PDA

Zobacz pełną wersję : Błagam o pomoc!!! Ekipa do stanu surowego (Wawa)



marcin714
10-06-2008, 14:57
A sprawdziłaś , że nie mogą murować prosto na dopalaczach? Bo są tacy co na trzeźwo nie umieja nic zrobić bo sie trzęsą cali i dopiero jak wypiją idą do roboty. :D

DorciaIQ
10-06-2008, 15:29
Hehe, nic z tego - podobno już nie są w stanie dowlec się na budowę i znajomym znajomych paru rzeczy nie pokończyli - cóż, może jak ich parę razy wywalili ostatnio, to trochę teraz otrzeźwieją dosłownie i w przenośni plus kaska na wódeczkę się troszkę ograniczy i będą chcieli u mnie pracować, ale to pewnie i tak tylko do czasu wypłaty pierwszej transzy... :roll:

BOBIK12
10-06-2008, 16:09
proszę o kontakt 504179650

Aluland
10-06-2008, 21:03
A sprawdziłaś , że nie mogą murować prosto na dopalaczach? Bo są tacy co na trzeźwo nie umieja nic zrobić bo sie trzęsą cali i dopiero jak wypiją idą do roboty. :D
murarze zawsze pili i będą pić... :D

Nefer
10-06-2008, 21:06
yyyyyyyyy przepraszam - moi nie pili :o ale mają terminy na 2009 też...

Aluland
10-06-2008, 21:10
Hehe, nic z tego - podobno już nie są w stanie dowlec się na budowę i znajomym znajomych paru rzeczy nie pokończyli - cóż, może jak ich parę razy wywalili ostatnio, to trochę teraz otrzeźwieją dosłownie i w przenośni plus kaska na wódeczkę się troszkę ograniczy i będą chcieli u mnie pracować, ale to pewnie i tak tylko do czasu wypłaty pierwszej transzy... :roll:
poszukaj dostępu do lokalnych gazet np podlasie, lubelskie, radomskie napewno jest sporo ogłoszeń.

Misiek CASE
10-06-2008, 21:54
Jak coś proszę o kontakt może uda mi sie was gdzieś wcisnąć bo zwolnił mi się jeden termin, gdyż skończyliśmy wcześniej niż było to zaplanowane.

A co do murarzy ja mam pięć ekip i nie piją, zasada prosta ci co pili wont i po problemie :D :D :D :D

Pozdrawiam podaje kontakt 506 907 807 lub www.mieszkobud.pl

DorciaIQ
11-06-2008, 07:35
Dzięki wszystkim, na razie mamy cały tydzień spotkań, bo okazuje się wyobraźcie sobie, że jednak są ekipy, które mogą się nami zająć i to nawet polecane, więc może damy radę :lol: :lol: :lol:
Jednak walące się kursy funta i euro dają już najwyraźniej efekty :P

W każdym razie kolejny casting przed nami...

dj_lesin
11-06-2008, 18:25
Z tymi ekipami ,,last minut" bym uwazał.
Znajomy w tamtym roku umówił dosyc powazna ekipe na czerwiec. Podczas ,,dogadywania sie" pan w GARNITUZE obiecał mu ze wejda w czerwcu bedzie ich z szesciu i moment weszli.
Jak co do czego weszli w Sierpniu pierwszy tydzień faktycznie w szesciu pieciu a potem to az jeden muraz z pomocnikiem:))
Alke wszystko sie dobrze skończyło - ostatnio wylewlismy sami wylewki - bosko wyszł\y:)
Mi bedzie w tym roku zaczynał mórowac mój TATA - fachowiec.
Pozdrawiam

dj_lesin
11-06-2008, 18:29
Z tymi ekipami ,,last minut" bym uwazał.
Znajomy w tamtym roku umówił dosyc powazna ekipe na czerwiec. Podczas ,,dogadywania sie" pan w GARNITUZE obiecał mu ze wejda w czerwcu bedzie ich z szesciu i moment weszli.
Jak co do czego weszli w Sierpniu pierwszy tydzień faktycznie w szesciu pieciu a potem to az jeden muraz z pomocnikiem:))
Alke wszystko sie dobrze skończyło - ostatnio wylewlismy sami wylewki - bosko wyszł\y:)
Mi bedzie w tym roku zaczynał mórowac mój TATA - fachowiec.
Pozdrawiam

DorciaIQ
12-06-2008, 07:36
No bo ważna jakość, a nie ilość :wink: :wink: :wink: :wink:

inwestorka102
12-06-2008, 08:57
Właśnie zakończyłam casting ale miałam kontakt z kilkoma ekipami.
Oprócz mojej dwie były godne zainteresowania. Jedna tania i facet wyglądał na "robotnego" z Białegostoku- za dom 370 m2 całkowitej pow. (z tarasami, kominami itd.) chciał 45 tyś. Drugi facet z Zamościa-wydał się bardzo rozsądny ale chciał więcej. namiary na priv