PDA

Zobacz pełną wersję : Taki ciuszek



galka
02-07-2008, 07:42
Sezon ogórkowy więc lekki temacik;czy macie też taki ciuszek w którym mimo ,że nie ubyło lat ani kilogramów jakoś częściej można usłyszeć komplement czy zobaczyć błysk w oku? Taka magia z szafy 8)

stukpuk
02-07-2008, 08:16
Ja proponuje dodawać zdjęcia :D
A że jeteś założycielką tematu i masz taki ciuszek to musisz być pierwsza :D
potem innym bedzie łatwiej.
Ja pewnie ma taki ciuszek w swojej szafie, mimo wagi, :roll: dalej pasuje,hehehheeee

KiZ
02-07-2008, 10:44
Sezon ogórkowy więc lekki temacik;czy macie też taki ciuszek w którym mimo ,że nie ubyło lat ani kilogramów jakoś częściej można usłyszeć komplement czy zobaczyć błysk w oku? Taka magia z szafy 8)

A biżuteria się liczy? :roll: Bo ja mam pierścień Arabeli 8)

galka
02-07-2008, 12:46
Ech-gdybyś mógł pożyczyć tego pierścienia to szast-prast i dwadzieścia kilo i dwadzieścia lat WON

galka
02-07-2008, 12:50
Ja proponuje dodawać zdjęcia :D
A że jeteś założycielką tematu i masz taki ciuszek to musisz być pierwsza :D
potem innym bedzie łatwiej.
Ja pewnie ma taki ciuszek w swojej szafie, mimo wagi, :roll: dalej pasuje,hehehheeee
Żadnych ''softów'' tu nie będzie.To mają być babskie opowieści o sile szmatek :wink:

stukpuk
02-07-2008, 13:21
Ja proponuje dodawać zdjęcia :D
A że jeteś założycielką tematu i masz taki ciuszek to musisz być pierwsza :D
potem innym bedzie łatwiej.
Ja pewnie ma taki ciuszek w swojej szafie, mimo wagi, :roll: dalej pasuje,hehehheeee
Żadnych ''softów'' tu nie będzie.To mają być babskie opowieści o sile szmatek :wink:
Ja bym się skłaniał w stronę "hardcorów" 8) :lol:
A my faceci to gorsi? A ulubione , przetarte bokserki to się nie liczą? :(

DPS
02-07-2008, 15:50
Stuczek, proszę o fotkę w tych bokserkach - musowo sprawdzić w czym ta magia. :lol:

jamles
02-07-2008, 15:59
Stuczek, proszę o fotkę w tych bokserkach - musowo sprawdzić w czym ta magia. :lol:
fotka będzie jak się mleka na chlipie :lol: :wink:

stukpuk
02-07-2008, 17:40
Stuczek, proszę o fotkę w tych bokserkach - musowo sprawdzić w czym ta magia. :lol:
fotka będzie jak się mleka na chlipie :lol: :wink:
Bo na trzeźwo to nie da rady......... Bo to mleko zsiadłe ma być!!!!

stukpuk
02-07-2008, 17:43
Stuczek, proszę o fotkę w tych bokserkach - musowo sprawdzić w czym ta magia. :lol:
Żonki musowo się zapytać, bo wpierdo..............l bedzie i szlaban na sex :cry: :-? :wink:

cieszynianka
02-07-2008, 21:18
Ja proponuje dodawać zdjęcia :D
A że jeteś założycielką tematu i masz taki ciuszek to musisz być pierwsza :D
potem innym bedzie łatwiej.
Ja pewnie ma taki ciuszek w swojej szafie, mimo wagi, :roll: dalej pasuje,hehehheeee
Żadnych ''softów'' tu nie będzie.To mają być babskie opowieści o sile szmatek :wink:
Ja bym się skłaniał w stronę "hardcorów" 8) :lol:
A my faceci to gorsi? A ulubione , przetarte bokserki to się nie liczą? :(

A ja myślałam, że ukochane, przetarte bokserki, to tylko moja większa połowa tak uwielbia :lol:
Wygląda na to, że wszyscy oni tak mają :lol: :lol: :lol:

galka
02-07-2008, 21:27
No właśnie,ubierają te swoje bokserki i wtedy...blysk w oku żony mimo że nie ubyło lat ani kilogramów wyglądają zabójczo

cieszynianka
02-07-2008, 23:32
No właśnie,ubierają te swoje bokserki i wtedy...blysk w oku żony mimo że nie ubyło lat ani kilogramów wyglądają zabójczo

Byle nie zabójczo dla ogólnego efektu wizualnego :lol: