PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany solidny dostawca okien PVC + montaż /Siedlce



biała_
05-06-2008, 11:56
Czy ktoś może polecić solidnego i uczciwego dostawcę dobrych okien PVC, który te okna również dobrze zamontuje? Okna chciałabym kolorowe.
Poszukuję firmy z Siedlec lub Białej Podlaskiej.
Z góry dziękuję za pomoc!

Podobny wątek umieściłam na forum: "Szukam dobrych okien" ale póki co cisza...

czmirek
05-06-2008, 14:34
daj ogloszenie na oknonecie to nie opedzisz sie od oferantow

panda
05-06-2008, 15:22
Czy ktoś może polecić solidnego i uczciwego dostawcę dobrych okien PVC, który te okna również dobrze zamontuje? Okna chciałabym kolorowe.
Poszukuję firmy z Siedlec lub Białej Podlaskiej.
Osobiście polecam forumowego jareko. Co prawda jest z Warszawy ale u mnie montował i (póki co :) ) zadowolony jestem

biała_
06-06-2008, 13:38
daj ogloszenie na oknonecie to nie opedzisz sie od oferantow
Dzięki, ale nie chodzi mi o opędzanie się o oferentów.
Zależy mi raczej na doświadczeniach forumowiczów korzystających z firm działających na wyżej wskazanym przeze mnie terenie.

Osobiście polecam forumowego jareko. Co prawda jest z Warszawy ale u mnie montował i (póki co ) zadowolony jestem
Dzięki, zdążyłam się już zorientować, że jareko to jeden z forumowych speców od okien i montażu, głównie PVC, myślę, jednak, że nie byłby zainteresowany ofertą dla mnie, gdyż mam raptem 10 okien w tym 2 balkonowe i 1 takie łukowate od góry, wiec raczej z Warszawy to się pewnie nie opłaca.

panda
06-06-2008, 14:42
...myślę, jednak, że nie byłby zainteresowany ofertą dla mnie, gdyż mam raptem 10 okien w tym 2 balkonowe i 1 takie łukowate od góry, wiec raczej z Warszawy to się pewnie nie opłaca.
Więc pomyśl i zapytaj Go czy się opłaca. Od gdybania okien Ci nie przybędzie :)

biała_
06-06-2008, 16:58
Więc pomyśl i zapytaj Go czy się opłaca. Od gdybania okien Ci nie przybędzie :)

co racja to racja..

ze względów praktycznych jednak bardziej odpowiadałaby mi firma z okolic Siedlec.
dzięki za zainteresowanie, będę wdzięczna również za opinie innych praktyków, szczególnie z regionu j.w. :)

Pozdrawiam

finlandia
18-04-2009, 10:38
Och rety, jaka szkoda że nie znalazłem tego ogłoszenia wcześniej :wink: