PDA

Zobacz pełną wersję : Skosy w łazience



Drejas
20-09-2003, 13:26
Witam
czy na skosach w łazience z plyty karton-gipsowej mozna połozyc kafelki, czy nie bedą odpadać. Może ktoś ma fotografie swojej łazienki bardzo bym chcial zobaczyć jak to wyglada.
[email protected]

Drejas
02-10-2003, 21:34
Czy nikt z państaw nie ma łazienki ze skosami. :cry:

paj^
03-10-2003, 06:41
mam lazienke ze skosami, ale na skosach mam polozone deski, kolor oliFka :) ladnie wyglada, niestety zdjec jeszcze nie posiadam ...

majo
03-10-2003, 10:38
witam
można kłaść i na skosach i na ścianach jak również przyklejać do sufitu
.. można również na podłodze

basieczka
03-10-2003, 10:42
Na skosach normalnie kładzie się płytki - widziałam u znajomych. Spoko , jak tylko pasuja.... :) Nie mam żadnych zdjęć żeby przesłać - spróbuj poszukać na stronach z wizualizacjami łazienek

Wakmen
06-10-2003, 18:39
Przy dzisiejszej technologi glazurniczej nie ma żadnej obawy aby nie kłaść kafli na skosach czy nawet na suficie. Przy zachowaniu żelaznych reguł glazurniczych będziesz mógł spać spokojnie.

Leszko
06-10-2003, 20:04
Można kłaść spokojnie osobiście kładłem 3-warstwę płytek (tzn.nikt nie skuwał tylko kładł na wierzch i to na skosach) mineło 2 lata i wszystko wisi.
Trzeba dobrym i dobrze zagruntować

zepp
13-10-2003, 17:17
skos to prawie dach czy na suficie tez kladziecie?
ja klade płytki i musze powiedziec ze jeszcze mi sie nie zdarzyło kłaść na skosach ale można również na suficie...

kumek
13-10-2003, 19:13
skos to prawie dach czy na suficie tez kladziecie?
ja klade płytki i musze powiedziec ze jeszcze mi sie nie zdarzyło kłaść na skosach ale można również na suficie...

Również kładę płytki i mam zupełnie odmienne zdanie .
Można oczywiście połozyc płytki na skosach i w wielu wypadkach dodaje to uroku łazience ale i też kuchni jeżeli akurat wypada na poddaszu. Oczwiście najwazniejsza jest aranżacja i smak - przeszkód natury technicznej nie ma.

Pozdrawiam.