PDA

Zobacz pełną wersję : SZAMBO BETONOWE-WARSZAWA.



kefff
17-06-2008, 22:12
Witam,
Poszukuje niedrogiego szczelnego szamba betonowego ok. 10m3-z dowozem i ewentualnym montazem-Warszawa Wawer-okolice mostu Siekierkowskiego.
Jezeli macie jakies dobre namiary-prosze o info.
Pozdrawiam.

WaldekZ
18-06-2008, 08:15
Witam,
Poszukuje niedrogiego szczelnego szamba betonowego ok. 10m3-z dowozem i ewentualnym montazem-Warszawa Wawer-okolice mostu Siekierkowskiego.
Jezeli macie jakies dobre namiary-prosze o info.
Pozdrawiam.

Podłączam się i też proszę namiary na priv.
Na grupie wawerskiej jest kilka postów dotyczących szamba, ale niestety bez konkluzji...

Pozdrowienia
WaldekZ

Trociu
18-06-2008, 10:06
Poszukajcie na sieci producentów szamb betonowych w okolicach Radomia. Do Wawy to blisko mają, więc transport będą grosze. Mi się opłacało sprowadzić aż do Wrocławia.

Hubetr
30-06-2008, 19:39
483215385
firma z radomia. właśnie dziś mi montowali szambo- zadzwonic do nich i zapytać

bazgrus
01-07-2008, 11:57
Do Wawy to blisko mają, więc transport będą grosze.
Transport wcale nie za grosze, a 3,50 za km razy 2 bo w dwie strony.
Nie polecam firmy Waf-Pol z Jedlińska.
Niby wszystko fajnie, ale cena rzeczywista okazała się wyższa niż umówiona.
Pamiętajcie aby pytać o cały zestaw = szambo + płyty + kominki + montaż + transport.
Później spotka Was niemiła niespodzianka - tak jak mnie.

Faktem jest, że na allegro można znaleźć ok. 5 producentów spod Radomia, więc jednak zagłębie.

Trociu
01-07-2008, 12:46
Do Wawy to blisko mają, więc transport będą grosze.
Transport wcale nie za grosze, a 3,50 za km razy 2 bo w dwie strony.
Nie polecam firmy Waf-Pol z Jedlińska.
Niby wszystko fajnie, ale cena rzeczywista okazała się wyższa niż umówiona.
Pamiętajcie aby pytać o cały zestaw = szambo + płyty + kominki + montaż + transport.
Później spotka Was niemiła niespodzianka - tak jak mnie.
Oczywiście, że indywidualny transport wychodzi drogo. Do Wawy z Radomia masz 100km (licząc w linii prostej), więc i tak samodzielny transport wychodzi u Ciebie 350zł. Oczywiscie, jest to 10% ceny szamba, ale co zrobić, jeżeli na miejscu szamba są dwa razy drozsze.

Mi się opłacało sprowadzic właśnie szamba z radomia, bo z wszystkimi dodatkami, koparką, transportem wyszło mnie i tak taniej niż kupowane na miejscu.

A dodatkowe elementy. Jak się nie dowiadywałeś, to pewnie nie wiedziałeś. Cena była pewnie za szambo powiedziana. Do tego rozumie się, że musi dojść transport. Jeżeli masz je głębiej w ziemi, to kominki (ile - to zależy od tego jak głęboko). Każde szambo ma wejście, więc i właz trzeba kupić.

fjrrider
01-07-2008, 22:46
polecam Makrobet z okolic Mińska są chyba najtansi za transport doliczają 200 zł max razem wyjdzie ze 2500 kontakt na stronce w necie

Harosek007
25-01-2013, 11:08
http://szamba-betonowe.net.pl 2500 z transportem. Ścianka 10cm, to jest ważne, oczywiście certyfikat i 24 mc gwarancji.

A na klej czy piankę? Bo dużo z Radomia firm montuje pokrywę na piankę w suchym terenie to może i dobre, ale na mokradłach odpada bo sie leje po deszczach do środka...

Feniks2012
24-02-2016, 22:13
Pytanie do kolegi Mirek z ABC: czy otwór na rurę ściekową fi 160 mm wykonujecie wyłącznie na środku węższej ściany, czy możecie to zrobić również na szerszej ścianie szamba? U mnie akurat szambo musi być szerszą stroną skierowane do domu.

finlandia
07-11-2016, 11:00
Szkoda ze "kolega" Mirek z XYZ nie odpowiedział. Wpada tu tylko po to, bo zareklamować swoją firmę (90% jego postów usunąłem z tego powodu), ale nick nie banuję, bo może jeszcze się zreflektuje i będzie z niego pomocny w rozmowach użytkownik.