taki zestawik:

Kryżownikowyj - pyszna odmiana o smaku dojrzałego agrestu (stad nazwa - oznaczająca "agrestowy") - o ślicznie wybarwiających się owocach

http://images12.fotosik.pl/75/203c8f7079821e61.jpg

Kodrianka - Znakomita, wczesnie dojrzewająca odmiana deserowa o oryginalnym kształcie jagód, o delikatnej, zrośniętej z miąszem skórce, dzięki czemu ma się wrażenie, że jej nie ma.
http://www.winogrona.org/foto/odmiany/1/m_132.jpg :D

Prim - Pora dojrzewania owoców wczesna, plenność dobra, grona średniej wielkości, rzadziej duże, średnio zwarte. Jagody średniej wielkości do dużych, kulisto-elipsoidalne, żółtozielone, o wyraźnym muszkatowym smaku. Odmiana średnio wrażliwa na choroby grzybowe. Mrozowytrzymałość podwyższona.

http://images34.fotosik.pl/122/20805ceef2847efe.jpg

I takie cudeńko - identyczne, ale o różowych owocach(póki co raczej nie do zdobycia u nas:

http://www.winogrona.org/foto/odmiany/1/47.jpg

Tak więc - jeśli ktoś ma chrapkę na winorośle - to te top-odmiany naprawdę są warte zachodu :wink:

tomek1950
31-05-2008, 12:46
Brawo Dominiko, widzę, że zaczynasz być ekspertem winogronowym. :D

tomek1950
01-06-2008, 22:02
Była licytacja, ilość fantów, przyznaję, że mnie przerosła. Uzbieraliśmy według wstępnych obliczeń Edzi 4450 zł :)
Dziękuję baaaaaaaardzo Edzi, Toli i Kropeczce za pomoc przy licytacji.
Specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział w licytacji. Bez Waszego zaangażowania i poświęcenia tej kwoty by nie było.
Dziękuję wszystkim.
Dużo fantów pozostało. Będą wystawione na licytacji internetowej na forum. A będą tam naprawdę perełki. Np. wieczne pióro od Retrofuda i nie tylko. Niedługo na forum Redakcja umiesci zdjęcia fantów do licytacji i myślę, że uzbieramy na podnośnik.

EDZIA
02-06-2008, 12:16
Była licytacja, ilość fantów, przyznaję, że mnie przerosła. Uzbieraliśmy według wstępnych obliczeń Edzi 4450 zł :)
Dziękuję baaaaaaaardzo Edzi, Toli i Kropeczce za pomoc przy licytacji.
Specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział w licytacji. Bez Waszego zaangażowania i poświęcenia tej kwoty by nie było.
Dziękuję wszystkim.
Dużo fantów pozostało. Będą wystawione na licytacji internetowej na forum. A będą tam naprawdę perełki. Np. wieczne pióro od Retrofuda i nie tylko. Niedługo na forum Redakcja umiesci zdjęcia fantów do licytacji i myślę, że uzbieramy na podnośnik.

To trzeba było zobaczyć na własne oczy , czyli Tomek 1950 w akcji prowadzący aukcję :D . Był absolutnie doskonały, to był prawdziwy show.
Potwierdzam ilość fantów nas przerosła do tego stopnia, że musieliśmy skorygować program spotkania i zrezygnować z odczytania niektórych przygotowanych tekstów i konkursów a i tak nie daliśmy rady zlicytować wszystkich przedmiotów. Pomysłowość forumowiczów w temacie fantów też była niesamowita.
Po dokładnym, ponownym przeliczeniu wyszło, ze zebraliśmy : 4 435,00 zł

Z czego 1 290,00 zł zostało wpłacone gotówką na spotkaniu.
Wpłacone pieniądze były przeliczone komisyjnie w składzie:
1. Iwona Sierant - Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę
2. Andrzej Papliński - Redakcja Forum Muratora
3. EDZIA - moderator forum

http://images33.fotosik.pl/281/319c3b6f9d9b61ee.jpg (www.fotosik.pl)

02-06-2008, 12:21
A resztę mamy wpłacac na konto podane w pierwszym poście?

EDZIA
02-06-2008, 12:24
A resztę mamy wpłacac na konto podane w pierwszym poście?

Veruniu tak, no i proszę pamiętać o dopisku, ze to dla Bogusi

EDZIA
02-06-2008, 12:39
Dla informacji, sprawdzenia, przypomnienia Kto?, co? i za ile licytował.
Pozycje oznaczone niebieskim kolorem to wpłaty gotówkowe.

