PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Zagospodarowania wstrzymany :(



langerob25
09-07-2008, 21:49
"Informujemy, iż w dniu 23 czerwca 2008 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność i wstrzymał wykonanie Uchwały nr LVI/546/06 Rady Gminy Czernichów z dnia 28 lipca 2006 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego".

Papiery o PnB złożone 17 czerwca.Dzisiaj przyszło takie pismo ze Starostwa.
Dziwna sprawa.Co teraz? Człowiek wtopił tyle kasy i może się okazać ,że kicha z budowania.Miał tak ktoś?

tres34
10-07-2008, 12:40
Nie ma sie co przejmac. Zbudowalem w oparciu o owczesne przepisy. Nie twoj problem ze urzedasy cos spartolily. W razie czego skarzysz ich do skutku, az przegraja (a przegraja). Szarpieniesz kupe szmalu od nich i jeszcze ladna pani przyjdzie pocalowac cie w reke :) Bron swojego, nikt cie w tym nie wyreczy.




"Informujemy, iż w dniu 23 czerwca 2008 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność i wstrzymał wykonanie Uchwały nr LVI/546/06 Rady Gminy Czernichów z dnia 28 lipca 2006 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego".

Papiery o PnB złożone 17 czerwca.Dzisiaj przyszło takie pismo ze Starostwa.
Dziwna sprawa.Co teraz? Człowiek wtopił tyle kasy i może się okazać ,że kicha z budowania.Miał tak ktoś?

Barbossa
10-07-2008, 12:53
obiecywałeś i co, cholewa :-?



"Informujemy, iż w dniu 23 czerwca 2008 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność i wstrzymał wykonanie Uchwały nr LVI/546/06 Rady Gminy Czernichów z dnia 28 lipca 2006 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego".

Papiery o PnB złożone 17 czerwca.Dzisiaj przyszło takie pismo ze Starostwa.
Dziwna sprawa.Co teraz? Człowiek wtopił tyle kasy i może się okazać ,że kicha z budowania.Miał tak ktoś?
takie pismo przyszło?
chyba było w nim coś więcej

marcin714
10-07-2008, 15:29
Pewnie dostaniesz decyzję o odmowie wydania pozwolenia na budowę w związku z brakiem aktualnego planu miejscowego i brakiem WZ. Następnie wystąpisz o WZ. W trakcie postępowania pewnie dostaniesz postanowienie, że gmina podjęła uchwałę o przystąpieniu do uchwalania nowego planu miejscowego w związku z czym twoje postępowanie zostaje zawieszone czyli , że nie dostaniesz w najbliższym czasie WZ. Wtedy czekasz rok na WZ lub wcześniej uchwalą plan miejscowy.

A sądzić się możesz tylko z kim. No i po rękach na koniec raczej ta ładna pani cię nie wycałuje niestety.

EZS
10-07-2008, 17:24
Dokładnie jw.
Ja czekałam rok, bo plan był ale sąd go zawiesił. CZyli planu nie było, nie mogli wydać pozwolenia a wz też nie mogli, bo obowiązywała uchwała o przystąpieniu do opracowania planu.
Nie zazdroszczę. Mnie się z tym rokiem i tak udało, międy jedną rozprawą a drugą zaczęli na 2 miesiące wydawać pozwolenia (w tym mnie) a teraz dalej nie ma planu... i wszystko wstrzymane drugi rok. A to w końcu duży kawał Łodzi i co? Prasę próbowałam zaangażować ale mieli to w .... wojewoda, prezydent podobnie.

oskar0259
10-07-2008, 17:30
EZS, cieszę się, że Ci się udało (nie tylko uzyskać PnB, ale i "podciągnąć" budynek).

EZS
10-07-2008, 23:27
EZS, cieszę się, że Ci się udało (nie tylko uzyskać PnB, ale i "podciągnąć" budynek).
Ja nie podciągnęłam. Ja już go odebrałam i mieszkam od zimy :D Wolałam się pospieszyć, niezbadane są meandry sądowe w naszym kraju...

oskar0259
10-07-2008, 23:32
Tym bardziej gratuluję. A o postępach budowy coś wiem, czasami zaglądam i w inne miejsca forum :lol: