PDA

Zobacz pełną wersję : Kto źle życzy Howardowi W.?!



sierzant36
13-06-2008, 20:18
ja pierwsza, ja powiem.... a żeby go tak ...#$%%^^&&** :evil: :evil: :evil: i jeszcze... %$#&^*% ... :evil: :evil: :evil: !!! No to mi ulżyło ...

sierzant36
13-06-2008, 20:27
Liczę na jedność w narodzie, bo inaczej pomyślę, że tylko ja mu źle życzę :o

bratki
13-06-2008, 20:59
ja dobrze życzę Tobie - może bezpieczniej byłoby gdybyś zmieniła nicka ;)

zielonooka
13-06-2008, 21:09
Liczę na jedność w narodzie, bo inaczej pomyślę, że tylko ja mu źle życzę :o

tylko ty (mam nadzieje), sposób wypowiedzi wybitnie stadionowy ....
facet dał plame, sedziował jak patafian, przy okazji przypominam ze uznał NAM gola strzelonego ze spalonego , ten karny juz go podrazyl - ale to jeszcze nie powod zeby (przynajmniej dla mnie) zeby go wyzywac od najgorszych - w koncu tylko spierniczył mecz a nie pozabijał nam pół rodziny
W takich klimatach agresjii i zyczenia wszystkiego co najgorsze komukolwiek (nawet baranowi) nie uznaje "jednosci w narodzie" - wiec na mnie nie licz!

dla mnie to zenada - no ale ja pewnie "dziwna" :(:(:(

:-?

sierzant36
13-06-2008, 21:23
Widzę, że tylko bratki maja poczucie humoru :wink: I żeby była jasność, pani WSZECHOBECNA - ja nie napisałam CZEGO mu życzę :o gratuluję wyobraźni!!!

bobiczek
14-06-2008, 00:46
A dlaczego Ty zielona taka stonowana? Ten sędzia ma u mnie minusa, krechę, gniota, karę, out, nie wiem jak pisać żeby moderator nie wywalił. Ja tej ku..y nienawidzę!!!!
Oby sie post ostał. To uhm, uhm i uhm i dodatkowo uhm i cwej uhm........I plus do największej istniejącej matematycznej potęgi. Prawie przez niego płakałem - jakem chop

bobiczek
14-06-2008, 00:48
i sierżant 36 lecimy go powitać na lotnisku - zasłuzył w koncu na powitanie, prawda?

jajmar
14-06-2008, 08:35
Sędzi sie nie popisał, ale gdyby "nasi" potrafili grać to strzeliliby wiecej bramek i nawet karny nie stałby wtedy na drodze do ich szczęścia.
Ja w przciwieństwie do wielu w tym kraju nie widzę powodów do zachwytu nad grą naszych. To nie sędziego wina że nasza super drużyna nie umie strzelić gola

Złej tanecznicy zawadza rąbek u spódnicy (tu sędzia)

Kiespkie drużyny kiepski sędzia ot cała tajemnica.

bigmario4
14-06-2008, 09:09
Kali ukraść krowę dobrze :lol: Kalemu ukraść krowę źle :evil: Nie popełnił jednego błędu lecz przynajmniej dwa.I tak d... i tak d...

sierzant36
14-06-2008, 12:37
I o to mi chodziło..., jakie są nastroje po tym meczu... chciałam jakąś ciekawa dyskusje wywołać, ale pani WSZĘDOBYLSKA,WSZEOBECNA I WSZECHWIEDZĄCA sprowadziła mnie na ziemię :lol: Pozdrawiam :wink:

agnieszkakusi
16-06-2008, 06:29
a ja dostałam dziś takie coś na gg:
"Zajebmy skrzynke Webbowi!!
[email protected]
Howard Webb
Rotherham MBC"
Pisownia oryginalna :wink:

adam_mk
16-06-2008, 06:43
Sędzia "kalosz"...
Piłka schodzi na psy...

A my na tę cześć pół kraju mamy wywrócić na drugą stronę...
W 4 lata? :o

Pamięta ktoś jeszcze Górnik Zabrze - AS Roma?
To była piłka!!! Nie to co teraz, panie dziejku.... Jakaś Chinina, namiastka....
Kiedyś to była Piłka!
:lol:
Adam M.

jola_krzysiek
16-06-2008, 11:20
Pamięta ktoś jeszcze Górnik Zabrze - AS Roma?
To była piłka!!!
Tak a propos to w meczu rewanżowym na 2:2 wynik ustalił Lubański w 93 minucie [nomen omen], wcześniej strzelając karnego w 90 min. Ale tam wszystko było o.k.
H.Webb ksywa "Barber"? Taki sprytny to on chyba nie jest. Pytanie: dlaczego taki mierny sędzia gwiżdże meczen na mistrzostwach? Czy UFA nie ma lepszych fachowców? Przecież on skrzywdził przede wszystkim Austriaków uznając gola i nie odgwizdując ewidentnego karnego! A tak w ogóle to mister Webb po prostu nie lubi Polaków. Kilka lat temu na MŚ do lat 20 wyrzucił naszego kapitana w meczu z Brazylią. Pokazał czerwony kartonik nie wiadomo za co.

e-Mandzia
16-06-2008, 14:33
Czyjść Weeb, powinien spaść :D lub jak kto woli - Weeb do kata.

