PDA

Zobacz pełną wersję : szukam wykonawcy stanu surowego budowa Brzezina koło Wrocka



wariat
22-09-2003, 13:23
interesuje mnie stan surowy (opcja z dachem i bez dachu) narazie zebrałem humus i jest piękna dziura w ziemi.Nie wiem czy zdąże z tymi pracami w tym roku?? Napewno muszę zrobić stan zero.Pocichu myślę wymurować całość ,tylko się strasznie boję nadejścia mrozów.dach ponoć można robić przy ujemnych temperaturach? projekt można zobaczyć na stronie www.archi-projekt.com.pl/projekty/ap_75.htm . Prosił bym o przybliżoną cenę za te roboty(ale dokładną nie z rozpiętością 5000 zł) Konstukcja budynku jest taka jak przewiduje właściciel projektu.Liczę na poważne oferty.
pozdrawiam

wariat
24-09-2003, 14:25
czyżby budowlańcy nie mieli netu?? :oops:

Pawel.Kotoniak
29-09-2003, 22:17
witam
Całość łącznie z dachem ok 27000
Posiadam liczne referencje
0604192084
Jestem z gór ale budowałem w Polkowicach

wariat
05-10-2003, 22:58
Witam wszystkich zainteresowanych.Musiałem szybko podjąć decyzję,dziękuję wszystkim za oferty.Wasze ceny były bardzo zróżnicowane od 10000 do 27000(bez dachu).Wybrałem firmę za 16000(bez dachu)cena moim zdaniem dobra.Ekipę polecało mi około 5 zadowolonych inwestorów (to był bardzo ważny czynnik podjęcia mojej decyzji).Mam nadzieję że ja też będę zadowolony.Zauważyłem że potwierdza się jednak działanie z polecenia a nie cena(choć też jest ważna)pozdrawiam wszystkich życzę powodzenia w zdobywaniu inwestorów.Zaczynam w środę ale nie wiadomo bo narazie mocno pada .