PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję firmy ekipy - od września



martin69
05-07-2008, 12:24
witam serdecznie,
zebrałem już wszelkie "papierki" i od września chciałbym rozpocząć działania.
budowa domy w Sadowej (łomianki). Dom na działce 1000m o powierzchni zabudowy 180m. chcę znależć kompleksowo działąjącą ekipę która podciągnie dom do stanu zamkniętego do końca roku a potem (o ile pogoda pozwoli bezzwłocznie) do stanu developerskiego lub nawet pod klucz o ile będzi eposiadać właściwe kompetencje....
czy macie kogoś? możliwie z referncjami?
będę wdzięczny za każdą pomoc i namiar.....

dzięiki i pozdrowienia dla wszystkich czytających
Marcin :)

Misiomaciej
19-07-2008, 18:05
witam serdecznie,
zebrałem już wszelkie "papierki" i od września chciałbym rozpocząć działania.
budowa domy w Sadowej (łomianki). Dom na działce 1000m o powierzchni zabudowy 180m. chcę znależć kompleksowo działąjącą ekipę która podciągnie dom do stanu zamkniętego do końca roku a potem (o ile pogoda pozwoli bezzwłocznie) do stanu developerskiego lub nawet pod klucz o ile będzi eposiadać właściwe kompetencje....
czy macie kogoś? możliwie z referncjami?
będę wdzięczny za każdą pomoc i namiar.....

dzięiki i pozdrowienia dla wszystkich czytających
Marcin :)

Jakbyś reflektował na połowę lub koniec pazdziernika to prześlij rzuty i przekroje oraz zestawienie materiałowe na adres : [email protected] zobaczymy wycenimy i pewnie się dogadamy.Jak domek jest parterowy i bez piwnicy to do końca roku pewnie się uda zrobić.W moim podpisie jest adres do zdjęć jakbyś chciał coś obejrzećObecnie buduję w wawie na zaciszu ul.Wieczorowa 5 fotki są w albumie.
Pozdrawiam Maciej