Już to gdzieś na forum pisałam, ale raz jeszcze:
- dobrze, że go już odwołali, szkoda, że dopiero po tym słynnym meczu. Jakby ktoś inny sędziował byłoby pewnie 0:0, a tak mamy 1:1 :-?

lump praski
16-06-2008, 15:19
PZPN rozpedzic, stadiony zaorac. Jakby dobrze grali to by przez 90 minut strzelili Austri 3 gole. Zeby nie bramkarz to by im Austria strzelila 5.

Bez dobrej Ligi nie bedzie dobrej pilki - a PZPN robi wszystko, zeby bylo jak jest.

Tedii
16-06-2008, 19:16
Widziałem z bliska.... austriak zagrał rolę życia w upadaniu na murawę.
Nie powinno być karnego bo piłka przeleciała praktycznie nad polem karnym i ten upadek nie był istotny dla wyniku.
Swoją drogą Lewandowski.... że on jeszcze gra?
Wiadomo że w końcówce szuka się jelenia,żeby sprowokować.
A co zrobił bramkarz turecki?
I co był karny?
Tutaj sędzia wykazał się zawodostwem i wywalił go z boiska ale nie podyktował karnego,bo nie miało to wpływu na wynik.
Generalnie to tylko gra.
Liczy się walka,liczy się wspaniała atmosfera,austriacy witali się z nami a na koniec wymianieli się z nami szalikami.
Jednorazowe przeżycie....mimo schrzanionego meczu.

lump praski
16-06-2008, 19:41
Pewnie, ze to tylko gra i nie tylko generalnie ale nawet i centralnie......nalezaloby jednak od czasu do czasu wygrac ( nie za czesto, nie, nie , zeby nam sie w glowach nie poprzewracalo ), ale tak z raz na 10 lat.

Mi tam szalik niepotrzebny, liczy d o b r a gra a nie fuszerka.

Nie mam pretensji do sedziego.

Tedii
17-06-2008, 11:00
Oooo super.
Po wczorajszym meczu sie okazało że miałem szczęście być na najlepszym występie Polaków na Euro 2008 :wink:

Majka
17-06-2008, 14:18
Oooo super.
Po wczorajszym meczu sie okazało że miałem szczęście być na najlepszym występie Polaków na Euro 2008 :wink:

a mnie się wczorajszy mecz bardziej podobał. Przynajmniej kilka razy udalo im sie posłac pomiędzy soba szybka piłkę. :roll:

zielonooka
17-06-2008, 16:13
I o to mi chodziło..., jakie są nastroje po tym meczu... chciałam jakąś ciekawa dyskusje wywołać, ale pani WSZĘDOBYLSKA,WSZEOBECNA I WSZECHWIEDZĄCA sprowadziła mnie na ziemię :lol: Pozdrawiam :wink:

Och!!! widze jakie cudowne poczucie humoru sama zaprezentowalas :lol:
faktycznie - mentalnosc Kalego - "sierżant żartować- dooooobrze, zażartować z sierżant - niedooooobrze "
:lol:

ps. masz jakies kompleksy zwiazane z moim "tytułem" na forum muratora czy jak??? :o
zeby ci ulzyc to - nie ja je sobie wybrałam (i nie mialam zadnego wplywu ze sie nagle pojawilo na tym forum)
mam nadzieje ze ci juz lepiej :D

Aluland
18-06-2008, 09:50
I o to mi chodziło..., jakie są nastroje po tym meczu... chciałam jakąś ciekawa dyskusje wywołać, ale pani WSZĘDOBYLSKA,WSZEOBECNA I WSZECHWIEDZĄCA sprowadziła mnie na ziemię :lol: Pozdrawiam :wink:

Och!!! widze jakie cudowne poczucie humoru sama zaprezentowalas :lol:
faktycznie - mentalnosc Kalego - "sierżant żartować- dooooobrze, zażartować z sierżant - niedooooobrze "
:lol:

ps. masz jakies kompleksy zwiazane z moim "tytułem" na forum muratora czy jak??? :o
zeby ci ulzyc to - nie ja je sobie wybrałam (i nie mialam zadnego wplywu ze sie nagle pojawilo na tym forum)
mam nadzieje ze ci juz lepiej :D
pyszne... :D

magi
23-06-2008, 22:34
No chyba tytuł postu wyrażnie zaznaczył kto ma się w wątku wypowiadać :roll: więc nie rozumiem ataku na Zielonooką a nawet gdybyś Sierżant chciała wypowiedzi mieszanych to trochę tolerancji i szacunku :) to twój temat nie każdy musi myśleć tak jak Ty :)

jacekp71
24-06-2008, 23:18
ja tam bym narodu w to nie mieszal ;-) takie ruszenie pozostawmy na inne okazje ....

a osobiscie to bym strzelil goscia z liścia .... tak ze 148 razy .... ;-)