PDA

Zobacz pełną wersję : cena dachówki bogen imnowo 12



emili
04-07-2008, 07:53
witam wszystkich serdecznie ,jestem tutaj pierwszy raz -dlatego tak oficjalnie
mam pytanie moze ktoś mi pomoże ?
gdie kupić w dobrej cenie dachówkę bogen imnowo 12 granat brąz -
potrzebuję około 300 m
znalazłam cenę brutto za szt. 4,4 ale wydaje mi sie , że to trochę za drogo :wink: czekam na Wasze doświadczenia cenowe z tą dachówką pozdrawiam emili

Rena Lipinska
05-07-2008, 13:41
kupowałam w ub. roku, płaciłam 4,78 zł. Zadzwoń do przedstawiciela handlowego bogena - na stronie internetowej jest telefon, powiedzą gdzie są punkty sprzedaży. W google.pl trzeba wpisać bogen, w ten sposób znajdziesz ich stronę internetową, biuro mieści się w jakiejś małej miejscowości, której nazwy nie pamiętam.

godin
05-07-2008, 14:08
Polecam Lech-bud we Wrocławiu przy Irysowej tel. 71 352 95 78. Specjalizują się w dachówkach m.in. Bogena. Rzetelna i fachowa obsługa. Pamiętam, że w zeszłym roku też ktoś z forum grupy wielkopolskiej zamawiał Twoją dachówkę w Lech-budzie. Ja brałam Meyer-Holsena, chociaż Bogen wychodził nawet taniej :)

krys1
05-07-2008, 18:08
gdie kupić w dobrej cenie dachówkę bogen imnowo 12 granat brąz -
potrzebuję około 300 m
znalazłam cenę brutto za szt. 4,4 ale wydaje mi sie , że to trochę za drogo :wink: czekam na Wasze doświadczenia cenowe z tą dachówką pozdrawiam emili

Ta cena za podst. dachówkę nie jest duża. Sprawdź czy to cena brutto i porównaj koszty dachówek pozostałych tzn. skrajnych, gąsiorów bo to te generują koszty.

Moje ceny są ze stycznia 2008. Mam dokładnie innovo 12 granat brązowy
dachówka podstawowa - 4,65 brutto
dach. skrajna - 28,18
dach. wentylacyjna - 58,45
kominek went. - 278,34
gąsior - 25,07
gąsior początkowy, końcowy 50,23

Kupowane w DACH PLUS Agnieszka Grycz Kilanowska
Śrem ul. Przemysłowa 36
tel. 061-28 28 601

Myślę, że dostaniesz u nich dobrą cenę, polecam tę hurtownię zwłaszcza, że jesteś z wielkopolski. Towar przyjeżdża bezpośrednio z Niemiec. Z hurtowni natomiast pracownik który sprawdza czy wszystko się zgadza. Myślałam, że to takie trochę "czary-mary", że policzy na oko, ale okazało się, że pan policzył wszystko dokładnie, doliczył się, że mam o jeden za mało kominek wentylacyjny i za dużo o jedną dachówkę do wentylacji połaci dachu. Brak został natychmiast dowieziony.

Więcej w tym wątku------>http://forum.muratordom.pl/bogen-dachowka-opinie,t133239.htm

emili
07-07-2008, 07:44
bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedz pozdrawiam emili :D

artmag
27-01-2009, 14:36
Witam, chciałam zapytać wszystkich posiadaczy bogena, jakiej firmy macie dodatki do dachu- miły pan handlowiec ma mi wycenić dach, ceramikę plus: folie, jakieś klamry, gwoździe...
Czy kupowaliście całe zestawy, czy tylko dachówkę?

klimaw
27-01-2009, 19:34
Witam, chciałam zapytać wszystkich posiadaczy bogena, jakiej firmy macie dodatki do dachu- miły pan handlowiec ma mi wycenić dach, ceramikę plus: folie, jakieś klamry, gwoździe...
Czy kupowaliście całe zestawy, czy tylko dachówkę?

Mam Bogena ale reszte dobierałem sam.
Klamry muszą być Bogena , spinki lepiej też , bo są świetne a reszta hulaj dusza. :lol:

artmag
27-01-2009, 20:03
Dzieki za szybka odpowiedz- do piątku muszę się doszkolić w tym temacie.

Możesz napisać jakiej firmy masz folię, i jakie są jej parametry?

klimaw
28-01-2009, 05:56
Folia Delta Vent N Dorkena -parametrów nie pamiętam.Sprawdzisz w necie. 8)