1 berberysy + książka "Kurier z Warszawy"100,00 zł Ew-ka
2 trzmielina 65,00 zł aniawmuratorze
3 kubek Muratora + miarka Froscha 2 szt.100,00 zł an-bud
4 Obraz "Tańcząca Cyganka" 250,00 zł jea
5 książka "Umysł" 60,00 zł Edzia
6 pojazd jednośladowy Tomka 250,00 zł stary
7 wino 250,00 zł verunia
8 kiełbaska andzika.78 120,00 zł frosch
9 butelka Toli 150,00 zł stary
10 koszyk wiejski 800,00 zł jea
11 rzeźba Górala 300,00 zł Depi
12 bocian 160,00 zł kropeczka
13 maczuga 350,00 zł Depi
14 winogron I zestaw 200,00 zł Edzia
15 winogron II zestaw 200,00 zł piejar
16 przejażdżka z Kropeczką 100,00 zł Adrian
17 tacka + marka Froscha 1 szt. 60,00 zł Depesia
18 obraz Japonka 50,00 zł katja
19 banknot Zeljki 50,00 zł kolakao
20 "Urządzamy ogród" płyta 30,00 zł andzik.78
21 "Najpiękniejsze miejsca" 20,00 zł ila66
22 kartki Zeljki 2 szt 50,00 zł Tedii
23 obraz 80,00 zł Elżbieta Długosz
24 obraz córki veruni 40,00 zł kaśka maciej
25 obrazki 2 szt.+ miarka 30,00 zł lolec
26 obrazek 100,00 zł aniawmuratorze
27 ukorzeniacz froschki 10,00 zł frosch
28 haft Zeljki + 5 kartek 100,00 zł joan
29 obrazek +aniołki 2 szt.+ pudełko Muratora 100,00 Maluszek
30 "Kwiaty lata"+"Działka i ogród"+ miarka+ biżuteria 100,00 zł daggulka
31 obrazki 2 szt. 100,00 zł magi
32 książka "Katyń" 50,00 zł tola
33 latarka 10,00 zł Pan Jurek akustyk
razem 4 435,00 zł

Redakcja
02-06-2008, 12:47
Dziękujemy za udział w aukcji, dziękujemy rewelacyjnemu Tomkowi za prowadzenie. I nasza akcja trwa dalej. Wkrótce opublikujemy zdjęcia przedmiotów do licytacji - i prosimy gorąco o udział. Jeśli uzbieramy w sumie 8 tys. zł Bogusia będzie wyposażona całkowicie - w podnośnik, łóżko, materac specjalistyczny, matę do wanny i inne przedmioty. Jeśli zbierzemy, mniej poprzestaniemy na podnośniku i łóżku.

joan
02-06-2008, 13:08
A kto sie przyzna do pastelowaego obrazka wystawionego na licytację w takiej grubej ramie? Czy był autorstwa forumowicza? Chętnie zalicytuję podobne dzieło... :P bo teraz nie zdążyłam... :cry:

EDZIA
02-06-2008, 13:11
A kto sie przyzna do pastelowaego obrazka wystawionego na licytację w takiej grubej ramie? Czy był autorstwa forumowicza? Chętnie zalicytuję podobne dzieło... :P bo teraz nie zdążyłam... :cry:

Joan nie jestem pewna czy myślimy o tym samym obrazku, ale podejrzewam, że jest to jeden z obrazków przyniesionych przez Panią Iwonę ze Stowarzyszenia

02-06-2008, 13:13
Do pozycji nr 7 dołozyły się: kaśka maciej, Mayland i kolakao :D

joan
02-06-2008, 13:15
A kto sie przyzna do pastelowaego obrazka wystawionego na licytację w takiej grubej ramie? Czy był autorstwa forumowicza? Chętnie zalicytuję podobne dzieło... :P bo teraz nie zdążyłam... :cry:

Joan nie jestem pewna czy myślimy o tym samym obrazku, ale podejrzewam, że jest to jeden z obrazków przyniesionych przez Panią Iwonę ze Stowarzyszenia
się na niego uparłam i nie zdążyłam...odwrocił moja uwagę od innych fajnych fantow... :-?
ja juz tak mam - jak sie na coś uprę to ni wróbel w garści, ni... :-? gupia baba :roll:
ale chetnie przylącze się do kolejnych licytacji... 8)

EDZIA
02-06-2008, 13:20
A kto sie przyzna do pastelowaego obrazka wystawionego na licytację w takiej grubej ramie? Czy był autorstwa forumowicza? Chętnie zalicytuję podobne dzieło... :P bo teraz nie zdążyłam... :cry:

Joan nie jestem pewna czy myślimy o tym samym obrazku, ale podejrzewam, że jest to jeden z obrazków przyniesionych przez Panią Iwonę ze Stowarzyszenia
się na niego uparłam i nie zdążyłam...odwrocił moja uwagę od innych fajnych fantow... :-?
ja juz tak mam - jak sie na coś uprę to ni wróbel w garści, ni... :-? gupia baba :roll:
ale chetnie przylącze się do kolejnych licytacji... 8)

Nic straconego :D
Wszystkie niezlicytowane fanty zostały sfotografowane i jak tylko pojawią się zdjęcia fantów to aukcja będzie kontynuowana tu na forum

tomek1950
02-06-2008, 14:23
Dziękujemy za udział w aukcji, dziękujemy rewelacyjnemu Tomkowi za prowadzenie. I nasza akcja trwa dalej. Wkrótce opublikujemy zdjęcia przedmiotów do licytacji - i prosimy gorąco o udział. Jeśli uzbieramy w sumie 8 tys. zł Bogusia będzie wyposażona całkowicie - w podnośnik, łóżko, materac specjalistyczny, matę do wanny i inne przedmioty. Jeśli zbierzemy, mniej poprzestaniemy na podnośniku i łóżku.

To ja dziękuję REDAKCJI za zaufaniejakim mnie obdarzyła, a uczestnikom zlotu za wspaniałą atmosferę i zaangażowanie. :D

kolakao
02-06-2008, 15:39
a ja bym chcaila nr konta bo nie wiem na jakie mam wplacic!!!!!!!!!!!!

EDZIA
02-06-2008, 15:42
a ja bym chcaila nr konta bo nie wiem na jakie mam wplacic!!!!!!!!!!!!

Mówisz, masz :D :D :D

Gdzie poza aukcją wpłacać pieniądze?
Fundacja „Przywróćmy społeczeństwu”

Nr konta: 16 1060 0076 0000 3200 0088 5251
z dopiskiem dla Bogusi London

kolakao
02-06-2008, 15:50
dziekuje bardzo - przelalam :)

jea
04-06-2008, 10:21
Edzia nie będę dłużej czekał, poszło :D

Żelka
04-06-2008, 22:37
A kto kupil moje akwarelki "zima"? (dwie akwarelki, jedna akryl) Bo nie widze ani w spisie kupionych ani w tych do kupienia. :roll: A to wazne, bo dwie z nich to akwarelki Ponurego, ktore poprosil przekazac na nastepna aukcje... :roll:

magi
05-06-2008, 07:56
A kto kupil moje akwarelki "zima"? (dwie akwarelki, jedna akryl) Bo nie widze ani w spisie kupionych ani w tych do kupienia. :roll: A to wazne, bo dwie z nich to akwarelki Ponurego, ktore poprosil przekazac na nastepna aukcje... :roll:
a zgadnij :D

Żelka
05-06-2008, 20:25
Aha juz wiem dwa obrazki kupila magi a jeden Maluszek :D
Dziekuje kobitki!
:P

magi
06-06-2008, 09:17
Aha juz wiem dwa obrazki kupila magi a jeden Maluszek :D
Dziekuje kobitki!
:P
:D niedługo je zawieszę to się pochwalę :P

Maluszek
06-06-2008, 12:05
Aha juz wiem dwa obrazki kupila magi a jeden Maluszek :D
Dziekuje kobitki!
:P
:D niedługo je zawieszę to się pochwalę :P
a mam jeden zrobię fotkę to pokażę który mam.

piejar
07-06-2008, 09:24
Kasa przelana :D

Żelka
07-06-2008, 10:36
Aha juz wiem dwa obrazki kupila magi a jeden Maluszek :D
Dziekuje kobitki!
:P
:D niedługo je zawieszę to się pochwalę :P
No pewnie! A jakby Ponury wiedzial jaka piekna babka kupila obrazek ktory On wczesniej licytowal a potem przekazal na ta aukcje, to dwa razy tyle by sie z tego cieszyl. :wink: :D
Maluszek kochana, to ja sie domyslam, ze masz ten akrylowy - co ma takie rozowate niebo i duzo sniegu na drzewach.
Wiecie, jak ja sie ciesze, ze te obrazki beda w takich milych ludzi jak Wy! :D :wink: Baaardzo. :D

Maluszek
07-06-2008, 14:50
Aha juz wiem dwa obrazki kupila magi a jeden Maluszek :D
Dziekuje kobitki!
:P
:D niedługo je zawieszę to się pochwalę :P
No pewnie! A jakby Ponury wiedzial jaka piekna babka kupila obrazek ktory On wczesniej licytowal a potem przekazal na ta aukcje, to dwa razy tyle by sie z tego cieszyl. :wink: :D
Maluszek kochana, to ja sie domyslam, ze masz ten akrylowy - co ma takie rozowate niebo i duzo sniegu na drzewach.
Wiecie, jak ja sie ciesze, ze te obrazki beda w takich milych ludzi jak Wy! :D :wink: Baaardzo. :D
dokładnie ten mam :D

tomek1950
07-06-2008, 16:16
Obrazki od miłych artystek trafiają do miłych ludzi. Znam i autorkę, i tę u której obraz zawiśnie. Obie są wspaniałe. :D

kropeczka27
16-06-2008, 21:17
Troszkę u mnie to trwało, ale kasa za bociana przelana :)

jea
21-06-2008, 01:45
Witanko :D
gotówka i kasa poszła 8)

Szczegóły
Typ operacji PRZELEW INTERNET M/B
Data księgowania 04/06/2008 Data waluty 04/06/2008
Kwota operacji -800,00 Waluta PLN
Nazwa Banku Bank Przemysłowo-Handlowy
Oddział BPHSA Centrum Rozliczeniowe
Numer referencyjny 0590604601605935

Fundacja Przywróćmy społeczeństw
10600076
dla Bogusi London
16106000760000320000885251


ino gadżetów i koszuliny nie mam :(

tomek1950
22-06-2008, 22:50
Troszkę u mnie to trwało, ale kasa za bociana przelana :)i

Oj Kropeczko, to troszkę trwa. Cierpliwości. :)
My jestesmy wyrozumiali. A jak bocian się spisuje?
:wink: