PDA

Zobacz pełną wersję : okna z Wołomina ???



kret
23-09-2003, 10:18
Zamierzam kupić okna Stolarki Wołomin - drewniane, z szybą 1,1, wersja Euro Lazur (orzech) z widoczną fakturą drewna;
czy ktoś ma takie ? proszę o opinie i doświadczenia, nie chcę się wpakować w g....

edytawit
23-09-2003, 12:07
Ja kupilam okna w Stolarce. Drewniane w kolorze afromozja. Z samych okien jestem zadowolona, prezentuja sie dobrze. Natomiast dzialalnosc Stolarki wspominam jak najgorszy koszmar z minionej epoki. Okna otrzymalismy w 2 tygodnie po termninie i nawet nie to jest najgorsze, ale postawa pracownikow, a zwlaszcza szefa dzialu sprzedazy - arogancja, bezczelnosc, totalne olewanie klienta. Obiecalam im, ze bede ich "reklamowala" wszedzie gdzie bedzie to mozliwe, co niniejszym czynie.

Pearl
23-09-2003, 12:11
Kret, przerabiasz właśnie mój temat sprzed roku. Wołomin nie jest zły, ale Majewski jest nie gorszy, a więcej "uskubiesz". Polecam punkt w Pruszkowie przy stacji WKD. Pani Dorota Wnuk. Jeśli nie wytargujesz 13% to daj znać, a powiem Ci na kogo się powołać.

Majewski ma teraz promocję na nowy profil okna, ja brałem w starym - wg mnie ładniejszym (tylko do końca roku!).

Pozdrawiam

Pearl

kret
23-09-2003, 13:16
Pytam o Wołomin bo te okna mogę mieć -20% ceny (znam szefową firmy)
a Majewskiego oni nie mają :(
dlatego chciałbym się zorientować czy brać te okna czy szukać gdzie indziej, ale tam takiego rabatu nie wynegocjuję ...