PDA

Zobacz pełną wersję : O Agnicha1704 i siedmiu krasnoludkach



Agnicha1704
27-03-2002, 15:07
W związku z tym, że produkuję się w dziale dziennik budowy - nie będę pisać o budowie w tej części.

Na imię mam Agnieszka :grin: Mam 26 lat (w maju 27). Jestem szczęśliwą mężatką od lat 3 a moja druga połowa to Maciej i ma 29 lat (w tym roku trzydziestka - oj będzie impreza http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(B).gif !!!). Dzieci jeszcze nie mamy, ale coraz intensywniej o tym myślimy i wkrótce przejdziemy do czynów :grin: . O sobie moge powiedzieć, że jestem jak żywy ogień wszędzie mnie pełno i energii mam wbród - dlatego to ja organizuję budowę, załatwiam materiały i wykonawców i niejednokrotnie chwytam za łopatę. mój mąż może ograniczyć się do zarabiania pieniędzy na budowę (bardzo ważna funkcja - bez tego nie mogłabym rozwijać swoich zdolności organizatorskich). Oczywiście też buduje, ale sporadycznie, bo sporadycznie jest w domu. Moja energia mści sie tym, że jestem okropnie roztrzepana - często nie poznaję znajomych na ulicy, zapominam imiona osób właśnie poznanych i ciągle coś zapominam.

Skończyłam studia na Uniwesytecie Wrocławskim na kierunku Prawo i Administracja ze specjalizacją administracja publiczna. Została mi jeszcz obrona pracy (26.06 - i znów bedzie impreza http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(B).gif ).
No to juz wiecie dlaczego najczęściej wymądrzam się i próbuję radzić w wątku prawo i postach z prawem związanych.

Moje hobby - to też prawo - po prostu je uwielbiam. Paragrafy są dla mnie jak cukierki dla dziecka, od razu śmieje mi się buzia.
A w związku z tym, że uwielbiam pomagać innym więc za uśmiech i dobre słowo radzę na forum i nie tylko.

Poza tym uwielbiam książki: czytam, kupuję i wypożyczam tyle, że zawyżam średnią krajową. Po prostu nie potrafię się bez nich obejść - gotuję czytając, siedze w toalecie czytając i gdzie tylko się da. Kiedyś czytałam idąc ulicą (gdy wracałam ze szkoły), ale jestem już na to za stara i głupio to wygląda więc musiałam przestać.

Mam też hopla na punkcie zwierząt - ze szczególnym naciskiem na koty http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(@).gif . Koty to moja druga miłość - zaraz po mężu (choć pewnie spadną na trzecie miejsce gdy w końcu zrealizujemy dzietne plany :grin: , ale serce mam wielkie i miłości wystarczy dla wszystkich).

Za kotami podąża zainteresowanie starożytnym Egiptem. Z zamkniętymi czami wymieniam ulubionych faraonów, dynastie i miejsca warte oglądnięcia w Egipcie. Przymierzam się do rozszyfrowywania hieroglifów :grin: . Mozolnie zbieram pieniądze (co jest trudne podczas budowy) na wycieczkę do Egiptu. Jak mi się uda to będzie wycieczka mojego życia.

No i to byłoby na tyle, wypadałoby jeszcze dodać, że lubię dekoracje, uwielbiam pływać (przynajmniej raz w tygodniu jestem na basenie), uwielbiam operę, dobrą muzykę.

Moja dewiza to "nie ma rzeczy nie do załatwienia "

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi

Pozdrawiam
Agnieszka

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-03-27 16:11 ]</font>

Luśka
28-03-2002, 21:16
Prawniku Forumowy za uśmiech! Życzę Ci, żeby tyle radości i pogody ducha ile z Ciebie emanuje przez Internet towarzyszyło Ci zawsze i mimo wszystko. Myślę, że gdyby udało się Ciebie sklonować w no, powiedzmy 100 000 egzemplarzy, to świat byłby piękny i radosny! Powodzenia

Agnicha1704
29-03-2002, 08:06
O jejku Luśka http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-$.gif dziękuje za komplement. Taka moja pomagierska natura :grin: Dziękuję za życzenia, mam nadzieję, że optymizmu i wiary w ludzi mi nie zabraknie. Ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego.
pozdrowienia i uściski
Agnicha
P.S. a pomogę zawsze gdy tylko mogę i gdy opanuję swojego lenia http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-$.gif bo przyznaję, że często lenistwo mnie opada pomimo mojej żywiołowości.

Piotr_PA
29-03-2002, 13:56
Agnicha zapomniałaś dodać że lubisz internet - sądząc po twoich wypowiedziach.

PS> Czym załatwiłaś pleśnie na Porothermie ?

pozdrowionka na świątka
Cze Piotrek

rchmielewski
29-03-2002, 19:39
Zwykła ludzka życzliwość - to chyba najwspanialsza Twoja cecha. Niechaj forum będzie tuż po kotach.

Agnicha1704
05-04-2002, 12:31
Piotr - okazało się, że to nie była pleśń tylko siarczany - całe szczęście.
rchmielewski - dziękuję - a swoja drogą faktycznie forum jest tuż po kotach, a koty tuż po rodzinie. Swoja drogą chyba jestem uzależniona :grin:

PanRopuch
15-05-2002, 15:33
A ile macie kotów? My mieszkamy "na swoim" dokładnie dwa lata, a w domu mamy już dwa sierściuchy. Na posesji dwa kolejne. Wszystkie były dzikie...

Agnicha1704
16-05-2002, 13:41
Na razie jednego - cały biały i głuchy. W przyszłości zamierzamy jeszcze kupić psa. A ja zamierzam zajmować się innymi błąkającymi się kotkami - bo je uwielbiam :grin:

PanRopuch
16-05-2002, 16:01
Jeszcze w marcu mielismy ósemkę (dwa w domu, sześć na dworze - ale w specjalnie dla nich sporządzonej, ocieplanej budzie). Niedługo po tym jak wysterylizowaliśmy kotki, wdała się tzw. kocia zaraza. No i cztery padły, jedna troche udomowiona i trzy "podwórkowe". Teraz jedna kotka awansowała z dworu do domu :smile: . Chyba jeszcze w tym roku dojdzie owczarek alzacki, ale szczeniak. Musi zaakceptować wszystkich domownikow...

Luśka
16-05-2002, 20:38
Agnicha, napisałaś że w maju masz urodziny, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Zachar
17-05-2002, 08:15
Agnicha !! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (czy też jesteś bliźniakiem? :smile: ). Dzięki za wszystkie porady i życzę Ci spełnienia marzeń co do rodziny, budowy, pracy oraz Egiptu (tak na marginesie to też moje marzenie ...) :smile:

Agnicha1704
17-05-2002, 11:06
Jejku http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-$.gif dziękuję Wam bardzo za pamięć. Urodziny mam w 19 maja i jestem bykiem. Jak to miło, że pamiętaliście ..... jestem wzruszona http://www.muller-godschalk.com/msnimages/'(.gif Dziękuję za życzenia......

Agnicha1704
17-05-2002, 11:08
PanRopuch - fajnie masz, nie ma to jak ferajna zwierzaków, zawse jest wesoło i sympatycznie.... szkoda tylko tych Twoich, które się pochorowały, chybaby mi serce pękło. ja się szybko i mocno przywiązuję, zarówno do ludzi, jak i zwierząt.

tomgor
28-06-2002, 11:12
Agnicha jak poszło na obronie!!!
Mam nadzieję, że dostałaś maxa. Tyle rozwiązałaś problemów na forum, że z pewnością nie było to trudne.

30-06-2002, 08:35
Tomgor toż to dopiero czwarty dzień po obronie. Musiała się odstresować a teraz musi "pozbierać myśli".

tomgor
01-07-2002, 10:39
Niech zbiera myśli w spokoju. Kto wie ile jeszcze czeka nas problemów prawnych :smile:

Agnicha1704
01-07-2002, 12:28
Czesć - dziękuje bardzo za pamięć!!!!!
Obrona na 5 i praca też na 5 http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-$.gif Od czwartku jam magister :grin:
Pomagać bedę chętnie - gorzej, że rzadko ostatnio bywam na forum...

kodi_gdynia
02-07-2002, 06:48
No to gratulacje - kiedy to było jak ja zdawałem. Wpadaj częściej na forum, bo jakoś brakuje nam Twojej osoby. A co z domkiem - buduje się?
Pozdrawiam

Agnicha1704
03-07-2002, 12:01
Dziękuję Kodi_gdynia za gratulacje i ciepłe słowa. Niestety nie będę mogła być częściej na forum z przyczyn obiektywnych, które wyjawię za jakiś czas.
Domek na razie stoi i czeka "tupiąc nogą" z niecierpliwością na dopływ finansów, żeby w koncu założyć mu czapeczkę potocznie zwaną dachem :grin:
pozdrawiam goraco i ściskam
Agnicha

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-07-03 13:02 ]</font>

dobrzykowice
03-07-2002, 12:22
ciekawe czy te przyczyny obiektywne to jest to o czym myślę :smile:
Ja również przyłączam się do gratulacji, moja obrona wypadła podczas sławetnej powodzi we Wrocławiu. Na obronę wybrałem się rowerkiem (wszystkie drogi były zabarykadowane workami z piaskiem) w garniturku z podwiniętymi nogawkami :grin: Troszkę liczyłem na nietypową sytuację ale się przeliczyłem :sad: i dostałem tylko tróję :devil: Swoją drogą w praktyce nie miało to później zadnego znaczenia i przełożenia w pracy zawodowej.

Zachar
04-07-2002, 13:24
Agnicha -gratuluję!! Jeżeli te przyczyny obiektywne to to o czym myślę ... to tym bardziej gratuluję :wink:
Dom nie zając nie ucieknie -byle dach mu przed zimą założyć.

Luśka
07-07-2002, 07:34
GRATULACJE OGROMNE PRAWNIKU FORUMOWY I JUŻ NIE TYLKO !!!!!!!!

Agnicha1704
08-07-2002, 12:24
Dziękuję Wam bardzo za gratulacje :wink:
pozdrawiam gorąco
Agnicha